Skoči na vsebino

Honda Shadow 125 (2005)


Dynax

Priporočene objave

tega nisn jaz napisal ampak moj kolega, ki rabi moj comp-ki vozi tudi hondo-pa je malo zamero.

za men je hec še vedno, uživajte

pa tud se vam opravičujem za ta njegov izpad :BUA:

lep pozdrav :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tud se vam opravičujem za ta njegov izpad :BUA:

lep pozdrav :OK:

Svašta... :slap: :lol1: al pa si se le ustrašu grčarja pa zj prawš da je hec??? :?

jz se tut hecam brez zamer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svašta... :slap: :lol1: al pa si se le ustrašu grčarja pa zj prawš da je hec??? :?

jz se tut hecam brez zamer!

:OK: :OK: :OK: :OK: :D :D :D :D :D

:kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1:

to bo to :yea1:

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zanima me če bi mi lahko kdo svetoval pri mojem problemu in sicer ko vžgem motor ta deluje kilometer ali dva čisto normalno, potem pa naenkrat izgubi vso moč in komajda pelje oz če se vstavim mi ugasne. Je to mogoče zato, ker je stisnlo cilindr pa se bat čez čas segreje, posledičćno razširi in začne zadeva ribat al je morde kei druzga? Motor je pa servisiran in ima 23000 km.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti to dela vedno? Ni važno a topel al mrzel?

Kaj pa ko ugasne, pa če minutko počakaš, a potem spet normalno dela 1km?

Lahko maš samo zapacan filtr v frgazrju/kestlu, pa ti ovira pretok bencina :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma taprvo kr sm naredu sm menjou svečke...isti shit. Auspuh dau dol...lih tko delalo. Filtri so menjani lani konc sezone, pa pomojm če bi blo kei zapacano ne vrjamem da bi tko delalo, ker tle je problem pomojm neki sz segrevanjem. Ko je pri miru neki časa oz ohlajen dela čis ok, pol po še niti 2km pa je čis brez moči, komi da gre naprej. Tko da se bojim da zna bit da bo treba kak cilindrček pa batek menjati :wacko: :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!