Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

we're back! bilo je noro  :OK:  nabralo se je 1500km! bomo še ponovili  :grim

Kaj pa ta vikend? A bi blo za iti na Stelvio? Kam za vreme pogledat? weather.com se mi ne zdi realen... A lahk čimprej odgovor? Hvala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

we're back! bilo je noro  :OK:  nabralo se je 1500km! bomo še ponovili  :grim

Kašno ste imeli pa vreme? MIdva sva zaradi slabe vremenske napovedi spremenila plan in odšla v Kalabrijo in Toscano - z avtom :trance_33_sleep: ; no, vreme je bilo pa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grema z kolegom. grema jutri zjutraj do nedelje iz celja.

Mi smo tud 2 mopeda. Se kje vidmo. :) ampak mi se ful cincamo zarad vremena, ne vem kje si ti vidu na meteo.it da je lepo, ce pa ni. v soboto je dez...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že parkrat sem dal link gor pa ga dam še enkrat ... zame najtočnejša vremenska napoved za naš kotiček sveta weatheronline (se je že parkrat ognilo dežju za kakih 100km s pomočjo tele napovedi, včasih moraš samo malo turo spremenit ali pa krog v obratni smeri narest pa si suh :OK: )

Aja pa srečno pot vam želim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že parkrat sem dal link gor pa ga dam še enkrat ... zame najtočnejša vremenska napoved za naš kotiček sveta weatheronline (se je že parkrat ognilo dežju za kakih 100km s pomočjo tele napovedi, včasih moraš samo malo turo spremenit ali pa krog v obratni smeri narest pa si suh  :OK: )

Aja pa srečno pot vam želim  .)

kjer sploh ni bormia in merana... Samo bozen (bolzano)

ampak vseen hvala. smo ze cist zmesan ker povsod drgac pise. Najbolj da gremo kar bo pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kjer sploh ni bormia in merana... Samo bozen (bolzano)

ampak vseen hvala. smo ze cist zmesan ker povsod drgac pise. Najbolj da gremo kar bo pa bo

se poponoma strinjam. jest grem pa pika.

p.s.

za zihr bom pa le mel dežno obleko zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenskim napovedim ni preveč za verjeti. Od srede do nedelje skozi Dolomite v Alpe (Bormio, Livigno, San Moritz) nazaj grede Como in Garda v Dolomite. Kljub katastrofalni vremenski napovedi krenili na pot in bili nič bolj mokri kot takrat ko je lani meteo. it kazal sonce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, že nazaj. 1160 km, tri dni, vreme je kar držalo. Včeraj manjša plohica 15 min v okolici Brunica. Prav fletno je blo in še gremo. Dolomiti rulz. Pa Stelvio tud. :kva2:

post-5941-1121627781_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, tudi moja malenkost je nazaj. skromnih 1310km.

komentar?

:slap: ,zakaj že nisem šel prej.

p.s.

glede vremenske napovedi. v treh dneh sem prejel točno 12 kapljic dežja. vreme je bilo idealno.post-217-1121629311_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater vam vsem zavidam.... :?

Jaz pa ne trofim časa in vremena za te pre... DOLOMITE :angry2:

Kdor čaka dočaka, upam da bom tudi jaz .)

LP Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater vam vsem zavidam.... :?

Jaz pa ne trofim časa in vremena za te pre... DOLOMITE :angry2:

Kdor čaka dočaka, upam da bom tudi jaz .)

LP Peter

če odlašaš (tako kot sem jaz prejšne leto) jih ne boš videl, te pre...DOLOMITE.

sej je enostavno, doma rečeš danes se še me naglejte, ker jutri grem.

pa še malo da te podražim...

post-217-1121759881_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil mare
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolomiti so ponovno za mano... (no, in še za kom) :wub:

Nabralo se je 1.160 km... Podobna pot kot prejšnjič... in mi sploh ni žal!!! Najboljši del (če izpostavim samo ovinke) pa je bil na Passo Mendola: popolnoma prenovljen asfalt!!! :OK: Tako je bilo dobro, da bi šel še enkrat... ampak je bilo potrebno iti naprej.. novim ovinkom nasproti... :yea2:

Ker je bil obisk Dolomitov med tednom, je bilo za ta čas malo avtomobilov, tako da je bil užitek popoln. Malo so se sicer cene povišale, ampak to ne zmoti preveč... Spala sva pa v Canazeiu, potem pa drugi dan do Stelvia, nato pa spet nazaj domov čez Fedaio, Giau, Tre Croci in Maurio. Vreme je bilo več kot idealno: sonce z majčkenimi oblakci na vsake toliko časa, normalne temperature (na prelazih že malo hladno), dežja nič (razen danes je pralo na Predilu in do LJ - pozdrav doma :doze: ).

Za Willya, Ara, Wobewta in Davea: I fucked Fedaia!!! :yea2: :yea2: :yea2: (once but nice :D )

Kdaj grem spet?! :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!