Skoči na vsebino

Forumsko #10 - 20. april


Priporočene objave

quote:

Ampak a ste opazili, da vsakič ko Roni organizira FS se vreme totalno sfiži (enkratsnegenkratdež press). Ne vem, ne vem, kako je ona zgoraj zapisana.

hotschko

Hočko, tud jest mam tebe rada!

Važno je samo to, da se mamo radi pa da nas v noge ne zebe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Roni....se mene na seznam za zurko prosim

Twix, twix, twix... pa na narobe osebo se se obrnil... Roni ima cez logistiko, Gregs pa prijave... torej moras meni v rit lesti, ce hoces na zurko... eheheheh.... ceprav vem, da bi raje njej... ehehehehe...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, Twix: si pa prijavljen ze od vceraj, samo preveriti moras to, ne?!

Seveda v primerni temi.. tam... recimo... Tocna navodila za FS10 v Kamniski Bistrici...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... to si ti samo misliš ... pa naj ti bo ... te bomo pustili živeti naprej v zmotnem prepričanju ...

Eh, a mi moras vse veselje uniciti?!

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ej folk, ker vidim, da nas bo fuuuuul velik, bi predlagal, da si damo nase liske z imeni, tako kot smo to naredili lani na FS na Zbiljah.

Tadej

Zakaj pa? Pa saj se (skor) vsi med sabo poznamo. (sovražimnositnalepkepress)

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ej folk, ker vidim, da nas bo fuuuuul velik, bi predlagal, da si damo nase liske z imeni, tako kot smo to naredili lani na FS na Zbiljah.

Tadej

Zakaj pa? Pa saj se (skor) vsi med sabo poznamo. (sovražimnositnalepkepress)

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Ideja pravzaprav ni slaba...

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, jst se tut za spanje prijavljam.

Pa ker se mi ne da brat vse te solate: če bo deževalo, paintbal ja al ne?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za žurko prijavljam še enega modrega angela-Sabino...

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ej folk, ker vidim, da nas bo fuuuuul velik, bi predlagal, da si damo nase liske z imeni, tako kot smo to naredili lani na FS na Zbiljah.

Tadej

Zakaj pa? Pa saj se (skor) vsi med sabo poznamo. (sovražimnositnalepkepress)

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

NALEPKE JA. Bom jaz prinesel, eno rolo nalepk pa naj si potem vsak sam napiše, al bo kdo zrihtal pa sprintal že prej.

Macica, niti slučajno se ne poznamo vsi. Sploh novejši člani, ki še niso bili nikoli z nami, pa tudi če so bili v enem večeru si ne moreš zapomnit vseh imen in obrazov. Nalepke naj bodo vprašanje samo ali jih kdo pripravi v naprej ali prinesem rolo nalepk pa si vsak sam napiše kdo in kaj je.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, Hočko!

Če mam kej besede pri tem, bomo tko nardil kt ti praviš! Prnes nalepke pa bomo pisal pa limal!

Hočka za prezednika!!!

Važno je samo to, da se mamo radi pa da nas v noge ne zebe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po temeljitem tehtanju sva bila s Tino sklepčna, da naju v primeru slabega vremena najverjetneje ne bo. Je že tako, da se je treba vsakič, ko skupaj kam greva, malce prilizovat babicam, da vzamejo malega Benjamina, ki ga že sicer dosti pazijo še extra dan v varstvo.

Odločila sva se, da bova ta ''bonus'' za kakšen sončen dan izkoristila.

Sicer se pa zunaj neki kao jasni...Še vedno sem optimist

ace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Po temeljitem tehtanju sva bila s Tino sklepčna, da naju v primeru slabega vremena najverjetneje ne bo. Je že tako, da se je treba vsakič, ko skupaj kam greva, malce prilizovat babicam, da vzamejo malega Benjamina, ki ga že sicer dosti pazijo še extra dan v varstvo.

Odločila sva se, da bova ta ''bonus'' za kakšen sončen dan izkoristila.

Sicer se pa zunaj neki kao jasni...Še vedno sem optimist

ace

Mislim (in pri tem zelo pazim, da se mi kej ne užge!), da bi z lahkoto kot familja uletel vsaj do večera. Majo tm igrala za otroke, mini ribnik z račkami (al pa so goske! ka pa vem! neki pernatega!)!

V povzetek: gostišče otrokom prijazno!

Važno je samo to, da se mamo radi pa da nas v noge ne zebe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

Ej folk, ker vidim, da nas bo fuuuuul velik, bi predlagal, da si damo nase liske z imeni, tako kot smo to naredili lani na FS na Zbiljah.

Tadej

Zakaj pa? Pa saj se (skor) vsi med sabo poznamo. (sovražimnositnalepkepress)

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

NALEPKE JA. Bom jaz prinesel, eno rolo nalepk pa naj si potem vsak sam napiše, al bo kdo zrihtal pa sprintal že prej.

Macica, niti slučajno se ne poznamo vsi. Sploh novejši člani, ki še niso bili nikoli z nami, pa tudi če so bili v enem večeru si ne moreš zapomnit vseh imen in obrazov. Nalepke naj bodo vprašanje samo ali jih kdo pripravi v naprej ali prinesem rolo nalepk pa si vsak sam napiše kdo in kaj je.

hotschko

Jaz sem tudi za nalepke..! Še najbolje, če jih prej natisneš in še po možnosti v barvah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Sicer sem se v sredo v O.L.P. ustno prijavil (za zurko), ampak da bo vse tudi uradno, pa se tule napisem...

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ronci me je prosila naj vas spomnim da je glasbena zadeva v nasih rokah (tam je le nekaksen stolpic s CD playerjem - mp3 ne veljajo!), zato ne pozabite prinesti s seboj tudi kaksnega CDja (al pa tri), ce hocemo kaj plesati.

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

RONI, že že, samo z 22-mesečnim je še mal težko (midvabiimelaboljmaloodtegapress).

ace

mimi...ni problema, bom tud za varuško....

How's your day? Ready to play?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naljepke za vse pripravljene, tako v virtualni, kot v stvarni obliki.

Eno kopijo virtualnih poslal Hočkotu, da ne bo praznih vlačil naokoli. Ker me tam verjetno ne bo ob samem štartu zabave, bom naljepke v stvarni obliki danes dopoldne poskusil podtakniti kakšnemu Celjanu (Easy, Speedo, Alfonso).

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!