Skoči na vsebino

Poletne ture z stopetindvajseticami


piromanneo

Priporočene objave

Zanima me kakšne ture predlagate za poleti, ko se fax konča in je čas za kakšne malo daljše ture...

Sam imam Daelim Daystarja okol 110km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah kva paj fora,pelješ se lahko čist povsod kot z močnejšimi motorji,mogoč se lahko ogneš kšnim dolomitom no :grrr

uporab iskalnik,obstaja tema o naj naj cestah in podobnih rečeh .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je rekel batzajla, greš lahko kamorkoli.. Ti pa svetujem, da se izogibaš avtocest, ker ni nobenega užitka tiščat 110, če maš pa pri tem tak filing, de ba zdaj zdaj vse razpadlo... Pa tudi za motor ni najboljše, da se 50km voziš konstantno na najvišjih možnih vrtljajih. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislu sem se polet zapelat dol do Dubrovnika, dol čez notranjost , nazaj pa ob obali,...

pa šotor postavit kje, prenočit mogoč enkrat-dvakrat

pa me zanima kaj vse bi blo priporočljivo vzet seboj, pa če kje kaj težijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

izlet 125ic je potekal v soboto, k smo sli u portorož! zdej če bo cajt pa dnar gremo v smeri proti bohinju, tko da dej MSN mail, pa če se kej zmenmo, ti sporočim :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej bo treba organizerat. Ker pol js pridem z Aprilio RS 125, 2 kolega k mata isto pa še en s Hondo NSR 125!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj pa mate namen jt u bohn. povejte to bi su jest tud mi je že kr domače tm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislu sem se polet zapelat dol do Dubrovnika, dol čez notranjost , nazaj pa ob obali,...

pa šotor postavit kje, prenočit mogoč enkrat-dvakrat

pa me zanima kaj vse bi blo priporočljivo vzet seboj, pa če kje kaj težijo

Priporočam ti da vzameš vsaj še enga motorista ali eno motoRIsTko, če boš sam ti bo ratalo dolgčas, pa še če se kej zgodi je pizdarija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest pa ktm450exc sva res že prevozila dober del gorenske in jest bi bil tud za turo tko da bi šli do bohinja pol pa na tolmin nazaj pa čez škofjo loko. Če je kdo zainteresiran nej se jav pa se lohka zmenmo. Tko kšno nedeljo okol 12 štartamo iz kranja pa vžgemo eno turo! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa predlagam d bi šli konec avgusta v srbijo, magar u beograd na čevape, pa na kšno fešto (dol so itak skoz) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej za u srbijo ne vem če bom su! k tm dol motorji pa to niso najbl varni! pa se meje pa ta kurac! če se gre pa km po sloveniji, pol sm pa takoj zravn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tud bl za po sloveniji, pa bl sm za enodnevne ture navdušen. Če se bo šlo po sloveniji se prdružm z veseljem z mojo rsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prekmurje je zlo lep... :rolleyes: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk lohk gremo pa za ene 2 dni km taborit

to bi blo zakon! ( slovenija seveda )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk lohk gremo pa za ene 2 dni km taborit

to bi blo zakon! ( slovenija seveda )

ob kolpo

pa se gre pol še na rafting po kolpi, sm že biv, pa je res ql, sam nism biv z motorjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp jp, kolpa kr primeren kraj! sam ce bi bli z motorji, pa da bi sli na raft, nebi jst kr motorja tm kje puščov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato so pa kampi, pa disk-locki itd.  :OK:

Pa ketna, z eno orng jekleno klučavnco :D:D:D (sam še kak kandelabr poleg prav pride ;) )

Drugače sem pa jaz tudi zainterisiran za kak takšen tabor al pa kej podobnega.

Kdaj grete zdaj za Bohinj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: a toporišiča nihče več ne upošteva? saj res, da je pederčina, a ta in podobne teme so na meji berljivosti.. :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!