Skoči na vsebino

MZ, ČZ, JAWA


simonsi

Priporočene objave

Hvala vsem za odgovore:

Sanda7:Bom poslikau takoj ko bo mogoče. A ta prikolica je bila prav za Jawe 350??

_fingi_:Batni obročki so vredu

Mrki:Sem upošteval tvoj nasvet te zamnejal kape ter kable na platinah, pa ni bilo razlike tako da sklepam da je štrom vredu. Možno torej da se je res zamaknila gred kot je rekel raza, vendar pa opžam da drugi cilinder deluje vedno bolje. Po ene 5 minutnem pritiskanju na gas po LJ obvoznici je deloval že skoraj normalno. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda7, PAV40 so te prikolice, ja. Če bom drugo leto šel na chopperja, se bi znal priporočati za kaj takega. A ti še imaš PAV-a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zrihtu zadevo-zdej mašina dela kot urca. Bla je pa fora v tem da podložka pri prirobnici uplinjača ni dobro tesnila in je v levi cilinder vleklo fouš zrak :rolleyes: . To sem po hitrem postopku opravil z 600 stopinjskim silikonom... Bom probu jutr poslikat motorček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
Bi kdo vedel kje bi dobil kakšno poceni stransko prikolico za Jawo 350??

A nima sanda7 neka poznanstva na Češkem? Bi jo kontaktiral, kdo ve. Nemara bi pa njeni kolegi kaj po svoji deželi pogledali.

Ali pa na nemški e-bay poglej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no končno bo prišel pav na svoj račun namreč nabavla sva jawo ts350 letnik 88,ohranjeno u nulo prevoženih neki čez 4000km še vse orginal od prvih gum barum :rolleyes: tko da gume so nove že naročene,akumulator je tud nov tko da kresne u prvo

imam pa za enkrat eno uprašanje:iz avspuhov kaplja bencin????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda7-tisto kar kaplja iz izpuha je pomoje olje. Drugače sem pa Jawo 350 TS prav tako letnik 88 lansko leto rihtal tako da če te kaj znima oziroma če potrebuješ kakšen del me PM.

Kje pa sta naročila gume in koliko približno stanejo?? jst mam še kar original gor :krneki:

Popravljeno . Popravil trojan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no končno bo prišel pav na svoj račun namreč nabavla sva jawo ts350 letnik 88,ohranjeno u nulo prevoženih neki čez 4000km še vse orginal od prvih gum barum :rolleyes: tko da gume so nove že naročene,akumulator je tud nov tko da kresne u prvo

imam pa za enkrat eno uprašanje:iz avspuhov kaplja bencin????

Premočno mešanico si naredila. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve gumi od dunlopa so 110€ brez zračnice makedam cesta profil

grem zamenjat ta tedn čaka še zračnice

drugač pa možno da smo res kej zafrknili z mešanco :whistle: :rolleyes:

takrat ko smo še mešanco nucal se jo je dobilo še na črpalki

lohk bi mal prlimal fotke svojih jawk gor :naughty:

(mogoče že danes poslikam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mešanca naj bi bila 2,5% ampak je bolje dat 3%. Drugač pa tudi meni par kapljic olja plune vn-sploh če nekaj časa lavfa na mestu se kar pozna na asfaltu. Glede slik je pa tko da je fotr zgubu digitalca :headbang: . Si bom pa poskusu od kakšnega prijatla sposodit.

Kje sta pa naročila gume pa zračnice??

Popravljeno . Popravil trojan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vulkanizerstvo tone šega cerknica ima nasploh ugodne pnevmatike

očitno je blo res nekaj z mešanco narobe,tko da zdej ne kaplja več tolk k smo zadevo mal spremenili oz dolili bencin

piše pa na orginal nalepki da se nardi 4%mešanco

me pa zanima kaj je tisti vijak zraven štantgasa na frgazarju?

pa še nekaj fotkic

post-265-1203878170_thumb.jpg

post-265-1203878221_thumb.jpg

post-265-1203878254_thumb.jpg

post-265-1203878331_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me pa zanima kaj je tisti vijak zraven štantgasa na frgazarju?

Običajno za uravnavanje zmesi gorivo - zrak v prostem teku. Fotka frgazerja bi pomagala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so pa Jawe. Komaj eno stvar popraviš, pa se ti druga najde. Jaz sem imel novo, pa ni šlo brez šraufanja. No .. malo smo, velik ni bilo treba. Zavedajte se, da to ni Japonc!! Pa leta so tud tukaj. Pazite pa, kako bremzate. Jawa se zažene ko hudič, sam ko je treba pa ustavit, je pa lahko problem. Zajlice pokajo, tako da lahko na hitro ostaneš brez zavor. Povem vam iz lastnih iskušenj. Iz auspuhov se zmeraj malo bolj kadi, pa tud zmeraj nekaj teče iz njih. So pa za eno stvar dobri. Ko se po zadnjem pelješ, te ne more za hrbet ruknt.

Pa srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

za jawo bi nucala en kos

in sicer tisti del med cilindrom in avspuhom se pravi tisti del ki avspuh prišravfaš gor je na enmu avspuhu počena ta podloška al objemka al kakor kol se že reče in mi zarad tega solzi po cilindru nucala bi še kak kontakt kej lohk kupim zajlo za sklopko in gas.

Izredno sem presenečena nad tem kako jawa pospeši kr ponori :worship: glede bremzanja pa :rolleyes:

pa lahka je tud tko da po ridah še mau pa po kolenu :whistle:

ja treba bo imet pamet v roki,jawa ni delana za te čase ko je na cesti tolk prometa in nevarnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za jawo bi nucala en kos

in sicer tisti del med cilindrom in avspuhom se pravi tisti del ki avspuh prišravfaš gor je na enmu avspuhu počena ta podloška al objemka al kakor kol se že reče in mi zarad tega solzi po cilindru nucala bi še kak kontakt kej lohk kupim zajlo za sklopko in gas.

V Kranju sem našel nekaj. Poskusi : IMT GOSTLINE d.o.o., Kranj tel. 04 202 2097 (mal čudno ime "gostilne" ampak prodajajo tud Jawe).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijateljski nasvet:

delajte mešanico 4%, olje iz auspuha more kapljat, rori so zadaj obvezno črni. Vsako fino ''podešavanje fergazarja'' sicer kajenje in kapljanje odpravi, ene 50 km tud leti bolj. Po tem se veselje konča, če ma človek srečo naredi samo luknje v bate, če pa ne, je pa približno 100m žlajfa. To pa za zdravje ni dobr pomoje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi jo je en mehankar mal poštimov dvignu iglo v frgazarju vse spucal prepihal poštelal zajle,...

tko da se da zdej kr solidno vozit

ta hudič pa leti z dvema odraslima celih 120kmh :worship:

sam ustavt se je bl problem :rolleyes:

če ima kdo kak kos viška rabm un del iz mašine u avspuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jaz imam tud problem z jawo! Zdrobilo se je ohišje od krtačk in sedaj ne dobim nikjer drugih,pogovarjal sem se že tud s tistim iz Kranja ki prodaja nove jawe pa zgleda da mi ne more al pa "noče" pomagat.

Mi lahko kdo od vas tukaj kako pomaga???? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tud problem z jawo! Zdrobilo se je ohišje od krtačk in sedaj ne dobim nikjer drugih,pogovarjal sem se že tud s tistim iz Kranja ki prodaja nove jawe pa zgleda da mi ne more al pa "noče" pomagat.

Mi lahko kdo od vas tukaj kako pomaga???? :unsure:

Vem za poceni skoraj nova Java,če te zanima piši na PM.Nosilec ščetk,pa mi pošlji po pošti sgurno bi se ga dalo popravit,če pa se res neda ti ga pošljem nazaj.Moj naslov Avtoelektrika Vandotova 8. 8000 Novo mesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za tako hiter odgovor! Tega ohišja od krtačk nimam kar pa je ostalo od ohišja sem dal tistemu tipu iz kranja,v dobri veri da mi bo nove nabavil pa ni bilo nč od tega. Ko sem ga klical mi je rekel da so rekli eni njihovi mojstri, (predvidevam da verjetno slovenski) da pašejo krtačke od zetorja,kar se mi pa zdi malo verjetno.Če ima kdo rabljene al pa nove jih z veseljem odkupim!!! Jaz sem drugače iz okolice Črnomlja,tako da se lahko tudi osebno oglasim v NM.

Popravljeno . Popravil svizec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za tako hiter odgovor! Tega ohišja od krtačk nimam kar pa je ostalo od ohišja sem dal tistemu tipu iz kranja,v dobri veri da mi bo nove nabavil pa ni bilo nč od tega. Ko sem ga klical mi je rekel da so rekli eni njihovi mojstri, (predvidevam da verjetno slovenski) da pašejo krtačke od zetorja,kar se mi pa zdi malo verjetno.Če ima kdo rabljene al pa nove jih z veseljem odkupim!!! Jaz sem drugače iz okolice Črnomlja,tako da se lahko tudi osebno oglasim v NM.

Oglasi se ščetke za Zetorja imam vedno na zalogi samo brez nosilca bo to problem!!!! Probaj še predno greš v NM se oglasi v Črnomlju pri Gospodu Mirtiču starejšemu tam na ulici,če greš od tiste stare lokomotive(parne) mimo železniške postaje proti Gradacu ca 300 m levo v križišču je tudi frizerski salon,vprašaj ga če bi on kaj takega imel sicer pa še vedno lahko prideš v Nm mogoče bi bil on pripravljen iti to pogledat k tebi na dom! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvet! Ampak sem se odločil da probam originalne nekako zvrtat! Mogoče bo mi jih bo lahko Sanda7 nekako nabavla,menda ima veze tam na Češkem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Če komu leži pod kozolcem ali pa ve za kakšno prikolico za Jawo 350 ts bi jo rabu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No če koga zanima prodajam svojo jawo 350-oglas na avto,net-strebrne barve. Mi je kar mal žal, ampak rabim prostor pa dnar za moj streetfighter nprojekt :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če koga zanima prodajam svojo jawo 350-oglas na avto,net-strebrne barve. Mi je kar mal žal, ampak rabim prostor pa dnar za moj streetfighter nprojekt :rolleyes:

Slab izgovor, pa žal ti bo za jawo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!