Skoči na vsebino

ktm sting


veveritos

Priporočene objave

No mene zanima, če kdo ve kaj o tem motorju, jih sploh še delajo, končna hitrost. Meni je všeč, sam maska je mal prevelika. se je kdo peljal z njim? se lahko rpimerja z drugimi 125kami?

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=35240#

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izvedenka hard endure LC2. koncna je po moje okrog 150 (po moje!), ce jih se delajo pa ne verjamem, k pol bi bli vrjetn bolj znani. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tale mora bit ze kr zgonen... se posebi ce pogledas leta pa kilometrou tud pomoje ni mal <_< ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem mel LC2, pa je bil res odličen. Mašina je malo "sfrizirana" od yamahine(DT, TDR).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma še kdo kake slike od tega motorja? ker jih na googlu ne najde skoraj nič.... pa drugje teh motorjev rabljenih tut ne najdem. mi je full všeč ratal, full je podoben KTM duke, še posebej maska,... sam da ma duke drugače luči gor dane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, lep motor, jaz imam njegove prenose z "aunere" Sting :D, sam ma plastike enake kot jaz sam - črne. :trance_33_sleep:

www.ktm.at vprašaj če jih imajo kaj :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta KTM je en skret. Motor je od yamahe to naj bi blo ok. Dokler se niso nasi sosedje avstrijci zaceli utikvat vanjo. Seveda so jo navili. Vecji frgazarji drugacni izpuhi itd...

In rezultat zlo nevzdrzljiva masina :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da ma duke drugače luči gor dane.

prva verzija duka ma prav tako masko. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!