Skoči na vsebino

MotoVile of Slovenija


Nagaya

Priporočene objave

Hitr report - sonček do Postojne :OK: , megla za rezat čez Čufarlend :glare: potli mal zimskih razmer čez Bloke (ja, ja Bloški smučarji že vlečejo dile ven :rolleyes: ) in prijetna vožnja po malo oslinjeni cesti mimo krav, koz, ovc in konjev do Dvora. V Žužemberku končno odmaglilo :OK:, sledil je povratek po že skor osušeni cesti :yea1: (ja no je blo treba sprobat ovinke še v drugi stran). Doplet smrkec radar kontrola v Ribnici :eek: (so mi prijazni vozniki blendal vsaj 1 km prej :worship: ). Skratka gut, mrbit mal prehitra cesta za neprtegavčke :P , duma sem bila prvič predčasno :eek:, ja no smo bili skromni s coffi pointi :lol1: .

Ekola pa še skupinska fotka motovil in motovilinov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Motovileeee :evilgrin:

A se dobimo na kufetku za konec sezone :beer2: ???

Destinacija: primorska, kras .. nekje kjer se nahajata sonce in toplota :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motovileeee :evilgrin:

A se dobimo na kufetku za konec sezone :beer2:  ???

Destinacija: primorska, kras .. nekje kjer se nahajata sonce in toplota  :OK:

aja sam konc sezone za to motovilo sploh ni nikol sem pa itak za kofe al pa čaj z rumom,drug tedn delam popoldne tko da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak enkrat med tednom, če se da.

Aja, v četrtek grem v Rovinj. V petek se vračam in bi se lahko takrat zmenile?

Težka bo Mačka ... glede na to da motovile delajo do 16.00 in da je ob 19.00 tema <_< .... je pa opcija ... men ni problem prej iz službe na moped jet :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa plan sobota/nedelja (vremepress)

KJE:

1. Coffi point - Divača

KDAJ:

10.30

TRASA:

Divača - Štanjel - pa čez mejo na Krasu (2 opciji) do Monfalcona pa če bo volja do Gradeža :OK:

STIL VOŽNJE:

MV - motovilski :P (rečmo da smo že nadgradile KK)

KDO:

motovile :yea1: in motovili :yea2: .... išče se še kak dobr vodič (jest zmeri zalutam med brajdami :grrr ).... Nearrain lohka računamo nate :hmm: (GPS obvezen)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motovileeee :evilgrin:

A se dobimo na kufetku za konec sezone :beer2:  ???

Destinacija: primorska, kras .. nekje kjer se nahajata sonce in toplota  :OK:

jutri, v soboto, okoli 13h-14h-15h nekje? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa plan sobota/nedelja (vremepress)

KJE:

1. Coffi point - Divača 

KDAJ:

10.30

TRASA:

Divača - Štanjel - pa čez mejo na Krasu (2 opciji) do Monfalcona pa če bo volja do Gradeža  :OK:

STIL VOŽNJE:

MV - motovilski  :P (rečmo da smo že nadgradile KK)

KDO:

motovile :yea1: in motovili :yea2: .... išče se še kak dobr vodič (jest zmeri zalutam med brajdami  :grrr ).... Nearrain lohka računamo nate  :hmm: (GPS obvezen)

:slap: mišljeno je bilo naslednji vikedn 8 ali 9. 10. :D

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele ob 10.30 prevzamem avion, s katerim bom potoval jutri ... Bomo kaj poklicali :P

:angry2: ....

men je šseč :)

sem za :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SONCEEEEEEE :010 :010 :010 dejmo babe plesat, migat za sonce :kva2: ..... že deluje :D za soboto je napovedana sam ena kaplca dežja :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SONCEEEEEEE  :010  :010  :010 dejmo babe plesat, migat za sonce  :kva2:  ..... že deluje :D za soboto je napovedana sam ena kaplca dežja  :yea1:

700.000.000-hektolitrska ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, jaz pa živim v vinorodnih krajih in je v soboto napovedana (še ena obvezna) trgatev. Čez cel teden pa seveda dež :(( tole vreme je res za en k***.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, jaz pa živim v vinorodnih krajih in je v soboto napovedana (še ena obvezna) trgatev. Čez cel teden pa seveda dež :(( tole vreme je res za en k***.

ja jaz tud :( , sovražim trgatve :BUA: - grozdja ne jem, mošta in vina pa tut ne pijem tak da me samo morijo s temo zadevami :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz tud  :( , sovražim trgatve  :BUA:  - grozdja ne jem, mošta in vina pa tut ne pijem tak da me samo morijo s temo zadevami :BUA:

no sam da ne boš pozabila da eni pa pijemo mošt in tud kakšno vinsko kapljico.

ja ne vem mogoče bo kej u nedeljo z vremenom,sicer pa dejmo zaplesat eno kolo mogoč bo pomagalo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole ...jest sem letos že pokasirala svoje delež dežja, ko sem bla trikrat namočena do spodnjic...tko da ne bi še ene doze....ker mi je blo uro in pol vožnje po nalivu in mrazu popolnoma dost za to sezono

v nedeljo kaže na izboljšanje..a bi na nedeljo prestavle? :doze:

post-368-1128683083_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pa skromna da te sam ura in pol fajfta zadovolji,men bo celo leto držala vlaga mokrih gat v prevoženih 970kilometrov naliva in mraza v enmu dnevu seveda kar pomeni natanko 12h močne vlage med nogami in kje drugje.Tko da mam tud jaz rahlo dost deževnih furc in sem tud za nedeljo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pa skromna da te sam ura in pol fajfta zadovolji,men bo celo leto držala vlaga mokrih gat v prevoženih 970kilometrov naliva in mraza v enmu dnevu seveda kar pomeni natanko 12h močne vlage med nogami in kje drugje.Tko da mam tud jaz rahlo dost deževnih furc in sem tud za nedeljo

.....jest sem hitro zadovljna :).....sploh ko se gre za furce, ki nimajo druzga namena kot je uzitek :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca petkovi sestanki :slap:

torej bodi nedelja :OK:, samo MAKSI MotoVile bomo pa prikrajšale ker imajo delavnico v Trebnjem :(

Sanda7 poklič Smrekco, Tejka ti pa ostale :yea1: ... dons sem čist u elementu usklajevanja :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!