Skoči na vsebino

Kako bo s Skuterji ki dosežejo hitrost nad 50 kmh?


mico

Priporočene objave

Fotr je bolj ali manj obvescen z ukrepi policije-in bodo "kao" po prvem maju bolj ostro pregledoval 49ccm motorcke..

Kaj ko bi raje gledali kaj druga, kot to če ma keri predelan skuter, ker mislim, da je število smrtnih žrtev mopedistov/skuteristov bistveno nižje kot število drugih udeležencev prometa (kar potrjuje dejstvo, da brzina ni vse). Poleg tega zakaj bi to sploh delali, sej so mogli vsi čez tehničnega (razn 1999 letnikov dalje). Zakaj nikol ne nardijo lov na predelane yugote, na široke gume, zatemnjene šipe, napačno parkiranje, vožnje skozi rdečo, na kurca palca, ne pa da nas drkajo, ker vsaj skrbimo za svojo varnost in ne vozimo nevarnih 50km/h? Marš u kurac prokleta banda. Da ne govorim o prvi pomoči, ker jo bom enemu vladnemu organu direktno v rektum porino. :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sj to je ze od nekdaj tko in mislm da bo tko se kar lep cas ostal. Res pa je ce mas ti "lep" motor da ni vs nekj sfukan ze na vzun pa to pa ce mas primerno opremo te kaps malo manj drka v glavo, ko pa ce se peljes s fabrskmu kombinezon na Cpi-u k je popraskan od padca se po armaturni plosci.. :)

lp

Popravljeno . Popravil Gloga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi , ko sem jaz peljal letos svojga registrirat so mi ga postavili na mizo in izmerili hitrost katera je pokazala max 62 km/h , pa mi je model rekel da to še nekako tolerirajo sicer pa naj skoter oz.moped naj nebi presegal hitrosti 45 km/ , no to se je zgodilo aprila letos v Dravogradu ,skuter pa je bil spy 50(vse še original)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeri sm poslow mejl na tunescoot.de za tist omejevalc, pa so rekl da lahko pošlejo v Slovenijo, sam da pride poštnina 20€ pa vnaprej je treba plačat.

Sam tolk za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeri sm poslow mejl na tunescoot.de za tist omejevalc, pa so rekl da lahko pošlejo v Slovenijo, sam da pride poštnina 20€ pa vnaprej je treba plačat.

Sam tolk za info.

To pa ni tolk mal :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pride poštnina 20€, kok pa pol pride omejevalnik(tist na kodo)

pa kaj so ti omjevalniki sam za skutiče, ali bi s ga dalo zmontirat na rs-ko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja štrom je že štrom, sam obrati so pa obrati.. a ni tole en omejevalnik za obrate? in pr motorju za menat majo obrati mau drgac pomen k pa pr skuterju.. :blink:

popravte me, če se motm ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole piše, tko da...

Nur für Scooter mit externem Pickup (Minarelli, Piaggio, Peugeot, Honda, Kymco) ( nicht Morini, DiTech...)

Naprej boste pa vi mojstri povedal B)

cena: 48€

Še enkrat link do ke...

Popravljeno . Popravil shkorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!