Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Soboth, Griffen,Packsattel,Gaberl...potem pa za domov se na Weinebene...moja standardna furca vsaj enkrat mesecno.

Podobno kot moja samo v obratni smeri :D

Daj naj se tam kakšen BLIŽNJI zapelje gor in malo poslika, da vidimo kakšna zgleda Golica v SNEGU

Eno leto stara ampak snežena: http://www.motosvet.com/tabla/topic/12478-golica-soboth/page__view__findpost__p__1826227

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.s. Edino od Pack-a pa do Koflach-a bi svetoval previdnost saj je na tistem delu malo drugačen asfalt, ki ima veliko manj grifa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes sva s kolegom skočila čez Golico ... vse po starem, kot je blo lani, nič porašplano, nič novih omejitev, edino en kup peska na cesti ... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Sem bil 2 dni nazaj gor. Cesta je čista,pometena. Je bil glih en gospod z metlo na ovinku in je počistil še tisto malenkost kamenčkov,ki jih je stroj izpustil....... Drugače nič novega........ Policajev še ni blo. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravkar z golice. kar 2x sem jo za začetek sezone. vse ok, suh asfalt, peska nikjer.na vrhu ob cesti še malo snega. cesta rabi samo približno 1 teden dežja, pa bo. pol pa še naprej na griffen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravkar z golice. kar 2x sem jo za začetek sezone. vse ok, suh asfalt, peska nikjer.na vrhu ob cesti še malo snega. cesta rabi samo približno 1 teden dežja, pa bo. pol pa še naprej na griffen.

Tud jaz bil danes gor. Mislim, da sva se videla na biker pointu, če imaš sivo cb1000 z arow loncem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz bil danes gor. Mislim, da sva se videla na biker pointu, če imaš sivo cb1000 z arow loncem.

to sn biu js

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kako je kaj te dni na Golici? Snega verjetno ni več ... kaj pa temperature za martinčkanje so že primerne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je kaj te dni na Golici? Snega verjetno ni več ... kaj pa temperature za martinčkanje so že primerne?

:OK: snega ni že od marca... biu je še do 15-20,marca led na jezeru, proti koncu marca smo se pa tudi že martinčkali... tk da je vrhunsko :smoke: cesta avstriji primerna, sloveniji neprimerljiva če hočeš tk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...BIL Včerja na Golici...

..cesta odlična.. suha, čista.. edino naprej dol proti jezeru so jo zjebali do kraja, ko so naredili milijon zalivk...in to vzdolžne..dolge po nekaj 10 metrov.. prov beda jih je gledat.

Včeraj na začetku stala dva inkasanta in naju s Kmetom obrala po 30€, češ da sva peljaja nojnundnojncih kilometer per štunde... mi je kar napisal na papir, da sem tolko peljal... čeprav ne vem, kje je bil skrit radar....se nisem hotu kregat za 30€... pa še dobr da sem imel dB killerje not....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes, in za spremembo slikal tole!

Nazaj grede preko Radlpasa me je v Radljah ustavil policaj. Mal je dokumente pogledal, pol pa sva se menla o tej bedni državi in štrajkih itd. >Skratka mislim, da bodo policaji kmalu naši...

post-13130-0-50581400-1335725526_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pol sem ga pa tut jest vidu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in se siv GSF 600 in rdeca VFR 800. da o kaksnem rumenem F 800 in belo sivem R 1150 ne izgubljamo besed.

pa se nekaj okoli te tematike v aut:

http://www.1000ps.at/forum/tm.asp?m=2439563&mpage=1&key=&#2439563 nepopoln seznam je nizje

http://www.gattnar.eu.org/service/zivilstreifen.htm

http://www.8ung.at/uspowergirls/onlinerecht/zivil.htm

seznami so deloma kopirani in niso popolni.

v okolici graz-a se potepa se ena nova siva skoda superb V6 (razpoznavna po 2x2 izpuha zadaj) in crn volvo S40.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Danes okrog 15ure pr brunarci so prpelal trije naši motoristi,mal za nim pa škoda,provida.in začel se je dolgotrajen postopek merjena glasnosti.honda je bla ze pod štantgasam kr glasna;).a je biu kakšn motosvetovc?drgač pa cesta čista zabava :)

Popravljeno . Popravil kevin34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mu daš znak, da te prehiti pa je rešeno.

danes sem ga videl nasproti ...obrnil ni čeprav sem mu dal roko sredi ovinka ...no on pa men prstke ... ( pa lovi sam diujake ke gonjo čez 150 gor ker za manj nima nobenga užitka ba bremze skuri za takimi kot sem jaz ) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je tudi že prehitel. Jebiga, easy rider..., mi je pa po prehitevanju dvignil prst. Palec, ne srednji. :OK: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 15ure pr brunarci so prpelal trije naši motoristi,mal za nim pa škoda,provida.in začel se je dolgotrajen postopek merjena glasnosti.honda je bla ze pod štantgasam kr glasna;).a je biu kakšn motosvetovc?drgač pa cesta čista zabava :)

to sem bil jaz. meni hitrost:35€, kolegu aprilie z odprtimi akrapoviči sploh ni meril, hitrost 35€ + vožnja po levi strani ceste 25€, tretjemu hitrost 35€, preglasen izpuh + slaba guma=190€, po pregovarjanju 150€! pa smo še razmišljali ali sploh gremo gor! upam, da je to edini davek za letos!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!