Skoči na vsebino

Hribolazenje


pupa

Priporočene objave

Ni bil samo eden,ampak trije! In resno so mislili it na vrh!!!! Mi pa vsi v polni bojni opremi,pa nismo upali rinit naprej.

Ne morš vrjet,kak so ljudje lahkomiselni!!! :headbang:

Ne moreš ti enih Belgijcev, ki imajo doma neosvoljive 10tisočake, primerjat z sabo, če pa živiš v predalpski-obmorski deželici :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja resno... niso to samo gležnji, ampak nobenga oprijema nimajo superge, sploh če so luknjice v podplatu s snegom zapacane... kokr da bi drsalke dal gor... svašta :krneki:

Bil januarja na Triglavu, samo takrat še ni blo tok snega, je bil pa led juhuuuuuuuuuuuuuuuu :)

Štartali smo v petek zvečer ob 19h iz Krme, res doživetje (ponoči na Kredarico) in do jutra oddremali in

zjutraj ob 8h štart na vrh... Enkratno doživetje:)

slika1: na vrhu

slika2: Kredarica-počitek

slika3: jutro na Kredarici

post-15567-1180017789_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota 19.5 07 Triglav

. Pride nekaj mladih fantov iz Belgije. Super opremljeni: kratke hlače in trije celo v supergah! Namestijo si varovalne štrike in mislijo resno naskočit Triglav.

sm ze vidu ljudi v gorah z supergami,sam kaj takega :blink:

noro... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pol a nič ne hodite u hribe , lahk bi se kaj zmenili ,saj za na Šmarno če že ne kam drugam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj na Snežniku. Mraz, 0 stopinj, rahel sneg. Brrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pol a nič ne hodite u hribe , lahk bi se kaj zmenili ,saj za na Šmarno če že ne kam drugam

evo, lahk... sem glih včeraj si nove gojzerce kupila :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pol a nič ne hodite u hribe

Mi smo za 1. maj okupiral kočo na Veliki Planini. Nismo bili preveč zagreti, pa smo se bolj kot ne sprehajal... Edini minus je, da koča ni imela pitne vode (samo deževnica), drugače pa carsko :worship: Tuširanje je potekalo pod smrekami s pomočjo 1,5 litrske plastenke :yea1: Ker gor ni trgovine, smo si sami pekli kruh (Trobec moke-moja malenkost). Teden sprehajanja, peke na žaru, in seveda poštenega fitnesa :beer1: je bil kar prehitro mimo...

post-5959-1180611154_thumb.jpg

post-5959-1180611174_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pokljuka, dolžnost do Triglava sem opravil.Kot Istran se raje držim morja, no ja Slavnik pa Nanos ne štejeta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Sem se bom zagotove še vrnila :yes: , saj si tako lepe kombinacije plezalne poti in melišča niti v sanjah :wub: ne bi mogla predstavljati," sem pred petimi leti zapisala v svoj hribovski dnevnik.

Cilj: M. Mojstrovka (2332 m) in seveda srečno nazaj do Vršiča in naprej

Izhodišče: Vršič (1611 m)

Opis: zahtevna zavarovana plezalna pot (Hanzova), krožna tura (povratek po melišču čez Grebenec)

Kdaj: enkrat ta vikend (po dogovoru), odvisno tudi od vremenske napovedi, v vsakem primeru pa zelooooo zgodaj zjutraj :P

S sabo vzamem tiste, ki ste vajeni izpostavljenih plezalnih poti (klini, zajle) in ste na ti tudi z melišči.

Pa sam ne mi rečt, da boste vsi vse tri dni na motorjih, ker vam ne verjamem :grrr .

Zato: gre kdo zraven?

Ja, še to: dve sva že zihr, da sva zraven :yes: , tretji se še odloča.

:D pa sam še to: PM, prosim.

Popravljeno . Popravil She
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peca vabi, pa Golica tudi... Glede na to, da so žandarji med vikendom kar precej na Golici, bo v soboto na sporedu peštura na Peco, v ponedeljek (praznik pri nas, Avstrija deloven dan), pa Golica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Sem se bom zagotove še vrnila :yes: , saj si tako lepe kombinacije plezalne poti in melišča niti v sanjah :wub: ne bi mogla predstavljati," sem pred petimi leti zapisala v svoj hribovski dnevnik.

Cilj: M. Mojstrovka (2332 m) in seveda srečno nazaj do Vršiča in naprej

Izhodišče: Vršič (1611 m)

Opis: zahtevna zavarovana plezalna pot (Hanzova), krožna tura (povratek po melišču čez Grebenec)

Kdaj: enkrat ta vikend (po dogovoru), odvisno tudi od vremenske napovedi, v vsakem primeru pa zelooooo zgodaj zjutraj :P

S sabo vzamem tiste, ki ste vajeni izpostavljenih plezalnih poti (klini, zajle) in ste na ti tudi z melišči.

Pa sam ne mi rečt, da boste vsi vse tri dni na motorjih, ker vam ne verjamem :grrr .

Zato: gre kdo zraven?

Ja, še to: dve sva že zihr, da sva zraven :yes: , tretji se še odloča.

:D pa sam še to: PM, prosim.

Res škoda k delam, tole mor bit res super zadeva. Drugač ti pa priporočam Bavški Grintavec, če obožuješ zajle...

post-15567-1182432456_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vi po feratah kar brez pasu? :unsure: dobri ste.........

Joj, mi zdej delate skomine, ko sem tako okrogla, da se tudi zajle prijeti ne bi mogla, kaj šele, da bi kam zlezla.........

Hudičevo pogrešam čase, ko smo v hribe hodili.... upam, da bomo kmalu spet.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vi po feratah kar brez pasu? :unsure: dobri ste.........

Joj, mi zdej delate skomine, ko sem tako okrogla, da se tudi zajle prijeti ne bi mogla, kaj šele, da bi kam zlezla.........

Hudičevo pogrešam čase, ko smo v hribe hodili.... upam, da bomo kmalu spet.....

Pa sej mam pas v hlačah, sam se ga ne vidi no :rolleyes:

Mene tud že ornk vleče in komi čakam na dopust, da se začne in pol juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ta pas ti bo res pomagal ja :whistle:

pa da o zaščitni čeladi niti ne govorim :glare: ajajajjj.... fantje, bi vam ušesa navila! Temu se reče neodgovornost! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ta pas ti bo res pomagal ja :whistle:

pa da o zaščitni čeladi niti ne govorim :glare: ajajajjj.... fantje, bi vam ušesa navila! Temu se reče neodgovornost! :krneki:

Pas v hlačah, čelada pa v ruzaku, dol na planini Zapotok :rolleyes:

post-15567-1182592328_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri bo praw dan za v hribe, je danes vse tako fajn opralo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vrhu Mojstrovke se pogovarjamo, da bi blo super :yes:, če bi imeli kakšno dokazno gradivo. Da nam bodo neverniki verjeli, da smo bli res gor :grim . No, in izustim naglas: »Kako bi blo fajn, če bi se kateremu od tistih dveh gospodov (tam zadaj, ravno sta se namenila občudovat oblake :P ) dalo vstat in nas slikat.«

post-11348-1182805201_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil She
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro nisem dokončala stavka, že eden od njiju vstane :OK: . Vajeni običajne besede »ptička« presenečeni zaslišimo »sufilis«. Valda, mi pa v smeh :lol1:

Toliko za začetek, opis in fotke v večji količini še sledijo. ;)

post-11348-1182805343_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da o zaščitni čeladi niti ne govorim :glare: ajajajjj.... fantje, bi vam ušesa navila! Temu se reče neodgovornost! :krneki:

:hmm: pupa, a to pomeni, da jih nam puncam, ki smo bile tudi neodgovorne :ninja:, ne boš navila?

Brihta, veš, da zate to ne velja :naughty:

Popravljeno . Popravil She
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro nisem dokončala stavka, že eden od njiju vstane :OK: . Vajeni običajne besede »ptička« presenečeni zaslišimo »sufilis«. Valda, mi pa v smeh :lol1:

Toliko za začetek, opis in fotke v večji količini še sledijo. ;)

Mislm, ona men o neki varnosti pa čeladi in pasu, halooooooooooooooo!!!

Kva jst to vidm, superge????

He he he, hecam se, mal no :rolleyes:

Drugač pa drugič mal prej napiš kam in kdaj pa se pridružim, če lahko... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: pupa, a to pomeni, da jih nam puncam, ki smo bile tudi neodgovorne :ninja:, ne boš navila?

Brihta, veš, da zate to ne velja :naughty:

jah ti se vsaj hvalila nisi s tem pa fotke gor dajala, kjer samo potrdi svojo neodgovornost ;)

Sicer bi jih pa tudi tebi, če bi vedela, da se potikaš po raznih feratah brez pasu in čelade :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!