Skoči na vsebino

Prvomajsko potovanje do Dubrovnika


Gregs

Priporočene objave

quote:

ICE-Tours je ocitno dobil konkurenco!

Ej a pa ste vi sigurni da boste do Dubrovnika prišli pred drugo skupino, ...ker se mi zdi teh 4. dni nekaj mala razlika, ....

Zoolo (boljša polovica mene )

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Ma saj nisem rekla, da se bomo lih pri vsakem kamnu ustavili.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ledeni amm, eno neumesno vprašanje ampak po kateri poti bomo pičili do Dubrovnika? Nas bodo videli v BiH (RS) al' ne?

Mislim da je pot preko Bihača v primerjavi z Ličkim poljem cca. 30-40 km krajša, Routenplanner pa pravi, da tudi za eno uro krajša?

(cepravjadrankarulezzzzzzzzzz presss)

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa v bistvu cez slunj-gracac-sinj do dubrovnika.ne po obali,ampak notranjost.dobimo se pa lahko v KA.moj predlog.bosna pa nekako raje ne.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pa v bistvu cez slunj-gracac-sinj do dubrovnika.ne po obali,ampak notranjost.dobimo se pa lahko v KA.moj predlog.bosna pa nekako raje ne.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

razen če ne bi skočili do Medjugorja...baje se tam prikazujejeo dekleta tudi,če nič ne piješ....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej za ta 'počasno' skupino jaz kot šefica določam naslednji plan za prvi dan:

Štartamo 27.4.2002 okrog 12ih iz Ljubljane in se ustavimo v Ribnici na krstu. Okrog treh pičimo dalje čez Kočevje in Gorski kotar do Reke. Če bomo zmogli še do Kvarnerja pičimo dalje, če ne pa se utaborimo nekje blizu Grobnika (hanzijev predlog).

Toliko da ne bo več dvomov o tem kdaj štartamo.

Govorila sem. Howg.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Torej za ta 'počasno' skupino jaz kot šefica določam naslednji plan za prvi dan:

Štartamo 27.4.2002 okrog 12ih iz Ljubljane in se ustavimo v Ribnici na krstu. Okrog treh pičimo dalje čez Kočevje in Gorski kotar do Reke. Če bomo zmogli še do Kvarnerja pičimo dalje, če ne pa se utaborimo nekje blizu Grobnika (hanzijev predlog).

Toliko da ne bo več dvomov o tem kdaj štartamo.

Govorila sem. Howg.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

No, ja za uro se strinjam, ne bi imala popolnoma nic proti, ce bi krst v Ribnici oz. na Novi Stifti izpustili, ker bo full guzva... prostora tam gori je zelo malo... in ne vem, a bi se guzval? Samo vprasam... jej jej spet bom tepena...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pa v bistvu cez slunj-gracac-sinj do dubrovnika.ne po obali,ampak notranjost.dobimo se pa lahko v KA.moj predlog.bosna pa nekako raje ne.

Ehehe... bo se moja moderatoska malenkost nekaj rekla: ne cez Bosno!

Vsaj dol ne, nazaj mi je pa vseeno, kje. Pot bo taka, kot je Ice rekel.

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

COOL! Itak nisem fan za cez Bosno furat pa še ceste ne poznam, ...

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No, ja za uro se strinjam, ne bi imala popolnoma nic proti, ce bi krst v Ribnici oz. na Novi Stifti izpustili, ker bo full guzva... prostora tam gori je zelo malo... in ne vem, a bi se guzval? Samo vprasam... jej jej spet bom tepena...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Ma veš kaj moji TA nau noben žegn škodu, da če že jaz ne pazim na njo, da bo vsaj nekdo.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ma veą kaj moji TA nau noben ľegn ąkodu, da če ľe jaz ne pazim na njo, da bo vsaj nekdo.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Ej sej lohka bi sli pa 14 aprila zegnat v Mirno pec pri Trebnjem!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej gremo a je kdo reku da se ne gre. Bolje dvakrat kot nobenkrat

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda da gremo v Ribnico!Tam bo zakon , pa še kaj za pod zob bomo vzel sabo,da bomo op Grobnioški pisti zobal.Sm za!!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk kak mamo plan bomo po šotorih al si bomo sobe najel!?

Predlogi!

Ciao,by Pero

PS-Brez šotora nikamor(pa vsaj ene konzerve s tuno)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, Pero. Se bojim, da ostala večina ni preveč nad šotori navdušena. Čeprav, če gre Twix zraven, se ne bojim, da ne bi dobili fenomenalnih placev za šotorit.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ma veš kaj moji TA nau noben žegn škodu, da če že jaz ne pazim na njo, da bo vsaj nekdo.

Kdo to? Mi ga boš enkrat pokazala...

Če že bomo čakali na žegen, ki naj bi se začel ob 15h, potem se sigurno ne bomo spokali pred četrto. Mogoče bi bilo potem bolje proti Hrvaški odriniti 28-tega.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ma veš kaj moji TA nau noben žegn škodu, da če že jaz ne pazim na njo, da bo vsaj nekdo.

Kdo to? Mi ga boš enkrat pokazala...

Če že bomo čakali na žegen, ki naj bi se začel ob 15h, potem se sigurno ne bomo spokali pred četrto. Mogoče bi bilo potem bolje proti Hrvaški odriniti 28-tega.

Bye

Desmo

Če bomo štartali 28. pol bomo morali dirkat, da bomo prišli do 29. zvečer v Dubrovnik. Jaz pa se tega ne grem. Pol pa res lahko pozabimo na izi vožnjico.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje, sobe bodo sigurno za djabe, ker ni sezona. Zakaj se muciti s sotori?!

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne maram se ponavljati ampak a bo prva skupina vseeno prišla v Dubrovnik pred drugo?!

(drugače povejte kaj boste jedli in kje spali pa bomo mi urihtal zadeve, da ne bomo brezposelni naokoli postopali )

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ljudje, sobe bodo sigurno za djabe, ker ni sezona. Zakaj se muciti s sotori?!

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

ja če to reče ekonomist-potem ni dileme...soba za vse..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pravici povedano, jst sm tolk brez keša, da mi vsak pršparan tolar fuuuuuuuuuuuuuuuul pomeni. Vsaka pršparana kuna pa še tolk več.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... definitivno soba ... pa postelja v sobi ... kaj mislite, da bom svoje stare kosti na tla vrgel? ... niti pod razno ... čez komot ga ni ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se tepst preden sploh gremo, se bomo v Dubrovniku premikastl, ce bo treba...

Tako, enostavno startamo 27.4. ob 12.00, kdor hoce it na zegnanje gre tja, kdor pa ne, pa po gasu ravno preko meje proti jugu... hehe potem pa nekaterim le uspe pridit v Dubrovnik malo pred (kancek,tiniminimaloprej,...) Zoolotom, Gregsom, Icem in Easyjem,, tako na eeeeeeeeeaaaaaaaaassssssssyyyyyyyyy in umirjeno... UZIVASKO...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud cem SOBOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!