Skoči na vsebino

Prvomajsko potovanje do Dubrovnika


Gregs

Priporočene objave

quote:

quote:

Velja 3 mesece (celo sezono).

Joj Hanzi kolk maš ti kratko sezono...

Bye

Desmo

Ups pa je res malo čudna ta moja sezona. Bo treba konec julija obnoviti polico. Ta bo pa zdržala do konca sezone saj kar se hrvaške tiče.

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uti- najlepša hvala za informacije o sobah!Ker sob še nimamo rezerviranih je vsaka stvar dobrodošla, vendar sem vsaj jaz računal na malo manjše stroške!4500 sit po osebi je zame malo preveč na noč saj se bo teh noči v enem tednu nabralo kar 6 zato bi stroški spanja pomenili moj celoten proračun za prvomajsko potovanje!Torej jaz si bom sobo našel kar na licu mesta, pa vseeno še enkrat hvala!!

Ej 'by the way' motosvet majica se ti na slikah zelo poda!!

Dubrovnik čaka!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Uti- najlepša hvala za informacije o sobah!Ker sob še nimamo rezerviranih je vsaka stvar dobrodošla, vendar sem vsaj jaz računal na malo manjše stroške!4500 sit po osebi je zame malo preveč na noč saj se bo teh noči v enem tednu nabralo kar 6 zato bi stroški spanja pomenili moj celoten proračun za prvomajsko potovanje!Torej jaz si bom sobo našel kar na licu mesta, pa vseeno še enkrat hvala!!

Dubrovnik čaka!

Ciao,by Pero

Še vedno se lahko pozanimam za cenejše sobe, sem na željo nekaterih iskala prenočišča z možnostjo parkiranja motorjev na varnem (torej garaža). Lahko pa poiščeš na strani www.hrvaska.net, imajo sobe od 14 EUR po osebi dalje....

Lp, Uti

How's your day? Ready to play?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A samo na slikah???

No ja sej sem ti hotu že na FS10 povedat pa nisem mogu ust odpret!Veš pred računalnikom se bol sprostim!!

Trikrat hura za vse motosvet-lolaske!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne vem kakšna je razlika med tem in corrisom(ne vem kako se napiše)

Sonce naj sveti vsak dan

Kolikor jaz vem ima Coris zavarovanje za celo Evropo...ZZZS pa samo za drzave s katerimi ima SLO sporazum in te so bolj ali manj samo sosednje. Recimo.

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ne vem kakšna je razlika med tem in corrisom(ne vem kako se napiše)

Sonce naj sveti vsak dan

Kolikor jaz vem ima Coris zavarovanje za celo Evropo...ZZZS pa samo za drzave s katerimi ima SLO sporazum in te so bolj ali manj samo sosednje. Recimo.

Zarja

Amm ekola še razlaga ki je do mene priletela danes dopoldne, ... heh za cca 1800 dobi clovek pri Corisu, tudi prevoz posmrtnih ostankov in sesutga železja ce je treba domov. Prav tako VSA ZDRAVILA, ki jih priporoca best practice, kar pomeni da Aspirin kot painkiller pri raznih zlomih ne bo edina stvar ki jo dobiš (heh ZZSSSS.... SAMO NUJNA ZDRAVILA). Imaš zagotovljen prevoz domov in VSO oskrbo na poti ce je to potrebno, ...

Glavna razlika je v kvaliteti storitve ki jo boš dobil, ... predvsem pa logisticni support COST FREE ce je treba telo ali ponesrecenca prepeljati v nevoznem stanju nazaj domov.

Osebno itaQ preferiram Coriss, ... kot se je verjetno dalo opaziti, sam ce se že razklofam ,naj me bližnji dobijo na stalni naslov vsak kot zapakirano "pasjo hrano v body-bagu" ali pa kot rahlo raztrešceno lubenico v UKC.

V glavnem logistika je pokrita pa nepotrebne poti odpadejo za ceno polovice tanka goriva, ..hehe drobižek ...

P.S.: Vseeno pa dejmo raje probat ostat v enem kosu in s celo opremo, ...verjamem da je to opcija, ki nam sigurno garantira preklet vec zabave kot zgornji scenariji!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups ja do 15000 EUR je enojno pokritje in dvojno do 30000 EUR, kar pomeni da do tega zneska Corriss krije storitve in ostalo logistiko, ...heh ce se gre kdo zajebavat kam v eksotiko ali bogu iza hrbta naj vplaca dvojno zavarovanje. (moje skromno mišlenje)

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, Zoolo, predlagas Corriss?! Jaz pa ze imam zastonj pildek od ZZZS...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh stari moj zastojn pildek je samo za sprotno uveljavljanje medržavnega sporazuma med SLO in CRO zato je zatonj, ker si že placu zanj in ti itaQ pripada.

Ce hoceš pa met storitev in logistiko v primeru (nedaj bože mili) pizdarije pa vseeno vzami Corissa!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz osebno priporočam Coris in ga tudi vplačujem, kadar gremo ven, koristil ga pa še nisem.

Če se spomnite dogodka pred nekaj leti, ko so dva naša tam nekje v Južni Ameriki v enem od ...gvajev na ježi s konji zaskočili in ustrelili, so preživelega domov spravili s Corisom, čeprav je imel le enojno zavarovanje in je bilo potrebno razliko stroškov naknadno plačati.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav, Motosvetnice in Motosvetniki!

Eh, kakor sem se bal, ne bom jaz tokrat vidu Dubrovnika! Pa ne da mi je tolk žal za lepote in posebnosti tega mesta, k sem ga že dobr naštudiru (moj prapraoče je bil dalmatinske pasme), ampak bolj za vašo družbo in prijateljevanje, pa vožnjo seveda!

Ha, je pa res, da ne bi bil več zdrav in priseben (a sedaj pa sem, a kva!?), če se ne bil spustu dol vsaj del poti. Z Elefantom sva se zmenla, da greva skupaj do geografske širine Kornatov (otok Murter, Tijesno) Sev. Dalmacija, kjer sem jaz še kot mulo, sploh pa poznej, bil vsako leto strah in trepet:

- inozemskih in domačih deklic, ko sem jih gonu po mestu s svojo razbojniško bando vrstnikov, (pol Slovenčkov, pol domačinekov),

- njihovih staršev, ki so vsak večer molili, da bi njihovi "zakladki" prišli v enem kosu nazaj in še kolikor toliko prisebne (kadarljubimljubimstrastno press),

- rib (skoču u vodo in kar ti je zašlo v usta pojedu al pa sede spal zgodaj zjutraj na čolnu sred Kornatov in upal samo, da se bo kak ribon z izrazitimi smamomorilskimi nagibi le obesu gor, ker njegova zlata ribica zavrača njegovo ljubezen in obenem klel svojega strica Ernsta H., ki si je zmislu novelo Starec in morje) btw, še dobr, da sem jedrnat, a ne,

- luške kapetanije, (vsakič ko mi je dal fotr gliser za furat in sem še šel v območju luke z gliserjem generalno vajo za baletni nastop v glasbenenem štiklcu Labodje jezero od Čajkovskega (nasvakojakenačine vrteookočamcevisidrnihboja press) in

- predvsem makaronarjev (smo jim spuščali gume na avtih, gumenjakih, motorjih (no tega zadnjega pa se dons res sramujem!) etc), ki so 1. avgusta preplavili te sicer lepe kraje in nam jih vsako leto (15 let zapored) skoraj zagravžali !

aha, pa spet glede poti!

Dol greva v soboto 27.4 (krst pri

štifti verjetn na žalost odpade, in gre po Jadranski magistrali dol do Tijesnoga, napol poti med Zadrom in Šibenikom. Dol prespiva pri znancih, al pa v šotoru (nomadskiliferules press) Se naslednji dan še mal fijakava (Mogoče Ogled Slapov Krke od Šibenika v notranjost, potem pa sred opoldneva vsak svojo pot, Elefant (Matej) proti Dubrovniku, jaz pa domu, sem dobu od mojga osebnga šefa le dva dni izredenga dopusta!

Tako, da se zna zgodit, da se kje mimo idemo (se probamo srečat-(sebomobrnuzavamiinvasprisilnoustavu press), ko boste šli dol, če kdo gre spljoh dol v nedeljo 28.4.2002. res, da napovedujejo nekaj dežja v soboto, vendar bova poskusila ubežati iz Celja že bolj zgodaj zjutraj (okol 8h, sej vem,...nora jutranja ura, pa kaj...) in potem čimprej priti na hrvaško primorje (rijeka, preko Pivke, Il. Bistrice), kjer je običajno lepše vreme, vpliv stalnega višjega zračnega pritiska nad morjem! Če kirga mika ta super kratka varianta se nama lahk pridruž!

(moj GSM: o41/797-272, dejan) se opravičujem za bolj pozno objavo, priporočam pa, da, če se zato kir odloč, naj bo le z dosti izkušnjami in vajen hitre, pa še vedno varne vožnje(mogoče malce kontradiktorno, pa kaj!)!

Krotilček slončkov z Vami in vašimi Casperji!

Vaš krotki Krotilec slonov <-> Dei-chi

..... Kdor se zadnji smeje se najslajše smeje..., al pa ta zadnmu potegne za kva se gre ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Lep pozdrav, Motosvetnice in Motosvetniki!

- predvsem makaronarjev (smo jim spuščali gume na avtih, gumenjakih, motorjih (no tega zadnjega pa se dons res sramujem!) etc), ki so 1. avgusta preplavili te sicer lepe kraje in nam jih vsako leto (15 let zapored) skoraj zagravžali !

Vaš krotki Krotilec slonov <-> Dei-chi

Veš kaj, naj ti ne bo nič žal. Se zna zgodit in to dost hitr, da jih bo treba spet,...

Veš kaj pravijo vsi povrsti, ko se čez naše kraje vozijo :

Che bei posticini che abbiamo perso.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Che bei posticini che abbiamo perso.

lp RAN

Daj ti to s podnapisi

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DUBROVNIK 28.4.2001!!!!!!!!!

Odpravili se bomo iz pumpe na Dolenjski cest (nova takoj za streliščem) ob 10.00h (zbor že okoli 9.30h za tankanje in kako kavico)! Komur vreme ni dopuščalo sobotnega odhoda in kdor ne more počakati do ponedeljka se nam lahko pridruži!!!!!Torej jutri odpotujemo v Dubrovnik!!KOMI ČAKAM!!!!!!!!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživajte v Sloveniji!!!!!!!!!!!!!

Mi bomo poskušali na poti in v Dubrovniku.

Čao!

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, midva s Hočkom jutri prihajava za vami. Se slišimo oz. SMSamo.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ej, midva s Hočkom jutri prihajava za vami. Se slišimo oz. SMSamo.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

je taku !!

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz osebno priporočam Coris in ga tudi vplačujem, kadar gremo ven, koristil ga pa še nisem.

Če se spomnite dogodka pred nekaj leti, ko so dva naša tam nekje v Južni Ameriki v enem od ...gvajev na ježi s konji zaskočili in ustrelili, so preživelega domov spravili s Corisom, čeprav je imel le

Oy,

tudi jaz prisegam na Coris, ker sem še vedno vse, kar je bilo sranja v tujini porihtal in nisem imel nobenih problemov z vračilom denarja itd. itd..

Glede tistega dogodka, bilo je v Boliviji, in tip (mrtev) NI bil zavarovan preko Corisa ampak preko ene druge (tisto ki jo trži Kompas, takšen rdeč pildek)... Problem je bil v tem, da niso hoteli plačat ne-vem-zaradi-česar-že... Coris se je takoj oglasil in so rekli da bi nemudoma plačali v takem primeru...

Moram rečt, da so Coris profiji in sem _vedno_ v tujini zavarovan preko njih...

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Imejte se lepo, varno vozite. Pričakujemo izčrpno poročilo.

Brrrm

Vseh 12 skupin, ki boste napadali Dubrovnik. Joj, kok bo to spet enga branja!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!