Skoči na vsebino

MotoVile of Slovenija


Nagaya

Priporočene objave

Zahvale za pomoč na Maksijevi delavnici gredo Ani (itak zmeri in povsod), Mateji de Reyi, k je stožce mela skoz na skrbi in Uti k je na turbo vpisvala vse udeležence. Blo jih je k Rusov. Mačici želimo čim prejšnje okrevanje. Ostalim Vilam pa metle skurt. Kje ste ble??? A???? :hmm: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvale za pomoč na Maksijevi delavnici gredo Ani (itak zmeri in povsod), Mateji de Reyi, k je stožce mela skoz na skrbi in Uti k je na turbo vpisvala vse udeležence. Blo jih je k Rusov. Mačici želimo čim prejšnje okrevanje. Ostalim Vilam pa metle skurt. Kje ste ble??? A????  :hmm:  :angry2:

doma sm se učila menjavat gume :P , prnesem metlo v Dolomite :D

@mačica drži se, te bomo počakale :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dobr, da vem zdej kdo mi bo gume menu :devil: :devil:

V Dolomite pa mi gremo zdej po Franji po 3. 7. pa sej to sem ze nekje napisala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ce ves ampak na zacetku je bila Masina ideja MotoVil taka, da bi se sle neko dobrodelnost in da bodo ful Maksiju na delavnicah pomagale. Vsaj na zacetku poligona maksimalno 1 uro, ko je najvec dela s prijavami.

Pa izgleda, da bo res vse ostalo na babjih furah kakor sem si ze na zacetku mislila. No ce Nagaye in Kat ne bi blo se do tega ne bi prslo.

Marsikdo bi se raj sel furat oz. karkol ze sploh kadar je tko lep vreme.

Ne me zdej takoj napast, ker vem, da vecina izmed vas sploh ne ve zakaj naj bi MotoVile sploh nastale (v bistvu res ne vem zakaj, ker ce se hocem furat se lohk tko al tko):?

Tole sem mogla napisat, ker mam pocas ze poln kufer samga govorjenja. Zdej vsaj tocno vem od koga lahko pricakujem konkretno pomoc! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem do druge srede na dopustu,tko da se imam namen furat 100 na uro,če bi se kakšna šla tud vozit naj me kr zvrcne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

dan :blush:

...a se bomo kej zmenle al kaj? :blink: ....

jest mam nove svečke pa cist filter :010: ..a gremo kam? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jat mam novo gumo, feltno, žmigavec, blatnik in ketno, pa še cel teden dopusta. Zarad mene se lahko kaj zmenmo. Tut kaj konkretnega. Sam vreme ga pa mal serje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obeti

V sredo bo delno jasno, zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla ali nizka oblačnost. Hladneje bo. V četrtek bo zjutraj delno jasno, čez dan pa spremenljivo do pretežno oblačno. Popoldne in zvečer bodo krajevne nevihte, ki se bodo zavlekle v noč.

:fight2: :angry2: Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi se kr mente jaz pa se grem vozit :)

drgač pa itak nimam cajta do septembra ta teden delam popoldne pol v soboto dobim slovake na obisk do druge sobote k pol pičim u anglijo in škotsko za nazaj še mal na slovaško pol pa pridem domov in grem u čatež se res spočit pol pa smo že u septembru.

tko da fajn se furejte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fura: Kočevje - Dvor - Črmošnjice - Črnomelj - Podzemlje - Metlika - Novo mesto - Straža - Žužemberk - Ivančna gorica - Ljubljana... recimo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je ušeč :) ...

navijam za naslednjo soboto dopoldne/zjutraj ali nadeljo :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač je dobra fura tudi LJ-VRHNIKA-KALCE-HOTEDERŠČICA-ČRNI VRH-COL-AJDOVŠČINA-NOVA GORICA(sveta gora :OK: )pa nazaj čez BOVC-VRŠIČ-LJ

ali pa nazaj na IDRIJO al pa čez KRAS ali REBRNICE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslov topica

MotoVile of Slovenija, t. im. babje fure

to pomeni da se deklice odločajo kam se bodo pelajle in deklice se odločajo kdaj se bodo peljale in koga bodo vzele s seboj?

še kej? :doze:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša prašička ma tud nove svečke :OK: , ma jih pa tudi naša t mala ... iz nosa :( . Če slednje pocajtamo do vikenda se vam rade volje pridružim v Ribnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

finofajn.....kdo gre iz LJ in kdaj bi se zmenli za uro odhoda?

jest navijam za neki kar ni preveč pozno :doze: ....pol 10h najkasneje + kava.....

pa kje postavimo meetingpointe? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obeti

V petek in soboto se bo nadaljevalo nestanovitno vreme s krajevnimi padavinami, deloma nevihtami.

če bo v soboto zjutraj vreme jest grem ob pol 10h iz LJ na pot ki jo je zapisala Vragica....še kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo v soboto zjutraj vreme jest grem ob pol 10h iz LJ na pot ki jo je zapisala Vragica....še kdo?

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A fura je tut sam za gospe oz. gospodične rezervirana?

:yes: .....moški ne zdržijo njihovega 'peklenskega' ritma vožnje :lol1: :devil: :P O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: .....moški ne zdržijo njihovega 'peklenskega' ritma vožnje  :lol1:  :devil:  :P  O:-)

a si ti tole sam nagruntal al ti je kdo drug povedal :) ???

kje spiš da te ne ukradejo :004 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!