Skoči na vsebino

turing 125 ccm


viperx

Priporočene objave

lp, jaz pa imam namen kupiti motor 125 ccm pa ne vem za katerega bi se odlocil malo sem se ze pozanimal glede teh honda varadero pa yamaha tdr pa tak pa mi malo povejte ce se obstaja kak podoben motor pa prosim ce mi malo svetujete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a more bit nujno enduro al pa kej tazga?k drgac ti ful priporocam supermoto husqvarna 125...motor gre k nor....tm se mors sele drzat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja sej ni glih obvezno da je turing pac nekaj takega sam jaz glih nebi kupi novga tile ktm ko si napisal pa predvidevam da se ne prodajajo tok.

lp, viper

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

varaderk je zlo mal, saj rablenih skoraj ni, če pa so so pa drage

priporočam kšno Yamaho TDR 125, na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) jih je kar nekaj, sem tudi sam malo pogledu pa se mi zdi še najbolj vredno kupit tisto za 550k sit, letnik 00, pa še dve čeladi + kovček da zravn, poglej

sicer je pa tukaj, na MS tudi že tema o teh motorjih, preberi si, večina so same pohvale, pričakuješ lahko 130-150 km/h (odblokirana)

čimveč sreče pri nakupu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sem jaz tudi najbolj do zdaj gledal tdr-ke samo sprednje luci mi niso najbolj pri srcu drugace kar vredo izgledajo, drugace pa mi je po obliki bolj vsec honda varadero samo me zanimajo malo koncne hitrosti pa pospeski ker sem do zdaj vozil skuter aprilio pa me zanima ce je velika razlika. :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugace oblika mi je zelo vsec ta

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=32334#

pa nekaj pravijo da nima ne vem kaksnih pospeskov pa koncna tudi ni kaj prida

:yea1:

O Varadero 125 boš našel vse tukej .)

Ta k si pokazal odlas pa se mi zdi da je že prodana :hmm:

Jo ma en član MS :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam Yamaho DT125 :OK:

Greš saj na off road lahko kdaj pa kdaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tdr-ka zlo lepo potegne, si jo je glih zej eh prjatu kupu. zau pa nubenga z varo ne poznam

Popravljeno . Popravil GHOST RIDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam una cagiva je bla že štrihana, tko da nkol ne veš kokrat je bla razbita, sam leti pa!!, pa tut za XRX-a nism vedu da je primern za športno vožnjo :D :D :eek: :kva2: :kva2: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!