Skoči na vsebino

MotoVile of Slovenija


Nagaya

Priporočene objave

hojla vsem motovilam! najprej opravičilo za to, da smetim po forumu, se bl pa za moje dolge luči in udeležbo v nedelski turi nasploh!! pred izletom res nisem mel pojma, da je zadeva bolj interne narave in da bi ble verjetno bolj sproscene brez nakljucnega padalca, k ma tolk opravka z uporabo žmigavcev, da mu vsa ostala stikala zmanka energije... :blush:

ampak priznam, smrekca me je celo opozorila na dolge luči, na žalost sicer v tako prefinjeni nedirektni, skoraj prijazni obliki, da kot predstavnik moškega spola tega pač nisem bil sposoben pravočasno razumet. sori! lahko bi mi tut direkt rekle, da nej poiščem stikalo za preklop dolgih/kratkih luči in se neham naslajat ob osvetljevanju vaših hrbtov... ne bo vas takoj vsak tip namlatu, ce mu boste stopile na mačističn ego in mu nedvoumno razložile, da dela kej narobe, ni zaželen al pa karkol druzga, kar vam leži na duši!!! Če niste zihr, lahko to storite se preden snamete čelado in ščitnike .)

razmišlam, zakaj mene nikol ne motjo kakršnekoli luči za mano... vem, da se sliš tole mal zlobno, ampak... a mogoče niste preveč vajene ogledal uporablat? (sam hecam se!!!!) verjetno bo razlog v ogledalih na Reni, ker v njih vidim uglavnem samo svoje komolce...

torej, hvala, da ste me razsvetlile (brez dolgih luči) in da bom zdej manj objestno uporabljal dolge luči, čeprav se mi zdijo kljub vsemu dobra pogruntavščina. se strinjam, mi je resnično žal tistih 3(treh) procentov zbranih udeležencev v prometu, k jih z dolgimi lučmi po nepotrebnem slepim v upanju, da bom pravočasno pritegnil pozornost ostale minorne manjšine 97tih procentov, k pride na cesto sanjat oziroma rešvat razne komplekse...

skratka, brez zamere, ni blo namenoma, karkol sm počel za vas neprijetnega!!!

fajn se mejte na prihodnjih turcah, moteče faktorje pa kr takoj eliminirite!!!

čau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja opazka z dolgimi lucmi se ni nanašala izključno nate...sem si pa rekla da ti bom omenila, pa sem potem pozabila.....

jest sem taisti dan na cesti srečala malo morje ljudi ki se mrtvo hladno pač vozijo z dolgimi.....pa če je to potrebno ali ne...

dolge luci, tako kot meglenke na avtomobilih, slepijo...to je dejstvo..sploh če so zelo močne - kar so.....posebno na novih motociklih....

jest sem jih pred leti mrtvo hladno uporabljala, dokler me to parkrat ni zmotilo pri nasproti vozečih motoristih - od takrat jih prižigam po potrebi. to kaj prodajajo instruktorji v avtošolah smo pa že v mariskateri temi pogruntali da zna bit čisti šrot....

in ja....ogromno gledam v ogledala...ker se zavedam da nisem sama na cesti in da cesta ni tam samo zaradi mene...

sicer pa motocvile niso interna zadeva....primarno so bile mišljene sicer kot dekliška fura z namenom druzenja in deljenja izkušenj...a moške druzbe nismo odganjale.... z izjemo moje malenkosti, ki je parkrat zabrusila da motovile niso "dating service" za zlomnjena motosvetovska srca in da se gredo lahko iskalci ženskega mesa lahko slinit drugam......

in to samo zato, ker je ob najavi prve fure ratalo v temi tolko smeti o mokrih majčkah, vlažnosti nevemčesa in klobasnaja o radoživih motoristkah, da me je prijelo na WC

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa imajo motovile zasnovo v ideji izpred dveh le, kjer naj bi predstavljale žensko sekcijo maksija....zakaj bi bla potrebna ženske sekcija maksij sicer se do danes nisem pogruntala, ker lahko dekleta delajo vse po zelji v sklopu maksija takšnega kakršen je..a zelja je ostala do letošnjega aprila, ko je bila ponovno izražena kot idejo o skupni dekliški furi...

mogoce predvsem zato ker dekleta iščejo v motociklizmu nekaj drugega kot fantje ali pa morda zato ker je bilo enim dovolj buzeriranj z moške strani in so se hotele peljat v druzbi brez opazk o tem kako dobro rit ima kdo in kera je "res dobra prasica"....

jest nad samo idejo še ene zenske sekcije nisem bila navdušena...sem pa scasoma opazila, da je tega najedanja z moške strani včasih res malo preveč...nekaterim deklicam se je občasno zoprno vozit v moški druzbi ..morda zaradi opazk ali pa zaradi tempa voznje, ki je včasih v moški druzbi predivji...predvsem za zacetnice...in mi je postala želja po dekliški furi postala jasna....

in če mi ena izmed prvih udeleženk prve fure zaskrbljeno reče: "joj a veš da jih bo baje prišlo ful gledat kako se bomo vozile?", se mi zdi naslednja logicna poteza pač ta, da se zabrusi naj gredo modrijani zijala prodajat drugam....

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bošt mene niso nič motle nobene luči .)

da se nebi kej sekiral :)

in fajn da si bil z nami drgač bi še vreme spridle hehehe

pol smo pa še ugotovile da bo treba še eno vožnjo letos narest,to ne more bit konc,tko da z idejami na plan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj Boštjan, moja malenkost tudi vozi in najbrž tudi bo z dolgimi lučmi podnevi :grim .... pač še vedno živim v prepričanju, da smo motoristi bolj opazni, tako nasproti vozeči kot za mano vozeči. Sem v špeglu tudi lažje izsledila tebe kot ostale kratkolučnice, torej sem porabla manj časa za buljenje v špegle in se lohka prej osredotočila na dogajanje na cesti .) Zame so moteče le ob mraku in ponoči. Sem pa dovzetna tudi za druga mnenja če le zdržijo prepričljivo teorijo.

MotoVilske fure so namenje tudi MotoVilcem, namen druženja je povedala že Nagaya, moji vzgibi pa so vodili v iskanje družbe bolj počasno vozečih osebkov. Se mi zdi da so fantje ponavadi ob mojmu tempu trpeli peklenske muke :devil:. Tako da zmeraj si in boš dobrodošel :D

Drugače pa .... še preveč stvari povem naravnost ... sem pač zrasla gor v družbi fantov in hribov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlika dolge/kratke luči velja samo do cca 150-170 km/h, pol te ne vidi noben več .)

pa še na dolge kilometre vilam, da bi kdaj se spomnila kak koledar tudi naredit :blush: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MotoVilske fure so namenje tudi MotoVilcem, namen druženja je povedala že Nagaya, moji vzgibi pa so vodili v iskanje družbe bolj počasno vozečih osebkov. Se mi zdi da so fantje ponavadi ob mojmu tempu trpeli peklenske muke :devil:. Tako da zmeraj si in boš dobrodošel :D

No bost, upam da si razumel sporočilo!................................voziš kot "baba" :whistle: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bost, upam da si razumel sporočilo!................................voziš kot "baba" :whistle:  :yea1:

Matr Bladzo :slap: ni blo tko mišljeno :nono: in ti to dobr veš :devil: sej si bil na prvi babji furi a neeeee :grim

je blo mišljeno bolj v smislu da nismo neke feministično motoristične zafrustriranke :fight2: .. ker mi je že tema o motoristkah čist :SS

bo tko v redi :)

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa imajo motovile zasnovo v ideji izpred dveh le, kjer naj bi predstavljale žensko sekcijo maksija....

Ja, kje si pa slišala, da so motovile v osnovi maksijeva ženska sekcija???!!! :nono: :nono:

Osnovna ideja je bila popolnoma drugačna. Mašina ideja je bila, da se damo ženske skupaj in se gremo kdaj peljat skupaj, pa kako dobrodelno akcijo, predvsem dobrodelne akcije (obiski šol, vrtcev, promocija varne vožnje pri najmlajših, ker njim se še da kaj vtepst v glavo...). To, da je prišel Maksi vmes je bilo zato, ker če bi se slučajno treba kaj z denarjem ubadat, da zaradi tega ne bi bilo treba kar novega društva ustanavljat, ampak bi zadeva stekla preko maksija.

Evo. To je to.

Da pa se je zadeva skrčila na babje furce, pa je krivo dejstvo, da od ideje do uresničitve, je treba tudi malo delat pa imet dovolj punc na razpolago, ki bi bile pripravljene žrtvovat kakšno soboto ali popoldan. Tukaj pa se kot ponavadi zatakne. Micamaca bo o tem vedela največ povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa imajo motovile zasnovo v ideji izpred dveh le, kjer naj bi predstavljale žensko sekcijo maksija....zakaj bi bla potrebna ženske sekcija maksij sicer se do danes nisem pogruntala, ker lahko dekleta delajo vse po zelji v sklopu maksija takšnega kakršen je..a zelja je ostala do letošnjega aprila, ko je bila ponovno izražena kot idejo o skupni dekliški furi...

Ne vem od kje ideja, da bi bila to ženska sekcija maksija. "Ustanovitev" motovil je imel čisto drug namen, ki sem ga že v tej temi razlagala. Na koncu je bil samo še predlog, da bi mogoče lahko pomagale na maksijevih delavnicah. Za kar pa ne rabiš biti ravno motovila ali karkoli.

Da ne bo kdo narobe razumel Maksi je vesel vsakega, ki pride kakorkoli pomagat na delavnico ali tudi kako drugače. Tako kot si že napisala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce predvsem zato ker dekleta iščejo v motociklizmu nekaj drugega kot fantje ali pa morda zato ker je bilo enim dovolj buzeriranj z moške strani in so se hotele peljat v druzbi brez opazk o tem kako dobro rit ima kdo in kera je "res dobra prasica"....

jest nad samo idejo še ene zenske sekcije nisem bila navdušena...

.

Samo pohvale vredne izjave berem od tebe :worship: :worship: , čeprav te ne poznam, ali pa smo se kdaj kje bežno srečale, upam, da se spoznamo in v živo mal po komentiramo,

mejte se lepo, pa dobr izkoristite zadnje lepe in tople trenutke za motor..... :)

pozdravček vsem....... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej bejbe ne vem v kakšni moški družbi ste ve ponavadi ampak v oni moji ta fini moški :love1: družbi nisem doživela kaj takega.

Al pa moram bit res grozna, da se noben niti pisnit ne upa? :devil: :devil: :devil:

Al pa sem slepa pa gluha??? :hmm:

Sicer mam pa rajš moške kot ženske. Najbrž. :blush:

Popravljeno . Popravil civava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej bejbe ne vem v kakšni moški družbi ste ve ponavadi ampak v oni moji ta fini moški  :love1: družbi nisem doživela kaj takega.

Al pa moram bit res grozna, da se noben niti pisnit ne upa?  :devil:  :devil:  :devil:

Al pa sem slepa pa gluha???  :hmm:

Sicer mam pa rajš moške kot ženske.  Najbrž.  :blush:

Jaz tudi nisem še doživela tega... mogoče pa mama grde riti? :blink: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne da bi blo z idejo o zenski "podsekciji" maksija" karkoli narobe...jest osebno pač ne vidim nekega velikega bistva v tem, ker lahko dekleta delajo v maksiju brez posebne "sekcije"...

sicer pa so motovile letos dobile zanimov pomen - tko kot je kat rekla...iskanje nekoga ki ima primeren tempo voznje, pa nekoga ki pri takem tempu ne bo trpel ko pes...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi nisem še doživela tega... mogoče pa mama grde riti?  :blink:  .)

se pridružujem, tudi meni se v moški moto družbi kej takega še ni zgodilo.. :D, nobenih opazk in slabe volje, čeprav sem še začetnica...

hja očitno smo pač grdoritnice :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo pohvale vredne izjave berem od tebe :worship:  :worship: , čeprav te ne poznam, ali pa smo se kdaj kje bežno srečale, upam, da se spoznamo in v živo mal po komentiramo,

mejte se lepo, pa dobr izkoristite zadnje lepe in tople trenutke za motor..... :)

pozdravček vsem....... :yea1:

ni blema..povab na kafe .)

sicerpa ne se preveč obešat na moje besede o podsekciji....jest sem pac omenila, da je blo jasno da motovile niso ble mišljene kot neka feministična skupinica besnih beštij ali dating service....ampak kot neki konstruktivnega.....

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej bejbe ne vem v kakšni moški družbi ste ve ponavadi ampak v oni moji ta fini moški  :love1: družbi nisem doživela kaj takega.

Al pa moram bit res grozna, da se noben niti pisnit ne upa?  :devil:  :devil:  :devil:

Al pa sem slepa pa gluha???  :hmm:

Sicer mam pa rajš moške kot ženske.  Najbrž.  :blush:

Jaz tudi nisem še doživela tega... mogoče pa mama grde riti?  :blink:  .)

Se pridružujem istomislečim :grim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja omemba motovil v sklopu maksija naj niti pod razno ne bo razumljena kot kritika kogarkoli...da bo jasno....:mellow:

vem da se je to omenilo - z najboljšimi nameni...

in vem da do tega ni prišlo ker so motovile dobile drug smisel...

če se hočete skregat se boste pa tko al tko..okol mokrih majčk al pa okol tega kera je kdaj rekla da ji je zoprno se vozit v izključno moški druzbi zarad slinjenja po forumu in kera ne.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj serjete kr neki u tri dni :angry2:

uglavnu drugo leto v juniju si rezerviramo en vikend in jo mahnemo magar u dolomite in to samo babe da smo si na jasnem kakšnga striperja si bomo pa že med potjo nabavle :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kaj serjete kr neki u tri dni :angry2:

uglavnu drugo leto v juniju si rezerviramo en vikend in jo mahnemo magar u dolomite in to samo babe da smo si na jasnem kakšnga striperja si bomo pa že med potjo nabavle :)

BRAVO :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Babeeeee a še spite :hmm: ??? En fejst fant nas na Bledu čaka :naughty: :010 :yea1: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

:doze: kdo že?

jest se grem luftat v četrtek (smer dolenjska, kjer mam popoldne nekaj opravkov) in ponedeljek ali torek (vse dopoldne in pitajboga kam) če bo lepo vreme :) ...mam par stvari za sprobat :naughty:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!