Skoči na vsebino

Kako bo s Skuterji ki dosežejo hitrost nad 50 kmh?


mico

Priporočene objave

Sam men to res ne gre u glavo..

Recmo ena lepo ulavfana runnerca gre prblizn realnih 85+km/h, a je res tko tezko dobit se tistih 15km/h???

I just don't get it! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v resnici nikoli ne gre realnih 85, kaj sele +... Ce na mojem skuterju kaze 80, ko na runneru 95 in ce si mislim, da tudi moj malo laze, pol gre okoli 80... in za 20kmh mores zamnjat avspuh, ki more bit dober, pol rabis 70ko nujno pa prenose. ce hoces da ti leti tolko...ostalo pa epac dodatno. in 70ka pride nova malo manj kot 40k sit ker je vodno hlajena, pol avspuh 30k pa zobniki 20k in mas ze blizu 100k sit;) kaj sele fergazer, variomat, filter...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam men to res ne gre u glavo..

Recmo ena lepo ulavfana runnerca gre prblizn realnih 85+km/h, a je res tko tezko dobit se tistih 15km/h???

I just don't get it! :?

Glede realne hitrosti je tako kot je napisal KKS, poleg tega je pa za povečanje hitrosti z 90 na 100 km/h treba precej več dodatne moči, kot s 50 na 60km/h (zračni upor).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi kdo pove, ali se ne bi dalo hitrosti (obratov) omejiti enostavno tako, da bi se na gas zajlo ali ročico za gas enostavno namontiralo nekaj, kar bi preprečevalo, da bi se sploh dalo naviti poln gas (malo improvizacije v smislu ''predolge'' gas zajle, prosti hod bi ''zakamufliral'' s kako vzmetjo, ali pa enostavno kak vijak uturiti na ročico, ki bi preprečeval navitje polnega plina)?

Samo prašam zakaj to ne bi bilo v redu? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uglavnem bom jst raj tih :wink:

Po mojmu stevcu gre moj skuter cis dobr(me prov zanima kolk je dau prejsn lastnik za predelavo), se vseen nascijem vse skuterje na đesenicah, razn _strudl_-a me zajebe z zx-om, vcas je pa se kksn choper daelim125 zrtev prehitevanja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he zajebem te pa zmeri ja:)) gune jajca od 125 chopperjou zmeri zadj ustajajo pa prou debeu gledajo, like::shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov vedu sm da bos to napisov merjasc! kdo pa te nascije do 50km/h?

a-a??? :P :P

Ce mi original auspuh vse zamori, seveda nad 50 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jebiga ce pa tep bol kupla zagrap. sam sej to ni bitn do 50 se itk nkol na furava tkoda nimas kej da se prdis :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam pony ekspresa, 70malossi gus kit s teflonskmu batm, 17,5 del'ortto, menjani primarni&sekundarni, seveda brez blokad, zadnji zmigovci rdeci-to prblizn da tm ene 5km/h gor :) ,original izpuh(prej gianelli black swan-same peesdarije z nemu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw, v profilu pise samo typhoon70, kaj jaz vem kaj se ma on zamenjano vse....:)

pa eni nimajo niti napisano v profilu mogoce in ja, na mojem gprsu to dolgo odpira prilicno;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi kdo pove, ali se ne bi dalo hitrosti (obratov) omejiti enostavno tako, da bi se na gas zajlo ali ročico za gas enostavno namontiralo nekaj, kar bi preprečevalo, da bi se sploh dalo naviti poln gas (malo improvizacije v smislu ''predolge'' gas zajle, prosti hod bi ''zakamufliral'' s kako vzmetjo, ali pa enostavno kak vijak uturiti na ročico, ki bi preprečeval navitje polnega plina)?

Samo prašam zakaj to ne bi bilo v redu? :roll:

Vsak skuter gre z do polovice obrnjeno ročico plina 90-95%maksimalne hirosti, samo doseže jo bistveno počasneje, kot s popolnoma odprtim plinom - torej je to bolj slaba blokada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe. kake bicikle mata to sploh?

stara zarustana sajterga s 70 polinijam, dalsm prenosam pa zx-am inu rossi nalepkam-->nardijo ti mans zracn upor tkoda glogo lahk nascijes an :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Je mogoce pol ker narocu tisti omejevalc in iz kje (Nemcija al se da tud tuki narocit)? Kako je kej z davkom? :blink:

Hvala!

Dečki skup dajte keš pa si enega kupite tolko, da mate preko tehničnega, da gre. Jaz bi bil zato, samo če bom zaj novega kupo se nebom več s tem ukvarjal, razn če ma kdo posebno veselje, da bi mi 180-ka letela 50km/h :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni tok fora tehničn... tist se že poštima takrat ko je treba... fora so polcaji in nenapovedani tehnični ;)

To pa res. Se spomnejo polcaji met racijo pa smo v p***i :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotr je bolj ali manj obvescen z ukrepi policije-in bodo "kao" po prvem maju bolj ostro pregledoval 49ccm motorcke..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!