Skoči na vsebino

Čelade - popravila, barvanje, Paintbrush...


pupa

Priporočene objave

... hkhm....

... ko boste zvedeli, da barvanje čelade v erbrašu košta od nekaj 100€ od najbolj enostavne poslikave... pa do nekaj tavijolčastih.... ne bo več toliko zagretih za barvanje.

... o.k. ... ta cena velja za profiče, ampak ni treba da si profič da lepo in dobro pobarvaš..... vzame ti pa mnooogo ur dela in sevede tudi brez materiala ne gre...

 

:P

 

res je...

za mojega predatorja sem dal 900 EUR, za tehno-horror pa 800 eur.

 

umetniki, tako kot si rekel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... hkhm....

... ko boste zvedeli, da barvanje čelade v erbrašu košta od nekaj 100€ od najbolj enostavne poslikave... pa do nekaj tavijolčastih.... ne bo več toliko zagretih za barvanje.

... o.k. ... ta cena velja za profiče, ampak ni treba da si profič da lepo in dobro pobarvaš..... vzame ti pa mnooogo ur dela in sevede tudi brez materiala ne gre...

 

:P

 

 

pa men se zdi airbrush skoraj kot tetoviranje. U bistvu, morajo bit profiči. Marsikdo zna, dobri so zelo redki, Dragi pa tudi taki ki bi si zaslužili kakšno kazen iz korana. Z mačeto. 

 

edino, farbarijo se da z nitrotom obrisat, al pa u smeti zagnat. en folk hodi znakažen 2/3 življenja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Implying da si iznakazen ce si tetoviran?

 

Ah dej ga lomt...

 Krucy, mislil je, da, če zaj... barvo se da popraviti, če te zaje.. pri tatuju imaš pa skropucalo na koži celo življenje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno bo za kakšnega predrago. Ampak razlika je, če je predrago ker se mu tako delo ne zdi tolk vredno, ali pa zato ker nima denarja. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še mal razlage o moji prvi čeladi...

 

...so napake, vem. Ampak čelada je bla delana "na uč", se pravi, brez skice, načrta, brez uporabe metra, edino kar sem vedel je, da hočem naredit podobno repsol hondi.

Ker je pač začetek, sem malo omejen z sposobnostjo barvanja, zato so tisti mali logotipi v bistvu nalepke, ker se takih stvari ne da izrezat na roke, plotterja pa nimam...še :)

Je pa vse skupaj 6x prelakirano z dvokomponentnim lakom, tko da ni za bat, da bi kaj dol padlo. :whistle:

 

Kar se pa stila tiče,  sem bolj za "racing" poslikave, dokler ne natreniram še kaj drugega.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čelada.bmp

čelada1.bmp

itak, da taka stvar ni poceni ... če je nova čelada okoli 400 € in potem poslikava še enkrat toliko :whistle: ... ker menjam čelade na cca 2-3 leta, je to kar hud zalogaj.

 

p.s.

upam, da se slikce vidjo ;)

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Implying da si iznakazen ce si tetoviran?

Ah dej ga lomt...

eh za use rabis podnapise. Bmflar pac.

http://0.media.collegehumor.cvcdn.com/65/62/a282a75d5470860aabe01970a3ed3cb2-pegasus-tattoo-takes-a-turn-for-the-worse.jpg

attachicon.gifčelada.bmp

attachicon.gifčelada1.bmp

itak, da taka stvar ni poceni ... če je nova čelada okoli 400 € in potem poslikava še enkrat toliko :whistle: ... ker menjam čelade na cca 2-3 leta, je to kar hud zalogaj.

p.s.

upam, da se slikce vidjo ;)

Maus de te tacga vidm...pa umrem od panike! Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pfff! Ce ti je zmankal celad, ti js svojo dam za trenirat. :P

Če boš v podlogo zataknu par 100€ komot...aja, sm pozabu kje delaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom DedkuMrazu pisu. :P

No pa dej še za mene,k ne znam pisat :kva1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Daj res povej, koliko bi računal za zelo enostavno poslikavo? Cela čelada črna, zračniki rdeči pa napis honda, drugo ne. 

 

Edino en problem je. Jaz hočem mat barvo  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh


Pa kako lahko imaš na glavi čelado, poštrihano v barve nekdanjega fašističnega kluba. :BUA:  :jezen

 

Je pa tista črna res krasna! :OK:  :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kako lahko imaš na glavi čelado, poštrihano v barve nekdanjega fašističnega kluba. :BUA:  :jezen

 

 

Je dlje trajal, da se je nekdo v to spotaknu, kot sem pa pričakoval :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!