Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

to pa je pravi motorist! čebela ga je, pa je vseeno užival! :worship: men tut dol ne leži, je pa zato gor tolkbol fajn! :naughty:

Men se zdi,da je celo motoristka! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto okrog 20:00h je bila odlična.. :yes: ..čeprav mi dol ne leži. :P ..pa čebela me je vsekala v vrat gor! :xx: :slap:

Vsa čast!!!

P.S.: Tisto olje na serpentini je bilo že naslednji dan (torej 18.06) proti večeru spucano, pri nas bi čakali dokler se nekdo ne bi zložil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto olje na serpentini je bilo že naslednji dan (torej 18.06) proti večeru spucano, pri nas bi čakali dokler se nekdo ne bi zložil!

In zložil bi se zaradi neprilagojene hitrosti (razlaga roke pravice) ... :headbang: :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristek, vidim, da si veliko na Golici pa me zanima koliko km je to približno iz Kranja oz. Ljubljane (upam, da ni že kje napisano - ne berem redno te teme)?Bi enkrat skoču pogledat gor, ker po postih sodeč ni slabo :) Imaš kakšen poseben nasvet glede Golice? :hmm:

Hvala! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zložil bi se zaradi neprilagojene hitrosti (razlaga roke pravice) ... :headbang: :headbang: :headbang:

Na žalost res! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristek, vidim, da si veliko na Golici pa me zanima koliko km je to približno iz Kranja oz. Ljubljane (upam, da ni že kje napisano - ne berem redno te teme)?Bi enkrat skoču pogledat gor, ker po postih sodeč ni slabo :) Imaš kakšen poseben nasvet glede Golice? :hmm:

Hvala! :)

če greš iz kranja ti svetujem pot čez jezersko - eisenkapel -bleiburg-lavamund-pa potem levo pred rumeno hišo pa si na route 96 .iz kranja do lavamunda je okrog 110 km se pravi dobro uro vožnje .

poseben nasvet . potem ko se spuščaš po drugi(hitri) strani dol se v naselju kjer je majhna črpalka in cerkev nad cesto se je treba držati omejitve ker so tam policaji zelo pogosto .v tem naselju so pred enim mesecem ulovili na radar dva slovenca ki sta se pripeljala z kar 192 km. :o :wacko: :angry:

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če greš iz kranja ti svetujem pot čez jezersko - eisenkapel -bleiburg-lavamund-pa potem levo pred rumeno hišo pa si na route 96 .iz kranja do lavamunda je okrog 110 km se pravi dobro uro vožnje .

poseben nasvet . potem ko se spuščaš po drugi(hitri) strani dol se v naselju kjer je majhna črpalka in cerkev nad cesto se je treba držati omejitve ker so tam policaji zelo pogosto .v tem naselju so pred enim mesecem ulovili na radar dva slovenca ki sta se pripeljala z kar 192 km. :o :wacko: :angry:

Najlepša hvala .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zložil bi se zaradi neprilagojene hitrosti (razlaga roke pravice) ... :headbang: :headbang: :headbang:

na sreco se v AUT vzroki za "zlozitev" malce bolj podrobno pregledajo. in oljni madez bi tudi na pol slep kifljc videl. :naughty:

ker iz tega se potem zacne postopek kdo in zakaj je "spustil" madez in zakaj ni bil takoj (ali v doslednem casu) odstranjen (od cestarjev) itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na sreco se v AUT vzroki za "zlozitev" malce bolj podrobno pregledajo. in oljni madez bi tudi na pol slep kifljc videl. :naughty:

ker iz tega se potem zacne postopek kdo in zakaj je "spustil" madez in zakaj ni bil takoj (ali v doslednem casu) odstranjen (od cestarjev) itd.

Žal kot ti je znano pri nas ni tako. Pred dobrimi štirinajstimi dnevi je nekdo na regionalni cesti v bližini mojega bivališča polival olje v dolžini pet km. Poklical sem najbližjo PP in jih obvestil o oviri na cesti. Dobro, bomo poslali patruljo je sledil odgovor. Čez štiri ure sem se ponovno peljal po tej cesti. Še vedno nič posuto. Naslednji dan sem srečal najbolj odgovornega s PP in ga malo povprašal. O tem ni nič vedel. Odgovoril pa je tako. Sem se danes peljal po tej cesti pa nisem videl nič. Ti sedaj praviš, da sem jaz slep?

Očitno, da je, ker je še danes videti sledi politega olja. Še dobro, da se ni nič zgodilo.

In kaj lahko storiš v tej jebeni državi ko so skoraj vsi slepi in prelagajo odgovornost vedno in povsod na druge?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac praviš da je na relaciji šentil cukeršpic nekdo namerno polival olje po cesti al je šlo za okvaro vozila????? :eek: :eek:

Mislim svašta... :nono: :nono:

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac praviš da je na relaciji šentil cukeršpic nekdo namerno polival olje po cesti al je šlo za okvaro vozila????? :eek: :eek:

Mislim svašta... :nono: :nono:

Malo sem butasto napisal. Nihče ni namerno polival. Šlo je najverjetneje za okvaro tovornega vozila. Verjetno je tudi voznik bil *slep*, če ni v dolžini 5. km videl kaj se dogaja za njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v takem primeru telefonsko javljanje na PP ni dovovlj. ocitno.

slike, zapisnik, podpis odgovornega na PP ............. pa se naj potem zgovarjajo na slepoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil prvič na lokaciji. Temperatura je bila prijetna, prometa nič, zeloooo zadovoljen :grim

Zakaj mi je pa stric avstrijski policaj na meji neki po tablici žnaral? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil prvič na lokaciji. Temperatura je bila prijetna, prometa nič, zeloooo zadovoljen :grim

Zakaj mi je pa stric avstrijski policaj na meji neki po tablici žnaral? :whistle:

mogoce ni blo po PS za njih :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil prvič na lokaciji. Temperatura je bila prijetna, prometa nič, zeloooo zadovoljen :grim

Zakaj mi je pa stric avstrijski policaj na meji neki po tablici žnaral? :whistle:

In nisi poklical? :fight1: :fight1: :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa se mi je dva tedna nazaj prvič zgodilo, da si je policist na meji dobro ogledal osebno in pa zapisal registrsko tablico. Kot kaže imajo kar malce poostren nadzor na Golici v sodelovanju tudi z obmejno policijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In nisi poklical? :fight1: :fight1: :fight1:

Ma je bilo čisto neplanirano. Prvo sva s frendom šla do SG, neki je službeno se moral javiti, pol sva pa dobila vodiča za po osterajh in gasa....

Drugič pokličem...ablubim :grim

Kar se pa tablic tiče, vsem trem je pregledal. Mejbi išče kakšen skriti mehanizem hehehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi "neprijatelj" bere forum in je na vezi s tujino. :whistle:

(poostrennadzorzaradidvehnizkoletecihslovencevpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah se mi je zdel, no še vedno mam konkreten rešpekt pred golico, tako da me poostren nadzor ne skrbi preveč. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa se mi je dva tedna nazaj prvič zgodilo, da si je policist na meji dobro ogledal osebno in pa zapisal registrsko tablico. Kot kaže imajo kar malce poostren nadzor na Golici v sodelovanju tudi z obmejno policijo.

Js pa morem rečt, da imam kr srečo, ker sem na teden najmanj 2x gor, pa mi avstrijec zlo redko vzame osebno v roko, kaj šele, da bi mi po mopedi štoral, dočim slovenec na radlpassu pa uvjek, immer, vedno, stalno, every time nekaj gleda!?!

:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi nama s kolegom je danes preveril tablice in če imava kašen dvižni mehanizem. Je pa bilo kar nekaj policije danes gori, edino kar me je malce razjezilo je,da noben motorist ali pa avtomobilist ni poblendal glede radarja. Pa je kolegu šlo 35 EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi nama s kolegom je danes preveril tablice in če imava kašen dvižni mehanizem. Je pa bilo kar nekaj policije danes gori, edino kar me je malce razjezilo je,da noben motorist ali pa avtomobilist ni poblendal glede radarja. Pa je kolegu šlo 35 EUR.

tablice vedno pogledajo na meji! osebne na viču skor nikoli! pogleda tudi kake gume maš! men je lani zagrozil, da me če pridem naslednjič s takšnimi (zlizanimi) ne spusti čez!

glede blendanja pa: pjebi blendajte, če vidite policijo blendajte, nikol ne veš kdaj boš sam rabo opozorilo! men je na golici že večkrat prišlo prav, zato tut sam vedno blendam!

včeraj nisem vido radarja!

lp6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi nama s kolegom je danes preveril tablice in če imava kašen dvižni mehanizem. Je pa bilo kar nekaj policije danes gori, edino kar me je malce razjezilo je,da noben motorist ali pa avtomobilist ni poblendal glede radarja. Pa je kolegu šlo 35 EUR.

koliko eur pa bi plačal če bi ga dobili v slo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede blendanja pa: pjebi blendajte-vedno blendam!

včeraj nisem vido radarja!

lp6

Naj ostane pr blendanju kadar je radar, pri srečanju pa poskusi dvignit roko, saj ni tako težko :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!