Skoči na vsebino

Dušenje skuterja


Priporočene objave

zdaj mi končno uspelo popraviti skuterja in gre kot urica :D spucal sem uplinjač in zdaj gre :D hvala vam vsem.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni

da ne smetim z novo temo fprašam kar tulele. Moja petarda p-ciao nekaj šteka. u glavnem, hladen mopi gre okej, po cca.10min ga začne pa prav pridno dušiti in občutno zgubljati na moči. Seveda potem crkuje tudi v prostem teku... če ga potem poskusim vžgati in mu dodati zaug laufa v prostem teku ok in go zaug odstranim je spet en čas ok, potem pa ista zgodba...

kakšna ideja?

tnx za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

da ne smetim z novo temo fprašam kar tulele. Moja petarda p-ciao nekaj šteka. u glavnem, hladen mopi gre okej, po cca.10min ga začne pa prav pridno dušiti in občutno zgubljati na moči. Seveda potem crkuje tudi v prostem teku... če ga potem poskusim vžgati in mu dodati zaug laufa v prostem teku ok in go zaug odstranim je spet en čas ok, potem pa ista zgodba...

kakšna ideja?

tnx za odgovor

Čim motor z zaugom spet laufa je to znak,da dobi premalo goriva.Očisti dovod goriva vse (mrežice - filtre)fergazer,eventuelno tudi tank.Vse naredi prej nazadnje,če res nebo šel se loti še fergazerja sicer,pa ga raje nerazdiraj to je delo za mehanika OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čim motor z zaugom spet laufa je to znak,da dobi premalo goriva.Očisti dovod goriva vse (mrežice - filtre)fergazer,eventuelno tudi tank.Vse naredi prej nazadnje,če res nebo šel se loti še fergazerja sicer,pa ga raje nerazdiraj to je delo za mehanika OK.

ok, grem v akcijo pa poročam... tnx :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, grem v akcijo pa poročam... tnx :worship:

u glavnem petarda je kar sama začela delat normalno tako da zaenkrat ne bom 'nč šlatu' in se držal stare modrosti... jel radi? radi! pa onda ne diraj!

hvala za prijaznost, ko pa spet kej zaštrika se pa itaq oglasim... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!