Skoči na vsebino

chopper 125 ali 250


Wildy

Priporočene objave

Ravno bom opravil izpit za motor. :OK:

Končno. :kva2:

Za začetek oz. za prvo leto pa bi si rad kupil Chopperja do 250 (ali kakšen ccm več), da se navadim vožnji motorja itd... Imel sem ugledanega Daelima in Viragota, vendar za daelima nisem našel uvoznika za Slovenijo.

Prav veliko se nisem zanimal kaj obstaja za ta razred na trgu. Baje pa ne prav veliko. Glede na to, da ga bom mel samo eno leto, nisem pripravljen za njega prav veliko odšteti.

Kaj svetujete. Kaj naj kupim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj potem isces uvoznika ?? kupi rabljenega prek oglasov. sj jih je dovolj :>

na vprasanje ti pa ne morem odgovort, ker nimam pojma o chopperjih :>> :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu je tudi rabljen varianta, samo glede na to, da se ne spoznam še na motorje, ne vem kaj vse lahko potegne za sabo nakup 5-7 let starega chopperja kot je daelim. KOliko se tako stara stvar kvari, na kaj je treba paziti ob nakupu,....

:hmm:

Cena novega vem, da je bila okoli 700T, rabljeni (6 let) pa se gibljejo okoli 350T, kar je dejansko mejhna razlika. Tako, da če bi vedel kako vzdržljivi so te motoji pri takih starostih, bi se verjetno lahko lažje odločil z arabljenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš izpit za neomejeno je verjetno bolje kupiti takšen čoper kot si ga želiš pa se ga počasi in s spoštovanjem navajat, ne pa da izgubljaš denar tako da si za eno leto kupuješ 125ccm motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Če ni zastopnika, bi se znal najti tudi problem s porabljenim časom za kakšno popravilo, kar pri staremu motorju ni ravno izjema.

Popravljeno . Popravil Wildy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš izpit za neomejeno je verjetno bolje kupiti takšen čoper kot si ga želiš pa se ga počasi in s spoštovanjem navajat, ne pa da izgubljaš denar tako da si za eno leto kupuješ 125ccm motor.

Glede na stroške z izpitom, opremo,... sem malo omejen z izdati. Želim si sicer kakšen vsaj 650 ccm, vendar se cene takih gibljejo nad 1,5 mio tako, da sem rekel, da bi ga naslenje leto nekaj takega kupil , ko se bo malo nabralo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grilzz tny za predlog. :yes:

Virago 535 1999 letnik pride okoli 1mio.

V bistvu mi potem bolj diši nov 650 ccm CBF ali kej podobnega, ki je sicer dražji, vendar vmesne stopnice se mi ne zdi smiselno delati, ker bom samo denar stran metal. Kako se pa Viragoti kaj obnesejo skozi leta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125-ke pust pr mir...

250 virago...če si mali kr cool motorček, potegne do cca 140, štimca je dobra, pije nč (3.5 l.), problematičen ni sploh!

pri daelimih pa kulk jih jst poznam-ni večjih problemov, je pa dost malih (malenkosti, luči, zajle, števc, kej se odšravfa,...), pa vt125 evolution je absolutno prešvoh, mene potegne do 100-nič več! :BUA:

pa mislim, da nima smisla kupvat nek švoh motor, zato, da bi se kao navadu...ravno tko se lahk z njim ubiješ kot s kakim koli (ajd dobr r1-ke ipd pust pri miru).

po mojih izkušnjah smo z "ta malimi" divjali bolj kot s temi zdej (sam se verjetno poznajo leta :nono: .....izkušnje!!! in zdej vozim dosti bolj po pameti)

kup kazga kawasakija gpz 500, al pa kle 500, er 5,...to so bike recimo zelo primerni za začetnike in še vseeno čisto dovolj močni...za potovanja recimo do morja...pa še zelo poceni so za vzdrževat!!!

pa zapomni si.............MERKAJ NA CESTI, ker nimaš 9 življenj!

lp in varno vožnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

125-ke se tine splača kupit, ker zelo slabo potegne. Priporočam ti, da si kupiš najmanj 250. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čoperja kupi rabljenega , saj trenutno niso IN. in so poceni in težko prodajo :hmm:

Sicer pa ima Virago že svojo temo (XV 250 S) pa si tam poglej kaj več o mojih vtissih (in drugih) s tem motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!