Skoči na vsebino

Našitki in razne nalepke


elbarto

Priporočene objave

Dej ti meni povej kaka je prava karbonska nalepka ker to me res zanima?

To tud mene zanima, pregledal sem že vse folije ki se reklamirajo po spletu pa folije iz pravega karbona nisem najdu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ti meni povej kaka je prava karbonska nalepka ker to me res zanima?

to morajo biti vlakna vlaminirana v nek silikon, oz zalita s takim materialom iz katerega pač so te naleke, z dodanim lepilom zadaj da prilepiš.....pomojem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To smo razvijali 2leti !!!! Ni dobena silikonska snov ali kaj podobnega !!!!! Ker nic od silikona ali podobnega Ne zdrzi taksne temperature! Ce zanima lahko pride in vidi zadevo! To je pravi karbon ni imetacija to smo razvijali 2leti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To smo razvijali 2leti !!!! Ni dobena silikonska snov ali kaj podobnega !!!!! Ker nic od silikona ali podobnega Ne zdrzi taksne temperature! Ce zanima lahko pride in vidi zadevo! To je pravi karbon ni imetacija to smo razvijali 2leti!

mislim da je lukata zanimalo samo kaj je osnova ki daje videz karbona, a je to prav karbonska tkanina (vlakna) al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa jaz sem nalepke našel v JPG obliki na strani firme ki dela fejk nalepke. Ker bitmap negre v vektorsko pretvorit, sem slike importal v Corel Draw, preriral zunanje robove in na roke naredil novo grafiko v obstoječe oblike. Ni idealn postopek, ampak prišparaš 90% če se ti da z tem ukvarjat par ur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ali morda kdo ideluje gel nalepke? Take kot so za npr. za zaščito za tank? K so mal bl debele, ko kak silikon.

 

1RC-FTPAD-00-00-tank-pad-mt-09-studio-00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jo ravno danes nalepil na rezervoar in ne vem, zakaj naj nebi bila dovolj debela?? :hmm::?

Čudne potrebe!

Bolj bi razumel, če bi rekel, da so premajhne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jo ravno danes nalepil na rezervoar in ne vem, zakaj naj nebi bila dovolj debela?? :hmm::?

Čudne potrebe!

Bolj bi razumel, če bi rekel, da so premajhne...

kje je pa napisal da je tank nalepka pretanka? on je samo napisal da ga zanima če kdo izdeluje nalepke ki so debele kot tiste za na tank in podobne silikonske.... pač ne samo tistih papirnatih..... pomoje želi unikatno tank nalepko izdelati....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Fantje in punce :D ve kdo kje bi se dalo dobit komplet nalepke za cagivo mito seven speed lucky exploer letnik 99 sem že malo googlal vendar ne dobim :(

Mogoce tukaj.http://www.ebay.it/itm/KIT-ADESIVI-STICKERS-COMPATIBILE-CON-MITO-EV-LUCKY-EXPLORER-/151603853558?pt=Ricambi_e_Accessori_Moto&hash=item234c4b38f6&_uhb=1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali morda kdo ideluje gel nalepke? Take kot so za npr. za zaščito za tank? K so mal bl debele, ko kak silikon.

 

1RC-FTPAD-00-00-tank-pad-mt-09-studio-00

Na ebay se dobi take za 8$ s postnino

post-34709-0-78018900-1426258440_thumb.jpg

post-34709-0-22082800-1426258644_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni.

 

Rabil bi nalepko za kawasaki er6-n, in sicer tisto, ki je nalimana na stranski plastiki pri smerokazu. Kje se da to dobiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Bom kar tuki vprašal...

 

A mogoče kdo ve, kdo bi mi oblekel plastike (nos in pokrov tanka) od gs-a v folijo? 

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
Ob 1. 6. 2015 at 12:21, robinhood pravi:

Bom kar tuki vprašal...

 

A mogoče kdo ve, kdo bi mi oblekel plastike (nos in pokrov tanka) od gs-a v folijo? 

 

lp

Mal pozno sem videl ,če še nisi zrihtal ti pišem na ZS ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo..

Zanima me katero firmo priporocate za lepljenje motorja.. Natancneje malo bi spremenil barvo samega motorja z nalepkami.. Gre se za r1 2012 letnik..

 

Lp s.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!