Skoči na vsebino

Kako bo s Skuterji ki dosežejo hitrost nad 50 kmh?


mico

Priporočene objave

jaz bi naroco ampak gre samo s kreditno kartico.

z mercator pika kartico tudi gre????? :wink: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost imam tudi jaz čebelo.Htel sem si kupiti novega runnerja sp ali pa sr50 ditech,ter seveda takoj predelati na realnih 100 oz.po vaših števcih 115...ampak do igrišča oddaljenega 2km in trgovine 500.000 + 70.000 too much...se vsaj tolažim da imam najhitrejšega frčija v predmestju in tudi v mestu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S očetom prejšnji teden na tehnikalskemu.On z avtom jst pa z frčijem.Poznama nekoga tam pa sm za foro probal it čez progo.Mi je preveru speed,je kr gledu ko je na ekranu kazalo 80 za avtomatik z mf power,ko bi mogu it 45,bi padu seveda..dans pa sta bla 2 kolega na tehničnem jst seveda zravn,nč ni blo sam bremze,luči...sam enga kolega je stric grdo gledu ker je preglasil cagivo mito 125..čudne reči se dogajajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, ka zdej a bo kir naroču tist iz nemčije? uno blokado?

kak sploh to deluje? sm si dal tist help fajn dol, pa piše vse u švabščini (in jest dojčo lih ne maram najbolj - predmet u šol k se mi najbol gabi :) ) ..sej tiste slikec k so zram..montaža ni tko zajebana..sam kk to uklopiš? pa izklopiš?

a mi lahk ker napiše tisto stran na kateri ste to gledali!!??

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nočem soliti pameti ampak oni pri motoservisu je reku:10k sit za ven blokade,je to 80 po števcu,25k sit za polini kit,je to 90 po števcu,prenosi z delom 40k sit je to 105 na števcu ...in sosedov auspuh mf za gilero,je reku na servisu da mi ga za čuka namontira gor....torej 115 po števcu...

mogoče sem res malo premalo za 15-30 jurjev ampak...no..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...25k sit za polini kit,je to 90 po števcu.....in sosedov auspuh mf za gilero,je reku na servisu da mi ga za čuka namontira gor....torej 115 po števcu...

mislim da je polini 70cc kit malo dražji, za mojiga skutera je 33 čukov, za tvojiga bi še pa mogel bit žiher dražji, ker je pač džilera

sosedov mf power auspuh pa je žiher že malo zlaufan in ti nebo dal več 100% moči kot novi

kolegu na nrg-ju mc2 že mf powerca ruži ko brusilka, ker je kupo skutera rablenega 4 lete, in je že itaq celi zdelani, zaj pa še mu neke auspuh ruži, kot da bi mu se htelo neke odšraufat al neke takiga ;) :wink: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 70k sit bos ti kurac od owce spravo skutera na 100 realnih. sploh pa ne na 115 po stevcu:)

LOL

:D :D :D :D Lepo, da si se vrno! Ni treba človeka tak skurcat, sej ne more vedet, če nima skuterja. Sej tak daleč od realne cene pa tut ni bil. :D :lol: Drugače pa po mojih izračunih je blo tak:

1. Malossi 70ccm = 26.000sit

2. Primarni zobniki = 12.000sit

3. Zx Leovince = 27.000sit

4. Valjči in jermen = 7.000sit

5. Vzmet na sklopki = 5.000sit

Naj me še kdo spomni, če sem kaj pozabo :lol:

Vse skup pride recimo ene 80.000sit pa delo je treba poleg računat, ker če si sam ne delaš tega res prideš na enih 100.000sit.

Btw: skuter se je vrno iz servisa in bojda je lamelni ventil pado v prostor s kurbnvelo. Zajebano skratka. Tomo je pogledal še fergazer, nekaj stvari je še namazal in zdaj leti ko.......nebom reko kaj. Končna sicer ostaja enaka (enih stevčevskih 110km/h), pospeški pa trgajo gate. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nočem soliti pameti ampak oni pri motoservisu je reku:10k sit za ven blokade,je to 80 po števcu,25k sit za polini kit,je to 90 po števcu,prenosi z delom 40k sit je to 105 na števcu ...in sosedov auspuh mf za gilero,je reku na servisu da mi ga za čuka namontira gor....torej 115 po števcu...

mogoče sem res malo premalo za 15-30 jurjev ampak...no..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče sem malo premalo za 15-30 jurjev ampak...no

sorry-minus leovinci,bi dal starega mf-a gor sam,polinija pa bi mi montiral oni kolega z yamaho spy,ki mu gre zdaj ko ga je zrihtal 107,pa ne po števcu,torej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A ni blo neki cajta nazaj tuki govora o omejevalniku obratov.

SPIDI- kaj je zdaj s tem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ko ste se prej ze kregal o realnih 100km/h, sm se nkej spomnu-kwa ce bi dau lepo sam en hud polinijev alpa malossijev dirkaln auspuh pa ti bo zihr nabu tolk obratov da bo su najmanj 100 realnih km/h?

Ker mislm, da te auspuh pa valjcki itd., ne pridejo cez 100k..

Any comment?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ste se prej ze kregal o realnih 100km/h, sm se nkej spomnu-kwa ce bi dau lepo sam en hud polinijev alpa malossijev dirkaln auspuh pa ti bo zihr nabu tolk obratov da bo su najmanj 100 realnih km/h?

Ker mislm, da te auspuh pa valjcki itd., ne pridejo cez 100k..

Any comment?

lp

Ja, auspuh pa valjčki ne pridejo 100k sit, pa tud realnih 100 km/h ne prinesejo :roll: :wink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na levi strani je meni, v katerem najdes gumb ZUBEHÖR. no kliknes ta gumb in prikaze se ti seznam. vrhnji stirje artikli so omejevalci.

Nekaj prevodov v anglescino:

1. ::. Pinasco Funkdrehzahlbegrenzer

Lahko vklopis in izklopis z daljincem. ni za mopede.

2. ::. Magnetschalter Drehzahlbegrenzer

ko priblizas magnet je skuter odblokiran, ko pa ga das stran pa je zablokiran. ni za mopede

3. ::. Speed Regulator Drehzahlbegrenzer

ista stvar kot na scooter attack. Preberi si tam v anglescini.

4. ::. Kippschalter Drehzahlbegrenzer

aktiviras s stikalom - stikalo lahko tudi zamenjas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!