Skoči na vsebino

Našitki in razne nalepke


elbarto

Priporočene objave

Motoristek, raje si lajbič kupi in na tega dajaj našitke gor. Lahko ga zašiješ gor, ampak če ga boš kdaj snel se bojo videle drobne lunkjice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek, raje si lajbič kupi in na tega dajaj našitke gor. Lahko ga zašiješ gor, ampak če ga boš kdaj snel se bojo videle drobne lunkjice.

Samo enga bi rad dal gor :naughty: lajbič pa imam :whistle:

post-2154-1220281459.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako naj pritrdim našitek na leder jakno...

S knipingi :naughty:

No ja, lahko tudi z neostikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je tole off topic, vandar iskalnik ni našel ničesar uporabnega, zato se vnaprej opravičujem in obenem prosim, če me napotite v pravilno temo. Zadeva je sledeča: pretekli vikend sva imela s sinom manjšo nezgodo na mokrem ovinku, tako, da sva strgala jakni iz blaga. Ker pa so bile precej drage, me zanima ali kdo za koga ve v okolici Domžal da jih popravlja. Za informacije se vnaprej najlepše zahvaljujem. :rolleyes:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo enga bi rad dal gor :naughty: lajbič pa imam :whistle:

Kaj pa belo modrega, ko si me na golici vprašal kje sem ga dobil - ti je nekako padel v oči, se mi je zdelo, hehe :naughty:

Popravljeno . Popravil PURPLE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa belo modrega, ko si me na golici vprašal kje sem ga dobil - ti je nekako padel v oči, se mi je zdelo, hehe :naughty:

Tega bi dal na lajbič... :worship: photo-2154.jpg :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom filozofiral, zato bom na kratko napisal:

na ŠITEK se našije,

na LEPKA se nalepi,

Našitka ne moreš lepiti, nalepke ne moreš našiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je tole off topic, vandar iskalnik ni našel ničesar uporabnega, zato se vnaprej opravičujem in obenem prosim, če me napotite v pravilno temo. Zadeva je sledeča: pretekli vikend sva imela s sinom manjšo nezgodo na mokrem ovinku, tako, da sva strgala jakni iz blaga. Ker pa so bile precej drage, me zanima ali kdo za koga ve v okolici Domžal da jih popravlja. Za informacije se vnaprej najlepše zahvaljujem. :rolleyes:

lp

V Nadgorici pri Črnučah smer Črnuče Šentjakob zaviješ drugi uvoz levo in vprašaj ni daleč naslova pa ne vem ker pot vem na pamet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nadgorici pri Črnučah smer Črnuče Šentjakob zaviješ drugi uvoz levo in vprašaj ni daleč naslova pa ne vem ker pot vem na pamet

Hvala za info :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je tole off topic, vandar iskalnik ni našel ničesar uporabnega, zato se vnaprej opravičujem in obenem prosim, če me napotite v pravilno temo. Zadeva je sledeča: pretekli vikend sva imela s sinom manjšo nezgodo na mokrem ovinku, tako, da sva strgala jakni iz blaga. Ker pa so bile precej drage, me zanima ali kdo za koga ve v okolici Domžal da jih popravlja. Za informacije se vnaprej najlepše zahvaljujem. :rolleyes:

lp

Vse potrebne podatke imaš tukaj.

Upam, da gospa ni spreminjala številke GSM-a. Vse ostalo piše v tisti temi. Srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našitke se da nalepiti z likalnikom, obstaja tkanina z "lepljivim" nanosom, ki ga stopiš z likalnikom, kako se tkanini reče ne vem, jo pa imajo v večini prodajaln kjer prodajajo blago. Trpežnost zelo niha (verjetno je pogojena s kvaliteto lepila in odvisna od uporabe), eni odpadejo sami od sebe, drugih pa ne spraviš nikoli več dol (vsaj ne brez posledic).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse potrebne podatke imaš tukaj.

Upam, da gospa ni spreminjala številke GSM-a. Vse ostalo piše v tisti temi. Srečno.

[/quote

tnx za info :worship: :worship: :worship: :worship:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se da pa kakšen pameten usnjen lajbič za zmerno ceno dobit?

Sem malo gledal na raznih motozborih, pa imajo vsi tiste resice, kot da smo Indijanci :rolleyes:

Kakšna ideja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se da pa kakšen pameten usnjen lajbič za zmerno ceno dobit?

Sem malo gledal na raznih motozborih, pa imajo vsi tiste resice, kot da smo Indijanci :rolleyes:

Kakšna ideja?

Borko... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Celju nasproti Gledališča - Jože .)

Aja, 50€ :yes:

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borko Google dela čudeže :hmm:

če boš mel srečo, jih bo mogoce mel kaj na zalogi-glede velikosti. :rolleyes: Ko sem jaz kupoval, bi bilo treba cakat dobra dva tedna, ker je glih sival sportne kombinezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pritrditi našitek ? cvek 10 pa skuz hrbet ! Bo sigurno držalo :D Če pa ne pa še mal neostika pa superataka če pa tut to ne drži pol pa motor prodat pa s kakim drugim hobijem začet :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš mel srečo, jih bo mogoce mel kaj na zalogi-glede velikosti. :rolleyes: Ko sem jaz kupoval, bi bilo treba cakat dobra dva tedna, ker je glih sival sportne kombinezone.

Jaz imam čisto novega doma... :whistle: Borkota pa prej pokliči... :yea1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Google napiši ''borko usnje''. Že prvi zadetek je pravi. Na Faaku so lajbiče imeli od 25Evrov naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!