Skoči na vsebino

Prvomajsko potovanje do Dubrovnika


Gregs

Priporočene objave

se strinjam z ran-om.za novince ali ne 100% sigurne voznike ne priporocam ad-hoc skupinske voznje.se je treba prej pomeniti in malo razloziti znake in kretnje za brezbesedno sporazumevanje.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej takole!

Za odhod 28.4.02 smo prijavljeni:

-Lucky + Janja

-Twiks

-Hanzi

-Nataša + Pero

Mi gremo zihr in to zelo lepo na izzzzii s tem, da si bomo vmes ogledovali mesteca in znamenitosti, si namakal noge in pil 'kokto'!!

Na dan mamo plan cca. 250-300km!Prvi dan sledi ogled Grobnika, drug dan ogled starega Zadra in treti dan Makarsaka riviera!!Pol pa seveda Dubrovnik in seveda ostalo po dogovoru, mogoče celo Črna Gora!!!

Že komi čakam, da se na poti srečamo še s ostalimi Motosvetovci! Torej Dubrovnik nas pričakuje (mi pa njega)!

PLAN POTI IN SPANJA SI LAHKO OGLEDATE V PRETEKLIH POSTIH!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam se odpravljam v DU. Ker moram biti ze 1 Maja nazaj, se bom odpravil na pot 26. 04. upam, da se bomo kje srecali.

LP Boris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borissuper, pa kej poklič! Al bomo pa mi tebe.

Burn to be wild

A ja, šit, prvega komaj pridemo dol. Bo treba kakšno rečt kje na poti.

Popravil/a - lucky dne 13/04/2002 ob 23:15:07

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Borissuper, pa kej poklič! Al bomo pa mi tebe.

Burn to be wild

A ja, šit, prvega komaj pridemo dol. Bo treba kakšno rečt kje na poti.

Popravil/a - lucky dne 13/04/2002 ob 23:15:07

Lucky, 30. pridemo dol.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Torej takole!

Za odhod 28.4.02 smo prijavljeni:

-Lucky + Janja

-Twiks

-Hanzi

-Nataša + Pero

Mi gremo zihr in to zelo lepo na izzzzii s tem, da si bomo vmes ogledovali mesteca in znamenitosti, si namakal noge in pil 'kokto'!!

Na dan mamo plan cca. 250-300km!Prvi dan sledi ogled Grobnika, drug dan ogled starega Zadra in treti dan Makarsaka riviera!!Pol pa seveda Dubrovnik in seveda ostalo po dogovoru, mogoče celo Črna Gora!!!

Že komi čakam, da se na poti srečamo še s ostalimi Motosvetovci! Torej Dubrovnik nas pričakuje (mi pa njega)!

PLAN POTI IN SPANJA SI LAHKO OGLEDATE V PRETEKLIH POSTIH!

Ciao,by Pero

Pero kje spite drugi dan ? Verjetno bom preskočil vaš prvi dan in uletel direktno na vaše drugo počivališče, potem pa z vami na kokte in znamenite kamne ....

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Macica: res je, zakalkuliral sem se. 30. smo že dol.

@Hotschko: Drugi dan, torej 29., spimo nekje od Splita do Makarske, odvisno, koliko se nam bo dalo voziti. Bo treba tulifone mal vrtet, ali pa vsaj esemese pošilat.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem pripombam na moje mnenje glede časa potovanja v DU: Ko malce bolj razmišljam, vam dajem malce prav: who the duck I'm, to judge about that (kot se mpred kratkim prebral na tem forumu). Ne vem kolk hitr ste na cest, do dubrovnika je res "le" 700 km and so on. Moram priznati tudi to, kar se mi je šele sedaj povrnilo v spomin: takrat, ko sem s "familijo" šel dol, smo se za dve ure zadržal v Slunju, pa ob nekem jezeru na pola puta, pa na treningu Sinjske alke, po čistem naključju, ..... tako da povalčim ja moju statement, vsekakor pa sem mnenja, da to ne smete/smemo jemati zlahka, saj verjetno nikomur od nas ni do tega, da bi se takih potovanj spominjali še kako drugače kot le po prijetnih in zabavnih pripetljajih in druženju!

Zoolo: Kar se tiče seznanjanja, glede motorističnih spretnosti in stila oz. načina vožnje ter previdnosti pri tem se zelo močno strinjam s tabo. Tudi jest rabim vpogled v način vožnje mojih potencialnih co-bikerjev, tako da ti je poanta prava. Vsekakor se moramo prej videt: da tud ugotovimo ali se lahko vzpostavimo v kakšno razmerje simbiotske povezanosti ( sa j veste, kaj mislim s tem- rak samotar s svojo hišico školjko pa morska vetrnica na njej; lahk sem tud vetrnica ;) ): če pijete laško ali roler potem je že večja šansa ;) . . .

Vsekakor pa sem za hitrejšo opcijo glede potovanja v DU, če bo sploh zame možno.... in seveda če me boste porabili,.... ne,narobe.. ... pozabili.., ne tud ne, ... postrojili, aha ..sem že blizu , ....BINGO! ... POVABILI v skupino! seveda po rigoroznih testiranjih in preizkusih psiho- rizičnih sposobnosti! ;)))

Pero glede ogleda Črne gore: zna se zgodit, da ti bodo na meji zatežil za plačilo neke premije za zavarovanje vozila, vsaj še lansko leto je blo tko in mam en feel, da ne se ti ne bo splačal dajat recmo 100(velja menda 14 dni, zs manj dni naj ne bi bilo možno dobit) dem za nekaj urno fijakanje po Č.G. . Čeprav je lepa, ko sam hudič! (Še posebej Boka Kotorska, za furo pa cesta na Lovčen -> serpetine, serpetine, ... , a ja pa serpetine so tud....

Rocky: tisto o babici in prepovedi furanja, kaj naj rečem,…. bo to dovolj? -> Hi, hi,hi..... haa, haaa, haa, ... uhuuuhuuuuhuuu,.... dost ne morm več, hii, hhiii

Gregs: tud jest mam včas' probleme, da "lezem ktermu ali še rajš ktiri v rit", na furah mislim, seveda, (pa šparanje bremz, pa se ti ne lub pretikat v nižjo gear, pa itd) vendar se po zagotovilih mojih co-bikerjev tega uspešno odvajam. Mea culpa maxima, toda ni nepopravljiva!

Zarja, še kakšen takšen post, da bom imel feeling, da visim na motosvetu tudi zaradi kakšnega koristne stvari (kot so naprimer tvoji nasveti) in ne samo zaradi zabave in ubijanja dolgočasja!!!

Torej Zarja, si pametna, si! Pa naj ti ne bo nč nerodn! Nisi ti kriva zato, bolj tvoji starši in ostali tebi bližnji.

Pohvale tudi Ranu glede uporabnih postov!

Krotilec slonov z Vami in vašim duhom!

To good to be real !!!

Vaš krotki Krotilec slonov <-> Dei-chi

..... To mi delite !!! .....

.... pa počas, pa z občutkom, prosim .... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej Hotschko dobimo se nekje med Splitom in Makarsko (kot je že rekel Lucky) na enmu ali dveh pirih!Bomo vidl kaj bodo SMS-ji rekl!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zoolo: Kar se tiče seznanjanja, glede motorističnih spretnosti in stila oz. načina vožnje ter previdnosti pri tem se zelo močno strinjam s tabo.

Cool pol se pa vidmo ali na 3M ali v OLP-ju oz, še najbolje na FS v kamniških! (lahko naredimo še furo če se vrnemo celi iz Drag Raca)

C Ya!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... z vso odgovornostjo in pri polni zavesti sporočam, da zaradi neodložljivih obveznosti žal ne bom šel v Dubrovnik ...

... vsem popotnikom v vseh skupinah pa želim srečno pot, veliko sreče in dobre volje ...

... pa spomnite se kaj na tiste, ki zaradi neodložljivih obveznosti ne bodo/bomo uživali skupaj z vami ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zadnjih vesteh, je tudi exJuga ali Srbija in Najčrnejša gora ali karkoli že so, podpisala pristop k Evropskemu zavarovalniškemu združenju in sedaj ne pobirajo več mitnine v obliki zavarovanja vozil, ampak velja zelena karta (pa čeprav je ZRJ v njej prečrtana).

Sicer pa, ali nimamo nekakšnega konzulata ali veleposlaništva od njih v LJ, pa vprašajte.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da se bo vreme popravilo v enem tednu in moj prehlad ostal v Sloveniji.

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bi tud jst skocu do Dubrovnika, me zanima direktna vozovnica.

Se oglasm v sredo v OLP-ju, da zvem se ksno informacijo več.

lp

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga še zanimajo sobe v Dubrovniku!

Našla sem 5 dvoposteljnih sob, sta dve hiši ena zraven druge, cca. 50 metrov od morja. Sobe so tudi s klimo, dve sobi imata svojo kopalnico, ostale tri imajo skupno kopalnico. Kar je najvažnejše - v hiši je garaža za motorčke!

Cena za sobo (za dve osebi) na noč z zajtrkom in turistično takso: 39 EUR!

Če je kdo zainteresiran, mi naj javi vsaj do srede, da lahko potrdim sobe!

Lep pozdravček!

How's your day? Ready to play?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, jaz ful zainteresiran, me pa zanima, kaj drugi mislijo. Če se zmenimo, zakupimo hišo, pa mir.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jjjjjjjjjjjssssssssssssstttttttt tttuuuuuuuuuuutttttttt

za 2 noči. rabim cimra/o

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

jjjjjjjjjjjssssssssssssstttttttt tttuuuuuuuuuuutttttttt

za 2 noči. rabim cimra/o

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

macica-a narediva pred tem eno generalko...

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred odhodom je dobro iti po potrdilo o zavarovanju na Malo ulico ali kam drugam. Osebni prevzem stane 150 sit preko neta je zastonj.

Po besedah izrečenih po telefonu imaš krito nujno pomoč in neodložljiva zdravila v javnih zavodih na Hrvaškem. Jaz grem ponj.

Velja 3 mesece (celo sezono).

Ne vem kakšna je razlika med tem in corrisom(ne vem kako se napiše)

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!