Skoči na vsebino

MotoVile of Slovenija


Nagaya

Priporočene objave

se pravi v nedeljo....ce kero zanima naj poslje PM da povemo kej je zbirno mesto in kdaj ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZBOR:

Benz pumpa u Divači

KDAJ:

10.30

TRASA:

Divača - Štanjel - pa čez mejo na Krasu (2 opciji) do Monfalcona pa če bo volja do Gradeža

STIL VOŽNJE:

MV - motovilski (rečmo da smo že nadgradile KK)

pa ne pozabite termoforjev in volnenih gatk :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okidoki bom poklicala mal babe naokol

sicer pa jaz štartam ob 10h iz rid,če se mi katera želi pridružit do divače je dobrodošla :) pol pa kat prevzame naprej.

ps:pa vzemte sabo še osebno izkaznico če nas kat spelje mal na italjansko stran lahko je tud potni list :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okidoki bom poklicala mal babe naokol

sicer pa jaz štartam ob 10h iz rid,če se mi katera želi pridružit do divače je dobrodošla :) pol pa kat prevzame naprej.

ps:pa vzemte sabo še osebno izkaznico če nas kat spelje mal na italjansko stran lahko je tud potni list :D

Bemtiš Sanda a ni dost da sem te že enkrat zgubljala na Krasu :D :slap: bomo vodstvo prepustile kar kakemu MotoVilcu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud lahko,čeprav se mi zdi da iz te babje furce ne bo nič ker je vreme tuki tako kod da se bo vsak cajt zgodil vesolni potop,čeprav sem ponavadi optimist me tale pogled skozi okno prov nič ne navdušuje :cry:

uglavno če bo cesta jutr zutrej mokra in če ne bo na nebu nč sončka jaz ne grem na motor ker me je to današnje pranje mojga motorja koštalo kr drago :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa moj motovilež tut verjetno prideva :)

če rata na ride, če ne pa v divačo... ob keri uri v divači že?

tuki na obali se skorda zvezdice vid, tko da bo jutr vreme 1A, smo naročil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest tud ne grem ce bo preveč mokro ne cesti...se mi ne da drajsat se naokol... <_<

bom poslala smse zjutri, ko se skobacam izpod dekce... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jest sem srečno doma...malo me je narosilo pred ljubljano, sicer pa vse fino fajn...tud ob 8h se je splačalo ustat zjutraj, ker je bilo vreme krasno do ene pol 4h popoldne....

šibale smo čez kras v goriška brda (ehm :blush: sori za osebno)...si tam prvoščile kavico, ker v Divači nismo uspele najt odprtega barčka - posledica je odločitev, da se v nedeljo ne bomo več menile <_< ..potem pa lepo nazaj...

srečela vsaj 4 policijske patrulje in dolgrede na ridah padla v čisti offroad na "glavnem ovinku" - ta je bil nazajgrede že lepo pomeden (no vsaj za silo), na ograji pa je bingljal godfather....

zame vsega skupaj slabih 300 km

pa samo dobronamerna opazka mimogrede - vsi tisti, ki se vozite z dolgo lučjo - če mislite da ste z njo kaj bolj opazni se motite, ste pa blazno moteči za vse udeležence v prometu.... :doze:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem tud že doma :) zame jih je blo 255 sam ne vse na mojmu mopedinu mal sve še z smrekco zamenjale,da vidi kaj je motor :naughty: ,drgač je blo pa kr fajn,sam škoda k nismo gradeža vidle,mamo pa izgovor za drugo leto .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa samo dobronamerna opazka mimogrede - vsi tisti, ki se vozite z dolgo lučjo - če mislite da ste z njo kaj bolj opazni se motite, ste pa blazno moteči za vse udeležence v prometu.... :doze:

Če so moteči, potem so tudi opazni .) Drugače, pa v tej poplavi luči, "strokovnjaki" priporočajo dolge luči .) Jaz jih za enkrat ne uporabljam, mogoče jih pa še bom :hmm:, ker sem jih že večkrat nekatere videl in so res moteči, ko grejo proti tebi, vendar so tudi bolj vidni, vsaj jaz sem jih lepo opazil že na daleč in so tudi lepo izstopali iz prometa.

Sem mal :topic: glede topika, zato bom z mojim mišljenjem glede dolgih luči končal :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so moteči, potem so tudi opazni .) Drugače, pa v tej poplavi luči, "strokovnjaki" priporočajo dolge luči .) Jaz jih za enkrat ne uporabljam, mogoče jih pa še bom :hmm:, ker sem jih že večkrat nekatere videl in so res moteči, ko grejo proti tebi, vendar so tudi bolj vidni, vsaj jaz sem jih lepo opazil že na daleč in so tudi lepo izstopali iz prometa.

Sem mal :topic: glede topika, zato bom z mojim mišljenjem glede dolgih luči končal :D 

Pozdrav od Roberta

moteči a NIČ bolj opazni...sej je bistvo bit BOLJ opazen a ne? :blink:

moteči ko vozijo nasproti, moteči ko vozijo za teboj....vsaj za tiste ki uporabljamo retrovizorje.....

jest sem opazila da imajo nekateri tako močne luči da zaslepijo tudi podnevi....zaslepijo poemni da se za tem ko vidiš njih, ne vidiš ničesar več.....

pa ne mislim zdej o tem debatirat...

tud njihova uporaba ni brez razloga omejena v ZCPP....

miljon načinov je kako si lahko bolj viden na manj egoističen in bolj učinkovit način.... :rolleyes:

ampak sej vem....tko fino je it z glavo skozi zid :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem tud že doma :)  zame jih je blo 255 sam ne vse na mojmu mopedinu mal sve še z smrekco zamenjale,da vidi kaj je motor :naughty: ,drgač je blo pa kr fajn,sam škoda k nismo gradeža vidle,mamo pa izgovor za drugo leto .)

:blush: sori no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MotoVili MDR in anA sva bili danes MaksiVili in sva se podali v Trebnje, kjer sva pomagali pri delavnici varne vožnje. Pa še MotoVilin Mouse je šel z nama :OK: .

Nismo imeli niti kapljice dežja! B)

( :topic: če sem prva ali edina v koloni :P vedno vozim z dolgimi lučmi in bom še naprej :oops: )

lp, anA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla je fletna furca :OK: , spoznala tri nove motoViline Godfatherja v Divači, Sulico v Sežani in Boštjana, ki je zdržal celotno babjo :devil: furco :yea1: . Malo smo krožili po goriškem krožišču :oops: drugače pa vse našli od prvega bota :grim . Bilo je samo mičkeno prevroče za tri spodnje in štiri zgornje plasti :lol: .

@ SMC & Boštjan upam da sta se fajn napapala na Zemonu, mi3 (Sanda & Smrekca) smo ubodle pizzi u Bistrci, Nagayo pa smo v Sežani lačno zapodile domov :evilgrin: iskat osebno :P .

in :oops: jest mam tud dolge lampe užgane, škoda k mi nisi na furi povedala :blush:.

@ Ana & MDR a zdej sta pa Motovilsko podsekcijo ustanovili aaaa :nono: :P .) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in :oops: jest mam tud dolge lampe užgane, škoda k mi nisi na furi povedala :blush:. 

ja.... sam tvoje ne svetjo tok besno :doze:

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo smo krožili po goriškem krožišču  :oops: 

:lol1: tudi krožišča na poti v Dolomite so tvoja specialiteta!!! (še posebej, če jest navigiram :whistle: ) B)

Sicer pa verjemi, da sem fejst švicala med stožci :wacko: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men gre pa full na smeh tista "orgazmična"juhca,bravo smc :OK:

sam mi je šele potem ku sta se odcepla palo na pamet da bi šli tud mi lahko čez rebrnice nazaj tako sem pa nalašč peljala po isti poti da bosta mela bližje domu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.... sam tvoje ne svetjo tok besno :doze:

:grim

<_<

jst sm sicer bl neznalica, samo mi je lani inštruktor v avtošoli, ko sm nardila izpit, rekel, naj vedno z dolgimi vozim... :grim tko da pomoje brulc že ve :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm sicer bl neznalica, samo mi je lani inštruktor v avtošoli, ko sm nardila izpit, rekel, naj vedno z dolgimi vozim... :grim tko da pomoje brulc že ve  :kva2:

O em smo že mel hude dolge in skorajda mučne debate... Vožnja z dolgimi lučmi je bila nekoč varovalo motoristov, danes pa ... hja ... je motoristov tolk, da je to že kr nevarno početje - nevarno predvsem za tiste, ki takim motoristom pripeljejo nasproti ...

Brulc glede tega pojma nima ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O em smo že mel hude dolge in skorajda mučne debate... Vožnja z dolgimi lučmi je bila nekoč varovalo motoristov, danes pa ... hja ... je motoristov tolk, da je to že kr nevarno početje - nevarno predvsem za tiste, ki takim motoristom pripeljejo nasproti ...

Brulc glede tega pojma nima ;) :P

:oops: :topic: kle nej bi se menile za fure, bojda SAMO punce :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba moderatorje opozorit na tole symrujčino smetenje :devil:

ej smc dej povej no kakšna je bla juhca,je bla orgazmična al so kej zajebali .)

jaz pa danes čakam nov jogi,me prov matra kako bo prvič sexatspat na njem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba moderatorje opozorit na tole symrujčino smetenje :devil:

ej smc dej povej no kakšna je bla juhca,je bla orgazmična al so kej zajebali .)

jaz pa danes čakam nov jogi,me prov matra kako bo prvič sexatspat na njem

furca je bla tut po razidenju super, juhca kot vedno orgazmična :P, pot nazaj - čez štanjel pa še bolj exastična :P :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!