Skoči na vsebino

Prvomajsko potovanje do Dubrovnika


Gregs

Priporočene objave

quote:

... ti jo kar imej ... vendar te moram opozoriti, da je pri meni že rezervirana ...

lp Easyrider

jaz pa v jok pa v SVOJO sobo, pa nikol vec ven...

Easy...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj tako paniko delate.

Do DU se da v dveh dneh pridet total na izi. Do dol je manj kot 700km. Torej 350km na dan je sitnica, če se ne ustavljaš preveč in začneš ob tapravi uri....

Jaz se grem po službi pelat pa nardim 300 b.p.

Do katerega datuma pa morate bit dol in zakaj ravno takrat ??

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tud rajši za sobo kot pa kamp ker nimam ne šotora ne spalke in niti se mi ne ljubi postavljati vsega in rajši sem v sobi za kakšnih 30 kun več pa se še eno uro okol vozim kot pa da bi postavljal šotor in ostalo.

torej sem za SOBE. Pa ne bit jezna mačica. Bomo se zmenili pa ti prispevali razliko do sobe kajne sotrpini.

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... jaz pa v jok pa v SVOJO sobo, pa nikol vec ven ...

... tako hudo pa menda ja ni ... kaj pa, ce ti poiscemo kaksnega sopotnika, da ga peljes s seboj v DU ... ali pa ti poiščemo kakšnega "naturščika" ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

jaz tud rajši za sobo kot pa kamp ker nimam ne šotora ne spalke in niti se mi ne ljubi postavljati vsega in rajši sem v sobi za kakšnih 30 kun več pa se še eno uro okol vozim kot pa da bi postavljal šotor in ostalo.

torej sem za SOBE. Pa ne bit jezna mačica. Bomo se zmenili pa ti prispevali razliko do sobe kajne sotrpini.

Sonce naj sveti vsak dan

Hanzi, če je šotorjenje zastonj, za sobo je pa treba plačat, pol ni razlike 30 kun ampak takoj 200 kun.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sotorjenje zastonj?! No, na crno ja, uradno pa zihr ne...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi za šotorjenje bil, pristen stik z naravo pa te zadeve. Ampak definitivno v kampu, ker mam rad vsaj tuš pa wc na dohvat. Če se bo pa večina odločila za sobe, ja pol se bom pa prilagodil.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se razumemo, spoštujem mnenje vsakega vendar menim, da nima smisla jemati s seboj šotore in ostalo nepotrebno kamp opremo. V tem času se da prespati ob obali po ugodni ceni. Druga stvar. Ob možnem slabem vremenu - dežju, ni nič kaj prijetno postavljat šotor in potem prespati na pol moker in po možnosti na mokrem. Drugi dan pa pakirat mokre stvari na motor in na sebe. Ne hvala! Pa še vprašanje, če so kampi sploh odprti pa topla voda....itd. No way!

Menim tudi, da vožnja do Dubrovnika ne mora biti realno gledano dalša kot 2 dni. (Hotschko se popolnoma strinjam s teboj). Pa kje piše, da moramo iti na to žegnanje. Vsepovsod pa nas tudi ne rabi bit zraven. Za žegnanje motociklov in nas samih (več kot potrebno), lahko kakšen vikend zrihtam žegnanje samo za Motosvet. Ni problema - poznanstvo božjih pastirjev. Predlagam, da odrinemo okoli 10 ali 11 ure iz LJ, pa lepo easy varjanta direkt proti jugu, kot pa morebitno lovlenje časa in naelektreno ozračje zaradi sorazmerno pozne ure odhoda iz Ribnice in Bog ne daj, morebitno slabega vremena.

Takšno je moje mnenje ustvarjeno iz izkušenj z dolgoletnih potovanj po Evropi, res da s kolesom in ne z motorjem, kar pa v bistvu sploh ni pomembno.

Tak, zdaj pa grem jajca štrihat!

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocky, maš kar prav. Letni čas še ni najbolj primeren šotorjenju, sam za cene sob pa nisem prepričan. Hrvati so baje podražili vse za 50 % (ne vem, ali velja samo za high sezono). Kje pa pravzaprav mislimo bit v Dubrovniku? A bo treba kaj prej rezevirat? Moram reči, da za 1. maja še nisem bil tolk južno, pa mi ni znano, koliko je kaj turistov.

Kar pa zadeva žegnane; ne gre zato da moramo povsod biti zraven, ampak je pa to le dogodek, ki mu ni para. Gre pa predvsem za druženje in malo zabave. Če bo vreme slabo, tako ali tako odpade kakršnakoli pot na jug. Sicer pa ni nujno, da smo tam do večera. Pridemo pogledat, ker je ravno na poti, spijemo kakšen sok in gremo dalje. Recimo, da bi šlo za nekakšen ogled znamenitosti.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj, ko to berem, manj mi je jasno. Macica, tako kot je rekel Hotschko, če se začne ob pravi uri ste dol v enem dnevu, brez kakršnega divjanja. Škoda da delam, drugače bi šel zraven ( kaj moram, ko pa nekateri hočejo imeti elektriko tudi čez praznike ). Mogoče se vidimo na Novi Štifti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gremo na žegnanje potem jjaz ne grem isti dan naprej ampak grem anslednji dan, ker po žegnanju bo vsega mogoče še dobri dve uri vožnje potem bo treba pa iskati prenočišče. Edino če kar na novi štifti prespimo saj imajo sobe pa tudi predrage najbrž ne bodo.

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kar pa zadeva žegnane; ne gre zato da moramo povsod biti zraven, ampak je pa to le dogodek, ki mu ni para. Gre pa predvsem za druženje in malo zabave. Če bo vreme slabo, tako ali tako odpade kakršnakoli pot na jug. Sicer pa ni nujno, da smo tam do večera. Pridemo pogledat, ker je ravno na poti, spijemo kakšen sok in gremo dalje. Recimo, da bi šlo za nekakšen ogled znamenitosti.

Burn to be wild

Lucky, my thoughts exactly

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, ste tecni s tem zegnanjem...

A greste v Dubrovnik ali prespat na Stifto?! Ker dlje ne boste prisli...

Sicer pa: who the duck am I to say anything? (danke Zoolo)

Jaz grem tako ali tako kasneje...

Skupina za 1. maja: da si ne bi slucajno kdo omislil kaksnega podobnega obiska takrat, ko gremo na pot... ali pa naj to naredi po svoje, ker jaz sigurno ne bom cakal nobenega...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem se pa tko nakuru na oglede vseh živalskih vrtov po poti do Dubrovnika in to ob poti in krogu 150 km od prvotno mišljenen ceste!!

A to ne bo šlo?!

4 Bad!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvomajska caka samo v primeru tankanja in -bog ne daj!- .....ne,ne bom napisal.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni treba napisat me je glihar zmrazilo!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ni treba napisat me je glihar zmrazilo!

Zmeden sem. Je tako pravilno oz. je taksen namen?!

Ker nimam pojma, o cem vidva to...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odhod v Dubrovnik iz postajališča Barje (južna LJ obvoznica)v smeri NM v ponedeljek 29.4.2002 ob 9h.

Čas potovanja je 2 dni do torka popoldan, ko se v dubrovniku vkrcam na trajekt za Bari. Pot bo do Zadra potekala po notranjosti potem pa v glavnem po magistrali, če se mi pa digne bom pa še kak ovinek po notranjosti naredil.

Vesel bom, če se mi kdo pridruži, sicer grem Solo. Datum in uro sem objavil/določil zato, ker ste že tako zakompliciral, da sploh ne vem več o čem je govora. Hkrati boste/bomo šli lahko vsi še na žegnanje v ribnico in se odmačkavali v nedeljo.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem od Barija? Sicilija al' nazaj po Apeninskem do Lj?

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

In potem od Barija? Sicilija al' nazaj po Apeninskem do Lj?

SICILIJA !!!

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf. zdaj pa se je izkazalo, da sem jaz obupno slaba šefica :(((

Šele zdaj sem namreč opazila, da je odhod trajekta iz DU 30.4. Jaz pa sem vse skupaj tempirala na to, da smo do 29.4. v Dubrovniku (posipam se s pepelom).

Ker moramo siciljance pospremit do 30. popoldan je seveda popolnoma dovolj in še preveč časa če gremo 28. dopoldan. Saj bi rekla 29. pa sama sebi ne zaupam, da bom dovolj hitra kaj šele kaki naši malčki (po kubaturi mislim seveda). Zdaj pa seveda lahko še enkrat vse zakompliciramo.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Uf. zdaj pa se je izkazalo, da sem jaz obupno slaba šefica :(((

Šele zdaj sem namreč opazila, da je odhod trajekta iz DU 30.4. Jaz pa sem vse skupaj tempirala na to, da smo do 29.4. v Dubrovniku (posipam se s pepelom).

Ker moramo siciljance pospremit do 30. popoldan je seveda popolnoma dovolj in še preveč časa če gremo 28. dopoldan. Saj bi rekla 29. pa sama sebi ne zaupam, da bom dovolj hitra kaj šele kaki naši malčki (po kubaturi mislim seveda). Zdaj pa seveda lahko še enkrat vse zakompliciramo.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Heh, Macica Rides Again!! Go Macica, Go! Sem reku, da vam lahko druga skupina prenočišče rezervira pa ....

No ja this is gettin' better and better

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kaj naj recem ... go Hotschko go go ... se vidimo v Dubrovniku, ce pa ze kje na poti pa tudi prav.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Uf. zdaj pa se je izkazalo, da sem jaz obupno slaba šefica :(((

Šele zdaj sem namreč opazila, da je odhod trajekta iz DU 30.4. Jaz pa sem vse skupaj tempirala na to, da smo do 29.4. v Dubrovniku (posipam se s pepelom).

Ker moramo siciljance pospremit do 30. popoldan je seveda popolnoma dovolj in še preveč časa če gremo 28. dopoldan. Saj bi rekla 29. pa sama sebi ne zaupam, da bom dovolj hitra kaj šele kaki naši malčki (po kubaturi mislim seveda). Zdaj pa seveda lahko še enkrat vse zakompliciramo.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

A tako, mi smo samo spremljevalna skupina. Pih, kaj pa moj dopust? Jaz bi tud kak dan v Dubrovniku bil, ne pa samo bezljal naokoli.

Ne se sekirat, tole kompliciranje mi je prav fletno, pa sem moral dodati svoj piskerček.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, se eno vprasanje, a se pozanimam za sobe (z garazo) v Dubrovniku ali ne? In jasno za koliko dni in katere datume prihoda lahko navedem?

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!