Skoči na vsebino

Našitki in razne nalepke


elbarto

Priporočene objave

Rabil bi nasvet oz. mnenje glede nalepk.

Imam pač starejši motor in iščem nalepke, do zdaj sem našel na eni angleški strani za 74eur s poštnino cel komplet (42 delni) kit nalepk od ene starejše dirkalne honde, ki gre na belo barvo. Ker pa vse iz seta najbrž ne bo šlo gor, pa tud mal drago je sem si probal sestavit set

iz posameznih- pride jih 18, vsota pa je 45eur tud s poštnino.

Pa me vseeno zanima, kolk računajo ti domači mojstri oz. tiskarji pri nas za nalepke- ne za pogoste motorje, ki jih majo že itak v računalniku,

ampak recimo da ti jih mora po neki predlogi oz. želji zdizajnirat sam in pol natisnit?

Bolj mi je všeč prva varianta, vseeno pa vprašam za drugo (čeprav vem, da je dost dela z risanjem, dizajnom, pa material...),

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odpri si corel draw pa si jih sam zriši, na brandsoftheworld.com imaš ogromno vektorskih slik, ti jih potem samo neseš enemu ki dela nalepke, on zalaufa plotter in imaš en kup nalepk za recimo 20€, ker dela ti ne bo mogel praktično nič računat ker ga ne bo imel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odpri si corel draw pa si jih sam zriši, na brandsoftheworld.com imaš ogromno vektorskih slik, ti jih potem samo neseš enemu ki dela nalepke, on zalaufa plotter in imaš en kup nalepk za recimo 20€, ker dela ti ne bo mogel praktično nič računat ker ga ne bo imel

ja lahko si premeriš motor ali skineš predlogo in oblikuješ v coreldraw ali adobe ilustrator ali nekaj podobnega da bo vektorska slika. pol pa neseš printat.

če pa si ne znaš sam naredit predloge za tisk pa pozabi, ena ura oblikovanja te pride več ko nalepke iz tujine.

no moreš pa vedet da tisk na ploter ni enako dober kot originali, izrezov iz več polnih nalepk (za vsako barvo) pa ti tudi ne bo šel noben delat poceni.

skratka pomoje je najbolj simpl da naročiš ali se začneš učit oblikovanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se točno s tem preživljam... nalepke. Zadeva je točno taka, kot so ti jo opisali. Nauči se coreldraw ali illustrator, pa si prišparal 75% stroškov. Največ je namreč ravno oblikovanje. Ura oblikovanja po najmanjšem je 30€ + ddv (drugače pač ne gre), samo plotanje(rezanje) in cene osnovnih materijalov so nizke. Potem pa moraš spet vedet ali boš flikal sam, ali boš pustil v delavnici. Tle so spet cene take kot so :) Za motorje so običajno nižje, ker se dela bol za veselje :P

Se da pa z nalepk čuda delat... to je recimo bratova ninja. V originalu titan siva, sedaj prelivajoče perla bela in karbon deli... Vse nalepka. Bike wrap se reče temu, ko motor dejansko preoblečeš s folijo. Spodaj je pa popolnoma original stanje :)

post-1698-0-30791500-1306063753_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njega material, ker sva skupi to nardila :)

ostale pa se dogovorimo za ceno ob ogledu motorja in lastnimi željami... Recimo, da se za take perla barve in reliefni karbon vrtimo okrog 300€ za cestake (večje in bol komplicirane površine napram nakedom). Za dodatne detajle in barve ipd pa stvar dogovora... Navadne barve pride cenej material.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ali kdo ve, kdo izdeluje, oz. kje bi dobil nalepke za Suzuki GSX 650 F letnik 2008 modro bele barve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

www.moto-sticker.com ima nalepke za večino SS motorjev. problem je edimo ce je barva nalepke ista kot motor je ne more ulovt k je omejen na paleto barv folije. za tvoj motor jih ima cena pa je odvisna od barve sheme motorja prištej če 13e poštnine. je pa mož dober in zanesljiv prerverjeno.

Popravljeno . Popravil milosh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Fantje in punce :D ve kdo kje bi se dalo dobit komplet nalepke za cagivo mito seven speed lucky exploer letnik 99 sem že malo googlal vendar ne dobim :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in punce :D ve kdo kje bi se dalo dobit komplet nalepke za cagivo mito seven speed lucky exploer letnik 99 sem že malo googlal vendar ne dobim :(

 

To bo pa vrjetno kar malo težko dobit, sem tudi js že gledu in nism najdu pravih...

 

Tukej na tem linku je dosti nalepk za Cagive, probej kontaktirat prodajalca če bi se dalo dobit tudi take kot jih rabiš ti: http://stores.ebay.it/Emanuel-co/_i.html?_fsub=4 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Torej lepil kdo carbon nalepke na izpušne lonce? Jst bi si naredu ene ščitnike za čez pa na ebaju prodajajo sam take grde kromirane, pa bi črno mat ali carbon foljo , da se draga ne bo več spekla na loncu (mal pa za pošminkat moj babji motor :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Trenutno delam vse po narocilo ! To se ne prodaja v balah.nalepka zdrzi visoke temperature ! Cena je pa cisto odvisna.najvec gredo v prodajo zascite za tank pa oblacenje ispusnih loncev v karbon in izdelava nalepk R1 Yamaha in oblacenje drugih stvari!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole zgledajo razni logotipi iz pravih karbonskih nalepk

Takole zgledajo razni logotipi iz pravih karbonskih nalepk

Popravljeno . Popravil Tomcarbon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje mogoče kakšna skrita baza vektorskih modelov? Moram čezzimo nekaj skupaj spravit :grim
Če drugega ne pa en vikend detaljno čiščenje motorja, se pravi mal slečt, pa sproti plastike dobr premert :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!