Skoči na vsebino

Opozorila


  

417 članov je glasovalo

  1. 1. Opozorila

    • 0%
      333
    • 10%
      45
    • 20%
      11
    • 30%
      5
    • 40%
      2
    • 50%
      4
    • 60%
      1
    • 70%
      0
    • 80%
      1
    • 90%
      3
    • 100%
      13


Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

Jaz mam 40% samo zato ker ne maram ljubljančanov. Če bi vedli kako jih sovražim bi mel zdej 3000. MB GO NM - COME FRIENDS

Popravljeno . Popravil SEOI-NAGE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da ni tole tabu tema

malce me zanima, kako nesramni in netolerantni ste kaj na forumu..

trance_14_devil2.gif

Za enkrat imam 9 kazenskih "ma tistih na cesti" :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam 40% samo zato ker ne maram ljubljančanov. Če bi vedli kako jih sovražim bi mel zdej 3000. MB GO NM - COME FRIENDS

:OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem misli da bo kakšen ljubljančar kej odgovoril :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :naughty:

Popravljeno . Popravil SEOI-NAGE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ljubljančanom dol visi za tebe. :trance_33_sleep:

Lahko jim dol visi. Komaj čakamo istrijani da prideste na morje. Zdej ko porušimo viadukt boste prleteli vsi v gabrovico(vas pod sedanjim viaduktom) dol z novimi audiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko jim dol visi. Komaj čakamo istrijani da prideste na morje. Zdej ko porušimo viadukt boste prleteli vsi v gabrovico(vas pod sedanjim viaduktom) dol z novimi audiji.

:lol1: kaksne bedarije klatis. al zivite vsi samo od italijanov ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Italjani so zakon. Veš, pos**** se pred vsemi na slovensko zastavo. Stvar je taka, da zakaj nemaramo janezov. Če ne bi bilo njih se mi z hrvati nebi kregali glede morje, ker pa morajo vedno komplicirat valda mi domačini najebemo. Nej si sami rihtajo kar čejo, pustijo nas na miru in boh. Koper za glavno mesto istre in ciao. Imenuje se pa CAPODISTRIA že z razlogom. Koper ste mu dali vi ime.

Sej pravim, raje meja ne črnem kalu ko na dragonji. Vi živimo od italjanov da, če mi zapremo izvoz iz naše luke za vaso SLOVENIJO bi vi nabrž bili ob 90% kapitala.

Tako da rihtajte zadeve vam gor, mi se bomo zmenili tako da bo prav. Zato NEMOREMO VIDET LJUBLJANČARJEV. Poleg njihovega ponosa in psihične večvrednosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravim že dosti krat da se bomo odcepli, samo nehodit dol dio porko srat istro. Bojte gor in zdravo. Kaj je treba nekaj hodit dol, jaz nisem bil maj pri vas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Italjani so zakon. Veš, pos**** se pred vsemi na slovensko zastavo. Stvar je taka, da zakaj nemaramo janezov. Če ne bi bilo njih se mi z hrvati nebi kregali glede morje, ker pa morajo vedno komplicirat valda mi domačini najebemo. Nej si sami rihtajo kar čejo, pustijo nas na miru in boh. Koper za glavno mesto istre in ciao. Imenuje se pa CAPODISTRIA že z razlogom. Koper ste mu dali vi ime.

Sej pravim, raje meja ne črnem kalu ko na dragonji. Vi živimo od italjanov da, če mi zapremo izvoz iz naše luke za vaso SLOVENIJO bi vi nabrž bili ob 90% kapitala.

Tako da rihtajte zadeve vam gor, mi se bomo zmenili tako da bo prav. Zato NEMOREMO VIDET LJUBLJANČARJEV. Poleg njihovega ponosa in psihične večvrednosti.

A veš zaka ne morte vidt Ljubljane ??????

Zato ker so vmes hribi.

Pa boli mene za Koper, Istro pa še zate. Na morje pa tko ne hodim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Imenuje se pa CAPODISTRIA že z razlogom...

Res je. Razlog je ta, da se je v rimskih časih imenoval Insula Caprea. Kar pomeni Kozji Otok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pljuvajte kolko želite, samo ne hodit dol..........Zanimivo da vas to posran, poscan, grdi pljunek morja zelo privlači ali samo idete preko nas v hrvaško ? No pa pejdi okoli, proti NM pa potem dol ne hodit h nam ki vas ne maramo 1%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu si SLO državljanstva niti ne zaslužiš saj ne znaš slovenščine.

Vsaj pisne ne. :closedeyes:

Lahko ti citiram še enakrat da se ti poserem na tvojo slovenščino. Če mi daš mejo na črnem kalu grem pod italijo. vijebite gor en drugega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti citiram še enakrat da se ti poserem na tvojo slovenščino. Če mi daš mejo na črnem kalu grem pod italijo. vijebite gor en drugega

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti citiram še enakrat da se ti poserem na tvojo slovenščino. Če mi daš mejo na črnem kalu grem pod italijo. vijebite gor en drugega

teb se je pa slovenija res zamerla, mislm da so tvoje izjave že ma preveč krute,sicer pa obstaja v italiji tud kakšen podobn forum. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti citiram še enakrat da se ti poserem na tvojo slovenščino. Če mi daš mejo na črnem kalu grem pod italijo. vijebite gor en drugega

pol pa zgini k makaronarjem fašist zahojen. Taki kot ti so bli prvi v vrsti za domobrance pa belogardiste.

Pa poglej kaj se jim je zgodilo. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti mi smo balkan za njih. Oni so komajda odstranili mejo sedaj četudi smo v europski uniji tudi mi. Zato ker se zavedajo da samo drek prinašamo, smo sto let za njimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti mi smo balkan za njih. Oni so komajda odstranili mejo sedaj četudi smo v europski uniji tudi mi. Zato ker se zavedajo da samo drek prinašamo, smo sto let za njimi.

Fant, z Italijani redno delam že dlje kot si ti na svetu. Skoraj z vsemi njihovimi regijami. In povem ti, da se ti ne sanja, o čem govoriš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!