Skoči na vsebino

Kupovanje rabljenih motorjev


reesko

Priporočene objave

Še en dokaz, zakaj se splača biti diler!

ko to gledam mi skoraj solze pritečejo  :cry:

Varšava - daelim in isti mesec narejen in skoraj čisto enak motor

ps:600€ = circa 144k

LP

En model iz Ajd. dila rabljene avte iz Nemčije, pa se voz okol s porshejem vrednim 20mio+ :doze: Veš da se splača :whistle: Sam veze in poznanstva morš met pa si notr .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

a mi lahko zdej en(a) pove a je kej davka za placat k smo v EU ce grem jst motor iskat v nemcijo al pa italijo?k homologacija je 25oooSIT zdej me pa zanima ce je kej davka....pa ce ga je kej mi povejte kok???

res me nujno zanima...

no razpiste se...

pa zravn napiste kok ste sigurni za vase izjave...da se ne bo na koncu use narobe obrnil pa bom mogu placat 20%davka al pa se vec...

pa aja se kej carine za placat??

tnx

Popravljeno . Popravil weerus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mene pa zanimajo kkšni prodajalci v sloveniji ki se ubadajo z uvažanjem rabljenih motorjev iz tujine!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mene pa zanimajo kkšni prodajalci v sloveniji ki se ubadajo z uvažanjem rabljenih motorjev iz tujine!!

moj kolega...(nemcija-ebay ipd) pa tud z italije se da kej dobrga prpelat mislm zlo cenej kake ducatije ipd :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko zdej en(a) pove a je kej davka za placat k smo v EU ce grem jst motor iskat v nemcijo al pa italijo?k homologacija je 25oooSIT zdej me pa zanima ce je kej davka....pa ce ga je kej mi povejte kok???

res me nujno zanima...

no razpiste se...

pa zravn napiste kok ste sigurni za vase izjave...da se ne bo na koncu use narobe obrnil pa bom mogu placat 20%davka al pa se vec...

pa aja se kej carine za placat??

tnx

Pri nakupu iz tujine ni potrebno plačati davka ne takse v kolikor je pripeljani motor rabljen, se pravi vsaj pol leta reg. in/ali (tole ne vem čist) ima prevoženih 6k km.

Ne me pa zadavt če bo kaj narobe, ker se pri tejle birokraciji hitro kej zaj.

Če pa je motor nov pa plačaš 20% DDV-ja.

PS: homologacija je 26400.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DDV placas u sloveniji! K u tujini ga kupis po neto ceni (brez davka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ta ddv mislš za nov al za rablen motor al za oba...kaj pa deli??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za novga... al pa za starga ce ma mejn k 1000km pa je mlajsi od nevem kok .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

OK...se prav za več kot 1000km pol nč...no hvala ti

lp

Popravljeno . Popravil weerus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ce ga po 1000km nevem... sam vem da je 20% do 1000 pa neke starostne meje... k se steje kao nov motocikl .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa je motor nov pa plačaš 20% DDV-ja.

DDV plačaš samo enkrat. In če ga plačaš v tujini, ga ni treba v SLO. In če je ta tujina Dojčland, kjer plačaš 16 %, torej prišparaš 4 %.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DDV ali MWSTR, jaz sem pripeljal nov skuter z Avstrije, ki je imel tam plačan merverštojr, pa je bilo v SLO še vedno treba plačati 20% DDV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
a ni bolše če dobiš kakega uvoznika ko se z tem bavi pa gre on pa se pozanima o motorju pol ti pove kak je na stvari in je to to ?

te pride predrago

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te pride predrago

GRes do boruta pa ti on svetuje glede motorja v tujini ker ima vse nastudirano ali je bil kresnen ali je ukvir zvit al je motor ql ipd...Pa se nic ne racuna razn ce ti ga pa prpele pa tud nima tok velke cene.

Jz ga morm se kontaktirat tako da pol lahka kj vec povem.Se pa dobi pr njemu motorje od 300-400k cenej kot v sloveniji pri temu da so novi se prav (2005 letnik ali naslednje leto 2006.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GRes do boruta pa ti on svetuje glede motorja v tujini ker ima vse nastudirano ali je bil kresnen ali je ukvir zvit al je motor ql ipd...Pa se nic ne racuna razn ce ti ga pa prpele pa tud nima tok velke cene.

Jz ga morm se kontaktirat tako da pol lahka kj vec povem.Se pa dobi pr njemu motorje od 300-400k cenej kot v sloveniji pri temu da so novi se prav (2005 letnik ali naslednje leto 2006.

tejcy prej bi povedla :D pa bi še js v tujini kupo motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tejcy prej bi povedla :D pa bi še js v tujini kupo motor :D

jah jz se zdj menm za 600, pa tud v motoklubu so mi tegha modela svetval k president poleg ducatija k ga ma zdj se cbr 600 kupuje tko da ta borut je res gut utd kot serviserja ga pohvaljo sam pa pravjo da bodo vidl kok dolg bo se dobr k ma zdj full dela .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jz se zdj menm za 600, pa tud v motoklubu so mi tegha modela svetval k president poleg ducatija k ga ma zdj se cbr 600 kupuje tko da ta borut je res gut utd kot serviserja ga pohvaljo sam pa pravjo da bodo vidl kok dolg bo se dobr k ma zdj full dela  .)

ej dej pol unga upraš, kok bi pršu kawasaki Z750! ker mam namen to kupt, pa ne vem kaj se mi bl splača! rablenga al novga! dej mal praši unga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bom ce se bom spomnla drgac pa lahka sami kj pridete do firejev pa se pr mateju pozanimate :D pa vs bo on do boruta napotu.

LP tejcy :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grčar od kje ti dnar?

mafia :D jok3

a mislš da sam za compom sedim al kaj? učas treba tut mal delat, pa za rođen dan, pa kkšn obist tete iz kanade, pa se nabere! pa če mi uspe še tega daelima prodt za kkšn lep dnar, pol si bom pa lahko že Z750 kupu! sam to če bi kupvov, bi itk spomlad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!