Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Ena panorama od danes :evilgrin:

Hudo zgleda, bo treba it en dan pogledat... a za dvojno ograjo pa nimajo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo zgleda, bo treba it en dan pogledat... a za dvojno ograjo pa nimajo :rolleyes:

na aplause kurvi je ne rabijo,..

grunf ti je lepo povedal. drugace pa skozi celotno golico je 2 ograja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans popoldan bom verjetno skočil na golico, je keri za akcijo? :naughty: Štart iz MB

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na aplause kurvi je ne rabijo,..

grunf ti je lepo povedal. drugace pa skozi celotno golico je 2 ograja

Nikjer nebi bla odveč :rolleyes:

jap lepo je povedu, tut to pride... sm glih poliestre zrihtu, še mal našparat pa gremo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idi na Grobnik....:evilgrin:

Na Grobniku je pravtako nimajo.Grunfo pa ti si kozmopolita :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idi na Grobnik....:evilgrin:

Na Grobniku je pravtako nimajo. Grunfo pa ti si kozmopolita :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Včeraj čez Jezersko (jutranji dež je omočil cesto ampak nič strašnega) skozi Pliberk na Golico. V Avstriji praznik, prazne ceste, motoristi pa v glavenem potovalni.

Golica brez policistov, gužve nobene, 3x gor pa 2x dol potem pa na Radlje in nazaj za Ljubljano.

Pa mi je uspelo končno slončkom pobrusiti rilčke, kljub čudno postavljenema cilindroma se da kar dobro nagniti. Res lep izlet 400km pa ni bilo hudo vroče.

Golica je zakon, ko prideš pa na našo stran Radelj je :blink: spet kruta realnost.

Letos še enkrat gor, obvezno :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Grobniku je pravtako nimajo.Grunfo pa ti si kozmopolita :topic:

Jep..... zato pa naj gre na Grobnik testosteron sipat....:naughty:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj čez Jezersko (jutranji dež je omočil cesto ampak nič strašnega) skozi Pliberk na Golico. V Avstriji praznik, prazne ceste, motoristi pa v glavenem potovalni.

Golica brez policistov, gužve nobene, 3x gor pa 2x dol potem pa na Radlje in nazaj za Ljubljano.

Pa mi je uspelo končno slončkom pobrusiti rilčke, kljub čudno postavljenema cilindroma se da kar dobro nagniti. Res lep izlet 400km pa ni bilo hudo vroče.

Golica je zakon, ko prideš pa na našo stran Radelj je :blink: spet kruta realnost.

Letos še enkrat gor, obvezno :010

Čeprav so cesto malo popravili na Radelj, je nekaj novega asfalta, a še vedno porazno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj čez Jezersko (jutranji dež je omočil cesto ampak nič strašnega) skozi Pliberk na Golico. V Avstriji praznik, prazne ceste, motoristi pa v glavenem potovalni.

Golica brez policistov, gužve nobene, 3x gor pa 2x dol potem pa na Radlje in nazaj za Ljubljano.

Pa mi je uspelo končno slončkom pobrusiti rilčke, kljub čudno postavljenema cilindroma se da kar dobro nagniti. Res lep izlet 400km pa ni bilo hudo vroče.

Golica je zakon, ko prideš pa na našo stran Radelj je :blink: spet kruta realnost.

Letos še enkrat gor, obvezno :010

jst nisn meu te sreče okol 11.30 so me hapsnal...pa glih mene izmed ne vem kolkih...baje dobim domov po pošti presenečenje :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, na Golico je omejitev 70, kar pa je glede na tiste ovinke čisto solidna brzina.

Si že moral ožemat? :)

niso me takrat ustavl...pol so me čist tak naklučno vn potegnal...tablca ni bla pod pravim kotom, pod tablco nisn mel odsevnika pa prve pomoči...bom vedu za drugič..:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

KLIK

tale te ne bo razocarala.

Jutri imam namen še jaz krstiti to pot in me zanima ali je vseeno v kakšni smeri potujeješ (kakšno zaporedje). :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v osnovi je isto, ampak ce se ze gremo, zacni z zahodne strani, torej kran- jezersko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes biu prvič gor, blo je ful lepo vreme, drugač je pa čist predaleč iz ljubljane za tistih par lepih ovinkov...

Nabralo se je 515 kilometrou :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

off the record: palcaji se vedno bolj posvecajo juznim turistom na B69.

(de nau kdo tezil, de ni vedu.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

off the record: palcaji se vedno bolj posvecajo juznim turistom na B69.

(de nau kdo tezil, de ni vedu.)

Pa saj to je splošno znano, že cca zadnjih 4 -5 let se bolj posvečajo naši moto kulturi, ki je vemo kakšna v primerjavi z osterajharji-seveda se tut tam najde kakšna izjema..

Nekaj je bilo govora o frezanju ovinkov na 69?

Aja pa že eno srno sem povozu tut gor in to enkrat na leto ko grem gor, drugače pa se uspešno izogibam "racelandu".. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ta vikend sem jo tudi jaz prvič prevozil. Resnično ful pozitivno presenečen. Vsekakor nisem mogel da nebi prižgal kamerce na motorju :) Vožnja je lepo sportturing.

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Ice maš mogoče ti kaj več podatkov? Slučajno sem slišal da naj bi na nekaj ovinkih ali celo na vseh ovinkih do gostilne odrezali oz narebrili asvalt ali nekaj podobnega, da bi se preprečilo nažiganje po ovinkih. To je tudi en objavil že nekaj časa nazaj da se pripravlja da bodo naredili. Je kaj res iz tega ali so to samo gostilniške govorice :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil nazadnje na vzhodni strani konc poletja in čisto spodoben asfalt je bil takrat na nekaterih mestih na sveže "popravljen"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V moto sezoni sem skoraj vsak dan na golici, nazadnje sem bil oktobra nekje in takrat je še tudi bil vredu asfalt. Upam da so to bile le govorice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!