Skoči na vsebino

Honda Shadow 125 (2005)


Dynax

Priporočene objave

ma js mam varo ki ima isti čene pa zelo podoben motor in je praktično nepokvarljiv če lepo skrbiš zanj, moj ma končno 120 sam bi zmogu mislim da nekje 130-140 ker 120 doseže skoraj povsod, razen v klance ga pač zmanjka (11kw :BUA: ) tudi za daljše furce ni blema ker teče bp na 10k rpm pri 100km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma js mam varo ki ima isti čene pa zelo podoben motor in je praktično nepokvarljiv če lepo skrbiš zanj, moj ma končno 120 sam bi zmogu mislim da nekje 130-140 ker 120 doseže skoraj povsod, razen v klance ga pač zmanjka (11kw :BUA: ) tudi za daljše furce ni blema ker teče bp na 10k rpm pri 100km/h

pa se ne da nic odpret ? mislim ... nima masina nobenih blokad ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se ne da nic odpret ? mislim ... nima masina nobenih blokad ?

ker 4T motor (125ccm) si pa že vidu zablokeran?

Mal se da fergi nastavt, da so mal bolš pospeški, drugač kkšnih hudih predelav za hitrost pa ne morš delat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

ker 4T motor (125ccm) si pa že vidu zablokeran?

Mal se da fergi nastavt, da so mal bolš pospeški, drugač kkšnih hudih predelav za hitrost pa ne morš delat ;)

je šo daelim tolko-pajade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je šo daelim tolko-pajade

ja nekateri smo ga žgal do konca, pa še čez, ne pa 80 naokol, tko k ti :) moj daelim ni nikol vidu manj kot 8500 rpm, sam pr speljevanju ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal off topic pa vseen:

pr kolk pa ma daelim rdeče polje? kakšna je bla moč pa navor, kile pa pr kolkih obratih največja moč, navor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal off topic pa vseen:

pr kolk pa ma daelim rdeče polje? kakšna je bla moč pa navor, kile pa pr kolkih obratih največja moč, navor?

daelim ma pr 10.000 rpm rdeč polje, ostalo se pa ne spomnm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA:

daelim ma pr 10.000 rpm rdeč polje, ostalo se pa ne spomnm :)

tisti ostali nimajo pameti-kje ste vidli skozi naselje po 90 :?

nam pravim motoristom delate vi otroc sramoto :angry:

da ti je to korejsko sranje šlo tok pa idi svojo mamico napizdvat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10k, to je tud pr moji yamahi... 10konjev (7,5kW)@7800rpm, navora 10nm @6500rpm, 106 kil suhe teže, nekje 120 poln + mojih 60, končna 110 v sklonjeni drži ali v zavetrju (kombi :devil: ), pospeški zadovoljivi; 1-40, 2-60, 3-80, 4-100, 5-120 (v dolino), seveda pri 10k obratih.

@darko:

kva pa teb ni jasno?!? :blink:

:topic:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10k, to je tud pr moji yamahi... 10konjev (7,5kW)@7800rpm, navora 10nm @6500rpm, 106 kil suhe teže, nekje 120 poln + mojih 60, končna 110 v sklonjeni drži ali v zavetrju (kombi :devil: ), pospeški zadovoljivi; 1-40, 2-60, 3-80, 4-100, 5-120 (v dolino), seveda pri 10k obratih.

@darko:

kva pa teb ni jasno?!? :blink:

:topic:

sn mislo da samo žabe kvakajo, kva kva kva :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot zanimivost: prihajam iz dela mesta, k se mu reče ŽABJA VAS :kva1:

naključje? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot zanimivost: prihajam iz dela mesta, k se mu reče ŽABJA VAS :kva1:

naključje? :naughty:

grem spat

mama nagnala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA:

tisti ostali nimajo pameti-kje ste vidli skozi naselje po 90 :?

nam pravim motoristom delate vi otroc sramoto :angry:

da ti je to korejsko sranje šlo tok pa idi svojo mamico napizdvat :OK:

ja čist si bogi ;) pa izven naselja si se isto 70 pelu naokol :slap:

pravim motoristom? :grim :grim :grim povej kok km si kej naredu ;) pravi motoristi majo za sabo že krepko več kot 50.000 kilometrov :)

ja tok je šlo ja... pač če maš ti krš, ni nujno da smo ga še ostali mel. Kwa maš ti za omenjat mojo mtko? Kwa ti ni jasn, a bi ti rad zobe po tleh poberov al kwa :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA:

tisti ostali nimajo pameti-kje ste vidli skozi naselje po 90 :?

nam pravim motoristom delate vi otroc sramoto :angry:

da ti je to korejsko sranje šlo tok pa idi svojo mamico napizdvat :OK:

hehe

jst grem 120+ čez naselje :evilgrin:

a si jezn name :evilgrin: pa tok btw ... men usi "tapravi" motoristi odzdravlajo, ker zgledam taprav motorist :grim najbrž sm tak kot ti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja čist si bogi ;) pa izven naselja si se isto 70 pelu naokol :slap:

pravim motoristom? :grim :grim :grim povej kok km si kej naredu ;) pravi motoristi majo za sabo že krepko več kot 50.000 kilometrov :)

ja tok je šlo ja... pač če maš ti krš, ni nujno da smo ga še ostali mel. Kwa maš ti za omenjat mojo mtko? Kwa ti ni jasn, a bi ti rad zobe po tleh poberov al kwa :angry:

omenjal sem daelima, če ne znaš brat

a vse konflikte rešuješ na tak način :doze:

to korejsko sranje sem prodal(daelima za kere ne znajo brat)

vozim od šestnajstega leta pa do zdaj ko sem star 25- vozil sem v večini enduro motorje-sam enkrat sem vzel čoperja-pa sem se krepko zajebal.mam precej km-vsak dan v šolo pa nazaj-od srednje šole do faksa-v vsakem vremenu.jih pa je blo zihr čez 50000.

če bi poklepetal z mano-pa povej kje pa pridem-bomo vidl keri bo zobe pobirav poba :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej darko... jst sm ga glih zdele žgou 130 po dunajski.... :evilgrin: a sm taprav motorist zzdej :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omenjal sem daelima, če ne znaš brat

a vse konflikte rešuješ na tak način :doze:

to korejsko sranje sem prodal(daelima za kere ne znajo brat)

vozim od šestnajstega leta pa do zdaj ko sem star 25- vozil sem v večini enduro motorje-sam enkrat sem vzel čoperja-pa sem se krepko zajebal.mam precej km-vsak dan v šolo pa nazaj-od srednje šole do faksa-v vsakem vremenu.jih pa je blo zihr čez 50000.

če bi poklepetal z mano-pa povej kje pa pridem-bomo vidl keri bo zobe pobirav poba :OK:

dej fantek, ne bit preveč pamtn, če si 25let str ;) ja use ja... maš kej proti... pa učer sm ga žgau 250 čez naselje, a sm car ane :kva2:

ja čist si zajeban, k se maš za tapravga motorista... sam tole k pišeš, od doma, pa do šole, faxa... to men ne deluje ot uživancija na motorju, ampak si imeu motor zgolj za prevozno sredstvo :hmm: tapravi motoristi uživajo v vožnji, grejo na daljše fure... pol je tle ena soseda, k se z APN-om usak dan v štacuno pele, taprava motoristka, k je že v svojih 70 letih sigurn velik več prevozila k ti pa jst :hmm:

prid LJ... Cesta andreja bitenca 78, mam tut sesalc doma, da boš loh svoje zobe posesov, da ne boš preveč cajta zgubu z iskanjem :slap: pejt spat, pa bo :)

ej darko... jst sm ga glih zdele žgou 130 po dunajski.... :evilgrin: a sm taprav motorist zzdej :evilgrin:

pa ti si taprav motorist :OK: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej fantek, ne bit preveč pamtn, če si 25let str ;) ja use ja... maš kej proti... pa učer sm ga žgau 250 čez naselje, a sm car ane :kva2:

ja čist si zajeban, k se maš za tapravga motorista... sam tole k pišeš, od doma, pa do šole, faxa... to men ne deluje ot uživancija na motorju, ampak si imeu motor zgolj za prevozno sredstvo :hmm: tapravi motoristi uživajo v vožnji, grejo na daljše fure... pol je tle ena soseda, k se z APN-om usak dan v štacuno pele, taprava motoristka, k je že v svojih 70 letih sigurn velik več prevozila k ti pa jst :hmm:

prid LJ... Cesta andreja bitenca 78, mam tut sesalc doma, da boš loh svoje zobe posesov, da ne boš preveč cajta zgubu z iskanjem :slap: pejt spat, pa bo :)

pa ti si taprav motorist :OK: :kva2:

hehe-si na hece

kilometri so kilometri

hehe-si na hece

kilometri so kilometri

polepšal si mi dan s smehom

hehe-si na hece

kilometri so kilometri

polepšal si mi dan s smehom

mam hondo zaj-pa gre ko sam satan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe-si na hece

kilometri so kilometri

polepšal si mi dan s smehom

mam hondo zaj-pa gre ko sam satan

zate vse ;)

remember: God create shit, Honda make it move ;) Pa brez zamere :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zate vse ;)

remember: God create shit, Honda make it move ;) Pa brez zamere :)

ni zamere-sej je vse hec

ne-ta pa mora bit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni zamere-sej je vse hec

ne-ta pa mora bit :OK:

bog ti pomagaj ko te dobim v roke na kakšnem srečanju

bomo vidl če boš takrat tud mel takšen jezik poba-ponavadi ne tepem otrok-zate pa bom naredil izjemo :nono:

takrat ne boš imel pred sabo računalnika

se vidimo debelko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bog ti pomagaj ko te dobim v roke na kakšnem srečanju

bomo vidl če boš takrat tud mel takšen jezik poba-ponavadi ne tepem otrok-zate pa bom naredil izjemo :nono:

takrat ne boš imel pred sabo računalnika

se vidimo debelko

ej daj pa kaj ni tebi jasno tu gor?? te debilne izjave raje piši na privat al pa kje drugje ni treba smetit foruma z temi glupimi posti...

nevem kaj govoriš da ni zamere pa da je vse hec pol v naslednem postu pa že groziš pa nevem kaj še vse...

včasih so rekli... '' pametnejši odneha'' ... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bog ti pomagaj ko te dobim v roke na kakšnem srečanju

bomo vidl če boš takrat tud mel takšen jezik poba-ponavadi ne tepem otrok-zate pa bom naredil izjemo :nono:

takrat ne boš imel pred sabo računalnika

se vidimo debelko

ej a je s tabo use u redu :?

k zgledaš mi mal prfuknen :? :BUA: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bog ti pomagaj ko te dobim v roke na kakšnem srečanju

bomo vidl če boš takrat tud mel takšen jezik poba-ponavadi ne tepem otrok-zate pa bom naredil izjemo :nono:

takrat ne boš imel pred sabo računalnika

se vidimo debelko

haha, a ti mal monolog vadš? :blink: :kva2: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, a ti mal monolog vadš? :blink: :kva2: :lol1: :lol1:

tega nisn jaz napisal ampak moj kolega, ki rabi moj comp-ki vozi tudi hondo-pa je malo zamero.

za men je hec še vedno, uživajte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!