Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

evo ga pacienta (naš) s komentarji.

To ne samo da je potrebno z Golice odstranit...

kolko jaz vidim ni, razen 2x ali 3x čez črto (pa še to tam, kjer se vidi), nič "samomorilskega". ker sem veliko na golici, sem videl v živo že marsikaj hujšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ravno danes je bila cesta zaprta in helikopter čakal na cesti. Jebenti, tega res ne rabimo...

Ali ve gdo kaj več :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam de ni bil naš a, ne de?

pluvamo čez nas.... so pa jodlarji na enakem nivoju.... ice?

naš al ne naš gor al dol

fantje to je cesta ne pa dirkališče :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri pač imamo različne nagibe zakaj smo kupili motor. Meni osebno je na prvem mestu lokacija (kam se peljem in kaj tam vidim ali doživim) in na zadnjem mestu performanse ter iskanje limita na cesti.

In dejansko se vozim po predpisih, morda kje kaj preko, ampak v Avstriji maš itak 100km/h, kar je čisto dovolj. Pa se ne peljem toliko (morda 90), ker mi ni več užitek. In do sedaj sem imel morebiti "slabše" izkušnje samo pri vožnji v skupini.

Se mi je pa že večkrat zgodilo, da me je seveda kdo prehitel in sem ga kasneje srečal v "ograji". Prizori niso lepi.

Poskusi adrenalin sprostiti kje drugje.

Kaj te nekaj pametuješ?? Obešaš se na stvari, ker misliš da je užitek na motorju vožnja z 90 km/h. Ja tebi morda je, marsikomu drugemu pa ni. A misliš, da se ti pri 90 ne moreš raztreščit tako da je joj?? Daj no, pa vsi tukaj ki pišete kako se po golici vozite po omejitvah, da nebom počil od smeha ja.... Ne rabite lajat in kaj vem kaj vse čez nekoga, ki se pač pelje hitreje od vas vseh skupaj. Zakaj se tako pelje?? Ne samo zato, ker ima kao jajca, ampak zato, ker uživa v takšni vožnji, tako kot vi GOVORNIKI vsi uživate pri vožnji po omejitvah kao... Hujši ste kot kake babe, ki ne znajo druga kot sedet v kafiču in ogovarjat, zato pa imamo zadnje čase tako slabo vreme, ker vi pametnjakoviči raje gobezdate in se delate pametne, kot pa da bi se vozili, po omejitvah ali pa preko njih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te nekaj pametuješ?? Obešaš se na stvari, ker misliš da je užitek na motorju vožnja z 90 km/h. Ja tebi morda je, marsikomu drugemu pa ni. A misliš, da se ti pri 90 ne moreš raztreščit tako da je joj?? Daj no, pa vsi tukaj ki pišete kako se po golici vozite po omejitvah, da nebom počil od smeha ja.... Ne rabite lajat in kaj vem kaj vse čez nekoga, ki se pač pelje hitreje od vas vseh skupaj. Zakaj se tako pelje?? Ne samo zato, ker ima kao jajca, ampak zato, ker uživa v takšni vožnji, tako kot vi GOVORNIKI vsi uživate pri vožnji po omejitvah kao... Hujši ste kot kake babe, ki ne znajo druga kot sedet v kafiču in ogovarjat, zato pa imamo zadnje čase tako slabo vreme, ker vi pametnjakoviči raje gobezdate in se delate pametne, kot pa da bi se vozili, po omejitvah ali pa preko njih...

Zakaj se en tam tako prehitro pelje? Ker se ne zaveda kaj ga lahko doleti in da lahko nekoga nedolžnega ubije. Če bi se tega zavedal, ne bi divjal po cesti in sekal ovinkov ampak bi šel na dirkališče. So dirkališča ampak ne tisto ni zanimivo, zanimivo je na cesti, ker je več adrenalina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te nekaj pametuješ?? Obešaš se na stvari, ker misliš da je užitek na motorju vožnja z 90 km/h. Ja tebi morda je, marsikomu drugemu pa ni. A misliš, da se ti pri 90 ne moreš raztreščit tako da je joj?? Daj no, pa vsi tukaj ki pišete kako se po golici vozite po omejitvah, da nebom počil od smeha ja.... Ne rabite lajat in kaj vem kaj vse čez nekoga, ki se pač pelje hitreje od vas vseh skupaj. Zakaj se tako pelje?? Ne samo zato, ker ima kao jajca, ampak zato, ker uživa v takšni vožnji, tako kot vi GOVORNIKI vsi uživate pri vožnji po omejitvah kao... Hujši ste kot kake babe, ki ne znajo druga kot sedet v kafiču in ogovarjat, zato pa imamo zadnje čase tako slabo vreme, ker vi pametnjakoviči raje gobezdate in se delate pametne, kot pa da bi se vozili, po omejitvah ali pa preko njih...

Seveda, napisal sem, da je to moj osebni pogled in užitek, ki pa je za druge "nesprejemljiv".

Če bi pa pogledal video, bi videl da ni problem samo hitrost, ampak konstantno ogrožanje sebe in drugih s tako vožnjo.

Do nedavnega je bil gori še en video, kjer je letelo preko 180, pa ga je model pobrisal ali upam da ne, njegovi svojci.

Imaš pač svoje mnenje, žal pa ga policaji ne delijo s tabo :) (kaj šele država) pa tudi tudi drugi ne, ki se moramo takšnim umikati in potem plačevati iz žepa popravilo cest, zdravljenja itd.

Objestnost in hitrost pač ubijata (še hitreje in še pogosteje), kaj ti ni jasno.

Lahko pa nam ti predstaviš tukaj svoj pogled. Pa bodi vesel, da je slabo vreme, je črna kronika prazna pri motoristih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no še en zanimiv posnetek vožnje na golico

predvsem kar se tiče varnostne razdalje pa to :headbang:

lp

dobro varnostna razdalja...je ni a ne..ampak ti 3 modeli eh..totalno mimo vožnja..nevem v čem je finta..ko pa vsak drug ovinek na pune sekajo..tega ne štekam...pa on sredinski kako se preseda :headbang: sam z ritjo miga, ko kaka k******....namest, da bi z celim telesom šov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, napisal sem, da je to moj osebni pogled in užitek, ki pa je za druge "nesprejemljiv".

Če bi pa pogledal video, bi videl da ni problem samo hitrost, ampak konstantno ogrožanje sebe in drugih s tako vožnjo.

Do nedavnega je bil gori še en video, kjer je letelo preko 180, pa ga je model pobrisal ali upam da ne, njegovi svojci.

Imaš pač svoje mnenje, žal pa ga policaji ne delijo s tabo :) (kaj šele država) pa tudi tudi drugi ne, ki se moramo takšnim umikati in potem plačevati iz žepa popravilo cest, zdravljenja itd.

Objestnost in hitrost pač ubijata (še hitreje in še pogosteje), kaj ti ni jasno.

Lahko pa nam ti predstaviš tukaj svoj pogled. Pa bodi vesel, da je slabo vreme, je črna kronika prazna pri motoristih...

kaj se te tolko jezite a ni brezveze?? itak ne bo od nas navadnih smrtnikov kdo kaj spremenil!!!! tako, da ne tolko šinfat in zbadat drug drugega, vsak vozi kot mu paše, njegova volja, njegova odločitev...mislim ej a na cesti pa se pozdravljamo in roke dvigujemo.... :yes: jojjojojojoj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: kaj pa je vozil Janez, če si morda prepoznal?

Jest tud nimam pojma. Bo pa vedel sigurno kak IPA frik. Sigurno je že kateri poškilil v "sistem" in nima samo tipa motorja, ampak še kaj več :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tud nimam pojma. Bo pa vedel sigurno kak IPA frik. Sigurno je že kateri poškilil v "sistem" in nima samo tipa motorja, ampak še kaj več :evilgrin:

Boli IPA frika ku.ac za to, kar se dogaja v jodlerlandu...razen, če seveda na čekira kak njihov IPA frik...:boobies: .... kar pa dvomim....:sleep2:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm in vsi se jih držite a ne :yes: seveda!

ne vem ce si me pravilno razumel.......... dana omejitev _PLUS_ 50 km/h in vec je razlog za sodnika za prekrske in odvzem izpita na licu mesta (prepoved voznje v aut za tujca; kako potem prides domov je tvoj problem).

ce ne mores poravnati kazni imajo aut lopicaji pravico (in dolznost) do izterjatve oz. poravnave globe pridrzati vozilo in/ali dodatne vrednote osebe v prekrsku. samo v info, da ne bo kdo rekel "tega pa jest nism vedu".

ne, v naselju se vecinoma gibam okoli 50 (ali pac dane omejitve). vse odvisno od situacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ima kdo kakšne podatke kakšno je truntno stanje (beri danes) na cesti čez Golico? Je še za moto-turco ali že ketne gor montirajo? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kakšne podatke kakšno je truntno stanje (beri danes) na cesti čez Golico? Je še za moto-turco ali že ketne gor montirajo? :evilgrin:

Cesta je vredu ampak je zgornji del svinjsko mrzel. Računaj na okol 5 stopinj. Pelat se da še vedno kr v redu ampak ni več to to ker je asfalt že mrzel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!