Skoči na vsebino

Opozorila


  

417 članov je glasovalo

  1. 1. Opozorila

    • 0%
      333
    • 10%
      45
    • 20%
      11
    • 30%
      5
    • 40%
      2
    • 50%
      4
    • 60%
      1
    • 70%
      0
    • 80%
      1
    • 90%
      3
    • 100%
      13


Priporočene objave

me je mal sram, da sem mlad, ko ta izpad primorca berem, k pravjo da na mladih svet stoji :rolleyes:

verjamem in upam, da je bil pod vplivom kakršnihkoli substanc k je tole pisal :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me je mal sram, da sem mlad, ko ta izpad primorca berem, k pravjo da na mladih svet stoji :rolleyes:

verjamem in upam, da je bil pod vplivom kakršnihkoli substanc k je tole pisal :fredy:

ampak mi ga imamo vseeno radi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti citiram še enakrat da se ti poserem na tvojo slovenščino. Če mi daš mejo na črnem kalu grem pod italijo. vijebite gor en drugega

Vedel sem, da si bogi. Da si pa v tako veliki stiski iskanja identitete, si pa nisem mislil. :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mat kurba kok sm vas razpidu. Kaj bi blo šele, če bi postavli mejo na Črni Kal, in zaprli izvoz iz luke, anede ? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, boš mi povedal enkrat ko bova plavala skupaj v morju :yea1: :yea1: Pa ne mislit da te bom tunkal, sam nagnal nazaj gor, da nebo smrdelo vse po kranjskih in kislem zelju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti mi smo balkan za njih. Oni so komajda odstranili mejo sedaj četudi smo v europski uniji tudi mi. Zato ker se zavedajo da samo drek prinašamo, smo sto let za njimi.

....ne diraj mi balkan......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo daje ta opozorila, ker jaz bi jih tudi rad imel, pizda, a sem zadnja rupa na svirali, a je to zato, ker ni vredno pisat lulčkom iz zadnjega leta pa pol al dveh al kwa, jebe*ti (ha!).

Tko kot DJ sux na novoletni. Če je gor, mu bom jest dou upozoriwa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Italjani so zakon. Veš, pos**** se pred vsemi na slovensko zastavo. Stvar je taka, da zakaj nemaramo janezov. Če ne bi bilo njih se mi z hrvati nebi kregali glede morje, ker pa morajo vedno komplicirat valda mi domačini najebemo. Nej si sami rihtajo kar čejo, pustijo nas na miru in boh. Koper za glavno mesto istre in ciao. Imenuje se pa CAPODISTRIA že z razlogom. Koper ste mu dali vi ime.

Sej pravim, raje meja ne črnem kalu ko na dragonji. Vi živimo od italjanov da, če mi zapremo izvoz iz naše luke za vaso SLOVENIJO bi vi nabrž bili ob 90% kapitala.

Tako da rihtajte zadeve vam gor, mi se bomo zmenili tako da bo prav. Zato NEMOREMO VIDET LJUBLJANČARJEV. Poleg njihovega ponosa in psihične večvrednosti.

:lol1: komediant. boli, ha ?! pece tudi ? :kva2:

"razgledan" kot si,

pises kar ti rigne iz zelodca,

od zgoraj tako nic kapne dol ne.

BTW slovenija je kaj ?! ljubljana ?! wake up and get around.

pa en pozdrav mrzel z meje severne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če na maraš Ljubljane, ti lahko pomagajo tudi v Idriji...

Informacije in rezervacije za PBI so pri meni.

Možnost preko vrste-SAMU JE MALU DRAŽJE :xx: :xx: O:-)

Žabice niso zaželjene, imajo svojo ustanovo.

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič, sem priden :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Lahko jim dol visi. Komaj čakamo istrijani da prideste na morje. Zdej ko porušimo viadukt boste prleteli vsi v gabrovico(vas pod sedanjim viaduktom) dol z novimi audiji.

Živela zaplankanost :-)

Mat kurba kok sm vas razpidu. Kaj bi blo šele, če bi postavli mejo na Črni Kal, in zaprli izvoz iz luke, anede ? :headbang:

Lej, nehaj si delat utvare, da s takimi klobasami koga razpizdiš.

Da ne bo pomote, ne samo jaz - VSI VAS NEMARAJO. NE SAMO PRIMORCI. So izjeme, vendar kot fosili, zelo redke

Naštej VSE poimensko.

a se teh opzoril tudi kdaj rešiš ?

Odvisno, koliko daruješ pri sveti maši :)

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem jih dobil, da naj bi delal neko reklamo

me pa ta ni razumel, keri mi je dal

bom pa daroval za mašo, z župnikom sva kolega, imava isti spol rada :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Mel 10% pa po dveh letih lepo prosil moderatorja, če bi bil tok dober in mi odstranil opozorilo, če pa ne, sem ga pa prosil še za dodatnih 10% za mojo predrznost in je upalilo. :worship:

Lepa beseda lepo mesto najde! :whistle:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam že vsega preveč sem tik pred izključitvijo :yea1:

Zdaj ga pa še s temi MINUSI serjejo. Zato bi vse prosil,kateri mi še nista dali MINUSA, da to čimprej storite saj jih imam SAMO 171 pravi ODPADNIK verjetno je to zahvala za vso mojo izčrpno pomoč na tem forumu!!!

Ps: star pregovor pravi, če si predober si oslu podoben! :headbang::headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam že vsega preveč sem tik pred izključitvijo trance_43_wavetowel2.gif

Zdaj ga pa še s temi MINUSI serjejo. Zato bi vse prosil,kateri mi še nista dali MINUSA, da to čimprej storite saj jih imam SAMO 171 pravi ODPADNIK verjetno je to zahvala za vso mojo izčrpno pomoč na tem forumu!!!

Ps: star pregovor pravi, če si predober si oslu podoben! headbang.gifheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gif

Nedaj se Brumer trance_43_wavetowel2.gifsem ti dal jaz nekaj plusov trance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!