Skoči na vsebino

blokade na Yamaha Aerox


mrbrdo

Priporočene objave

LP

Se opravicujem ce je ze kaksna tema o tem, nekaj sem iskal z iskalnikom pa nisem nic pametnega nasel.

Kupujem rabljeno Aeroxko in me zanima kje ima blokade.. Tisti model ki prodaja ne ve tocno kaj je dal ven ker so mu to delali na servisu, ima pa trenutno športni izpuh in priloži originalnega (predvidevam da ima ta se not blokado).. Zanima me če je težko dat gor stari izpuh (tehnični..), pa kje bi mi najceneje dali blokade (pa po moznosti se izpuh) not v ta skuter.. Pa kolko to stane? Razmišljam tud da bi namesto tega dal not omejevalc obratov samo se bojim da ne bom znal ali pa da ne bo pasal na ta model (kdo ve? - modelno leto 2001), pa da mi nebi na tehnicnem kej bluzili.. A ima kdo izkusnje s tem ce se splaca sploh dat not blokade (ce je poceni bi skoraj rajse to naredil)? Namrec ravno dobim izpit pa tudi se bom bolj po mestu pelal..

Se enkrat :oops: ce taka tema ze obstaja, torej glavno vprasanje je kje vse so blokade v aeroxu in koliko stane ce bi jih dal not..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok bom tam vprasal.. nisem bil pozoren pa tut nisem vedu da bi mogu tam pisat ko je bolj splosno vprasanje..

hvala,lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!