Skoči na vsebino

MotoVile of Slovenija


Nagaya

Priporočene objave

Tudi jaz bi se vam tokrat pridruzil - ze dolgo nisem vozil v druzbi... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat odkljukanih 6 deklet in trije fantje.... :doze:

+ še en na kavi v paviljonu

na enem pa še delamo.. :doze:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr nehite kakat v tole temo, nimam cajta en taužent nabijanj prebirat  :BUA: Symru please radiriiiii

torej I. cofi point predlagam v Idriji (tm k majo t nar t bolš sladoled) :D, povejte sam še uro kdaj se tam trefnemo.

@Pupa - dej cajt in energijo raj preusmer v izpit pa se pejt z nami fjakat  :whistle:

v ljubljani smo dogovorjeni ob 9h v paviljonu....pol ure kasneje gremo - do rid rabimo..hm..pol ure? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v ljubljani smo dogovorjeni ob 9h v paviljonu....pol ure kasneje gremo - do rid rabimo..hm..pol ure? :doze:

Hm, a ne gremo v Idrijo? A bomo res delale ovinek čez ride?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja malenkost predlaga da se potli ob 10.15 oziroma tam nekje dobimo na sladoledu v Idriji - iz smeri LJ-Idrija, čez most in na levo, potem pa čez slabih 100 m (mislim da je prehod za pešce) spet na levo, direktno na dvorišče slaščičarne Gabron (opis by Suzuki :OK: ). Če pa se nočte preveč trest od kave :kva2: , pa se lohka dobimo tud v Mostu na Soči, Kobaridu ..... skratka predlagite Cofi pointe in okvirni čas prihoda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm. Saj ne, da bi hotla težit, samo, če se bomo vsake pol ure ustavljale, bomo pa res naredile 514 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm. Saj ne, da bi hotla težit, samo, če se bomo vsake pol ure ustavljale, bomo pa res naredile 514 km.

mislim da bo 514 km malo velik zalogaj za večino voznic, zato bomo izlet malo skrajšale - tko kot je blo že rečeno/omenjeno/povedano/namignjeno itd.

poleg tega ne gre za neko potovalno odpravo, ker imamo preveč različne motocikle, različno znanje in različno kondicijo, da bi se lahko vozile 514 km z nekim solidnim tempom....

predlagam torej, da se na licu mesta zmenimo kdo se bo lotil celotnega podviga in kdo bo pot skrajšal in prikrojil po svoji meri...

mačica- une moje ride pa pozabi :blush: ....niso relevantne ..moja napaka :)

jest bom cel izlet vzela zelo na izi in si bom privoščla sladoled v idriji ...želim pa si tudi kavo v tolminu/mostu na soči .... :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem jutri me na tej furi ne bo. Moram švic iz opreme ven spravt. Sem misla, da v Dolomitih hajca, ampak tole je pa tu mač. Se mi je ves celulit stopil :D . V bistvu ste za to temperaturo čist prepozn zmenjene. Še sploh, če se tko zbirate in spravljate na furo kot zadnjič na Jezersko in ustavljanja je za moj okus res mal preveč.

No vseeno vam želim, da se imate fajn. Pa pazte na une k po vasi strani prpelejo. Nama se je dons to 2x zgodil in če ne bi blo avta, k je vozu pred nama bi šel vsaj Matej v večna lovišča, če ne tud jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MotoVile kako je blo včeraj? Sicer je blo v Paviljonu več motoviležov na kavi in samo 4 MotoVile.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpeljali smo 2 varianti poti. Iz Brezovice do Mosta na Sočiso bile prisotne motovile: Nagaya, Nussy, Mačica, Kat (se je pridružila v Idriji), Bubamara in motovilci: Dave, Roly, Brihta, Symru, Ajgor TMD. V Mostu na soči se je odprava razcepila in proti Nassfeldu smo se odpeljali štirje: Kat, Brihta, Nussy in moja malenkost. Brihto smo poslali domov tik pred Trbižem, tako, da smo 3 motovile osvojile prelaz Mokrine. Do Korenskega sedla smo se odpeljale po Avstriji in potem v Kranjski gori pizza. Potem pa je bil do doma samo še skokec.

Zame je to pomenilo dobrih 350 km, za Kat pa še kakšen več.

Kako se je pot nadaljevala za ostale udeležence, pa bo moral napisati kdo od njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je to pomenilo dobrih 350 km, za Kat pa še kakšen več.

Kako se je pot nadaljevala za ostale udeležence, pa bo moral napisati kdo od njih.

...mi pa smo jo mahnili čez Petrovo brdo proti ??? :hmm: ???? :hmm: Bohinju (v Srednji vasi bili na futru-Tejka,Bubamara,Sym,Dave,Roly in jest) Roly je mahnu proti Bledu, mi pa nazaj v Bohinj proti Bledu. Dave pobegnil-razumljivo lepi ovinki,s Tejko sva tudi potegnila po ovinkih,Sym in Bubamara pa bolj na izi.....na gorenjki kolona za :SS

Naredil 320 km

Moto Vile :worship: če bom imel še kdaj kaj časa, se bom rade volje pridružil vašim furam

ps:če sem kaj spustil :whistle: me popravite ali pa dopišite

LP AtMD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na gorenjki kolona  za  :SS

Naredil 320 km

ps:če sem kaj spustil  :whistle: me popravite ali pa dopišite

LP AtMD

Jst tut mabasu na uno kolono. Sam sm jo obvozu v cirka 5-10 minut. Bla je pa dolga več kilometrov. Groza. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je blo cist fletno...tisto pražanje in kuhanje mimo radovljice sicer ni blo ravno po mojem okusu.. :doze: ....amoak sej ni tako dolgo trajalo da bi pustilo trajne posledice :)

tudi pela čez Baško grapo ni bla pretirano mučna....nekaj lepih ovinkov je slo h vragu zaradi avtomobilov....kava v idriji je bila :OK: ....kosilo v srednji vasi malo naprej od bohinja pa tudi :) ...ok malo preveč smo se mogoce zasedeli :doze:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he ne se jezit, jst sem ga mela, mam celo ene stiri slikce ( :( ) in bom ksno gor prlimala, sam da tolk casa najdem. Obljubim! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he ne se jezit, jst sem ga mela, mam celo ene stiri slikce ( :( ) in bom ksno gor prlimala, sam da tolk casa najdem. Obljubim! .)

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola še report od nar t bl počasne mokrinske Motovile :P

Cesta iz Pontebbe na P. Pramolo (oziroma Nassfeld oziroma Mokrine ... trimač trojezičnost :wacko: ) je še zmeraj rodeo drive :yea1:, kofi na italianski strani prelaza je čist avstrijski :( , prijazni kelnarji so pa mednarodni - začeli smo z italianščino, vmes klatli nemščino, končali pa s hrvaščino :D. Smo se prou smejala, ker smo v Mostu na Soči imeli debato da "ima brata Hrvata" povsod po svetu :lol:. Avstrijska stran :worship: .

V tisti gorenjski štoflc na koncu Jesenišče AC sem tud jest padla :( in po parih km slalomiranja in ugibanja kdo bo kje odprlu vrata in kateremu skuhanemu dopustniku bo počila varovalka in bo z nenadnim skokom iz kolone dokazal svoj nečredni nagon, sem zavila v Lesce in po savski dolini mimo Krope (prazna cesta :kva2: ) prišla v Kranj. Sledila je stara cesta do Laibacha, AC do Postojne in križarjene do Bistrce. Domov prklatla mal pred deveto. Prasica odkrulila 465 km.

Thanx vsem za družbo :OK:

:photo: 1 Idrija

Nagaya, Symru, Nussy, Brihta, skriti Roly, Dave, Bubamara, foto Mačica in Ajgor TMD

post-698-1122896968_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej bo pa počasi čas da naredimo fotosession "na koleno" .)

al pa vsaj grobnik obiščemo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, Brihta... Kelnerca je pol ko ste sli omenila, da veckrat prides do paviljona...

Pa tudi to da si ji kar simpaticen... Skoda da ne bo vec delala tam...

(prilikazamujenanevrnesenobena press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, Brihta... Kelnerca je pol ko ste sli omenila, da veckrat prides do paviljona...

Pa tudi to da si ji kar simpaticen... Skoda da ne bo vec delala tam...

(prilikazamujenanevrnesenobena press)

mogoce ga je pa kdaj nahrulila tako kot Igor the mad dog, pa se jo zdej boji :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!