Skoči na vsebino

Povprečna plača gradbenika


Priporočene objave

Potrebujem podatek o povprečni plači gr. tehnika in inženirja v letih 02,03,04, z do 10 leti delovnih izkušenj. Sem se že obrnil na SURS, AJPES, e-uprava, GZS pa nikjer nisem dobil podatka. Na SURSu sem sicer dobil podatek za leto 97 potem pa naj jih ne bi zbirali več. :hmm: Torej:

Če kdo ve kje bi dobil tak podatek naj mi ga pomaga zrihtat, če pa kdo dela v kaki gradbeni firmi bi bil pa tudi zadovoljen z njihovo "statistiko", če bi se dalo to računovodstvu naredit. Bi bilo pa fino da bi bilo to "uradno", ker mogoče bo to dokaz pri uveljavljanju odškodniene iz naslova razlike pri plači.

za nagrado pivo, lahko pa tudi kake stroške računovodstva pokrijem O:-) (ko pa jatz dobim $ pa dobiš še za večerjo)

Aja pa če se da ne skopariti z višino-čim višji bodo zneski, višja bo razlika in s tem :devil: :angry: Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, jest delam v gradbenem podjetju in sem tud gr. teh. samo je obseg dela čist različen od ostalih "večjih" podjetij.

Mislim da ne boš našel točnega in uradnega podatka za povprečno plačo vseh gradbenikov oz ti ga noben ne bo podpisal!?!

Gr. teh. kot delovodja ima sicer urno postavko podobno kot en "kalkulant" oz pisarniški gradbenik, vendar pa se mu priznava veliko dodatkov glede na delo na terenu, višini, vikendi,... (vsaj tko naj bi bilo uradno).

Sicer se mi priblizno sanja na kakšen način naj bi prikazal te tvoje finančne izpade, zato ti svetujem da se obrneš na svojega delodajalca in naj ti on zagotovi dokument iz katerega bo razvidna tvoja super pridnost in nenadomestljivost v podjetju...? :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!