Skoči na vsebino

Kako bo s Skuterji ki dosežejo hitrost nad 50 kmh?


mico

Priporočene objave

Ok, sam to me je zanimal. sam de nam jst ke uletu pa jim reku naj to nardijo pa me bojo sam debel gledal :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno s tehničnim nebom imel težav, ker mi je skuta crknila iz neznanega vzroka (cilinder je ok in ni zaribal). Sej se ga vbistvu še vedno da vžgat, ampak preko 30km/h ga ne dobiš niti z orkanom v rit. Zgleda da je nekaj padlo v ferazer in zdaj jas lahko samo čičam in čakam. Tomo bo itak mogo posodit svojo desno roko. :cry: :cry: :cry:

Pa še foter bo iz finančnih vzrokov prodal Hondo... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ...kar je še večja tragedija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar tak je crkno al ke? al si se vozil pa ti je sol al pa kej takiga prišlo v fergazer (kot jrkotu)

aj pa je tvoj 70 cilinder hotel preveč bencina, tvoj navadni 13 fergzaer pa ni htel dat, in sta se skregala, pri tem jo je fergazer najbrž kar fajn skupil :oops: :cry: :roll: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar tak je crkno al ke? al si se vozil pa ti je sol al pa kej takiga prišlo v fergazer (kot jrkotu)

aj pa je tvoj 70 cilinder hotel preveč bencina, tvoj navadni 13 fergzaer pa ni htel dat, in sta se skregala, pri tem jo je fergazer najbrž kar fajn skupil :oops: :cry: :roll: :evil:

Ma kaki fergazer. To sploh ne špila nobene vloge. Ne vse verjet, kar prebereš od drugih al pa na straneh. Vzdržal je 12.000km na 50ccm in 13.000km na 70ccm in pomoje ziher ni hin. Ampak neka smet je mogla prit noter. Če bi se hotla kregat, bi se skregala že zdavnaj. Tak da mora bit nekaj druga. :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ležaj v ojnici. Ko je meni zaribal (ležaj), je samo moč padala in padala, dokler ni izdihnil. Motor pa je dobil zvok reaktivca.

To pa nevem. Sej itak gre na servis drugi teden. Sicer meni se ni drl ko reaktivec (mel je normalno zamolkl glas), ampak zna bit karkoli. Pogledal sem svečko (ki je nova), valjčke (da se nebi kateri okol obrno), jermen itak....cilinder pa fergazer pa naj Tomo razšrafuje. Strokovnjaki naj delajo tisto kar znajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojemu kolegu je dans tudi crkno moped, ma gilero hak-cannibal 50--> hard enduro :?

prvo se je pametni delo kak mu gre prek 100 celo o 115 je govoro, pri tem pa niti sfriziranega nima nix, in na dirki proti meni in mojim preljubljenim zarjavelim leovincijom, ni glih mel ke preveč šans, no potem ko je moji mašini zmankalo sape, pri 83 je nehal pospeševat, je on komaj ke čist po polževo mimo mene prišo :D :D :P :twisted:

baje da mu je bat zaribo in ojnico mu je vrglo v p....m....(tuuuut), no saj bi že bil cajt, ker se je tip vozo brez olja, v ponedeljek sn še mu jas mojiga posodo, ki je posebej za skutere (dvotakol scooter), pa še te se je z mešanci od fotrove kosilnice vozo :oops: :D :lol: te pa mi je dal za pelat in sn se pelo malo, in sn se pelo mimo mojiga fotra, potem sn prišo domu in foter je že reko, da moped več nebo dugo šel, ker za njim tak smrdi kot da se bi brez olja vozo :wink: :lol: no pa še praf je mel

moj foter = vedeževalec :) :P

hehe

true story :) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pri meni ni blo problema, da skuter nebi mel olja. Vbistvu, če nima olja se itak ustavi avtomatsko. Drugo je moped, ko je še na taki razvojni stopnji, da te ga ne ve. :D Finta je, da njega duši in drugi teden sem se že zmeno s Tomotom, da bo pogledo na čem je stvar. Upam, da ni kaj hujšega. Če bo treba novi fergazer....pol pa pride investicija na 17,5. Ampak pol se pa pazite! :D :D Joke. Kolko je pa kaj Jrk0 žrl skuter ko je dal noter dellorta 17,5?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko natančno mu je žrl nevem, vem pa ko sma se dostikrat vozla vkup, sma šla žiher 1x tankat, čeprav on ne divja in se ne vozi več kot 80-90 (vsaj tak se je poleg mene vozo) mu keko jas vem kar fajn žere :lol:

sicer pa mu bom zaj poslal sms in ga vprašo kar v tvojem imene keko približno mu kej žere :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je lahko kaj narobe, ce za tehnicnega namontiram original izpuh + eno podlozko, da bo sel 50 - imam namontiran 70 kit in 17,5 fergazer? (ce seveda ne bo omejevalnika? a ma kdo kaksno boljso idejo za zacasno blokado?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes mislm da ne ... ker če že bodo kaj delal gor na tehničnem bodo skuterje dajali na valerje in probavali koliko skuter gre. Ne bodo pa odpirali pa gledali masine ( no saj upam da ne ) k cene sm/smo u kxxxx :? :) ceprov jes se to komej vrjamem da bodo valerje imel :? treba bo mal pobarat kkšnga k je zej u kratkem tehničnega delal :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ptuju že imajo vlaerje, se je moj foter pozanimal

mare20 ti si tak iz ptuja idi v žabjak na servis, tam majo neke mehanske blokade za 4 čuke, no vsaj meni so tak rekli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej finta je v tem, da sem tut jast slišal, da majo valerje, ne poznam pa nobenega, ki bi jih na tehničnem tudi "sprobal". Vsem so preglejevali zgolj blinkere pa to sranje. Poleg tega sploh to niso isti valarji kot za 4T mašine. Ker tu ga morajo tudi znat zavirat, drugače ti mašino vtrga. Pomoje vsaj. :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cebela - tomos automatic. ja leti mu 45 :lol:

heh

jas sn pred aerox-on tudi mel čebelo, letnik '87 je bla, tak stara kot jas :)

pa je hitrost bla odvisna od tega kako mešanco sn narejo, včasih je šo pod 40, ko je bla baaad mešanca, ko pa sma fotrom naredla ornk mešanco, pa je šla fajn, mislim da tudi prek 50 :) :) :) :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, ka zdej a bo kir naroču tist iz nemčije? uno blokado?

kak sploh to deluje? sm si dal tist help fajn dol, pa piše vse u švabščini (in jest dojčo lih ne maram najbolj - predmet u šol k se mi najbol gabi :) ) ..sej tiste slikec k so zram..montaža ni tko zajebana..sam kk to uklopiš? pa izklopiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!