Skoči na vsebino

zvok


JaRaNe

od česa mislite da je zvok najbolj odvisen  

86 članov je glasovalo

  1. 1.

    • - takti (2T,4T)
      3
    • - prostornina (ccm)
      4
    • - ?tevilo cilindrov
      5
    • - izpuh
      16
    • - filter
      0
    • - ostalo
      4
    • - kombinacija vsega nastetega
      54


Priporočene objave

Seveda je zvok mutorja najbolj odvisen od tega ali je mašina 2T ali 4T.

Vsak otrok bi prepoznal razliko, če ti mim bajte prigromi 4T ali priprdi cwaytakter.

aja? pomoje pa 2t prdijo zato k majo 2t motorji (ponavad) najvec 250ccm. me prou zanima kako bi se slisal 1000ccm 2t masino... :naughty: obstaja mogoce kej tazga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorne sanke se kar fajn derejo. Pa kašna odprta 250 krosača :OK:

Včasih je bil na MS en oddelk z video in audio fajli, kjer je bilo tudi veliko zvokov motorjev. Škoda ker ga ni več.

A mogoče kdo ve za kakšen link z zvoki motorjev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja? pomoje pa 2t prdijo zato k majo 2t motorji (ponavad) najvec 250ccm. me prou zanima kako bi se slisal 1000ccm 2t masino...  :naughty:  obstaja mogoce kej tazga?

Mam poleg 750 4T še eno 250 4T, pa zvok ni nič podoben 250 2T...

Razlika je tudi med dizli in bencinarji, pa ni važno od št. cilindrov, kubature, ...

Jst odgovarjam na vprašanje. Če hočeš pa določenem motorju spremenit zvok je pa itak auspuh taglaven ( takte pač ne morš zamenat ) - Wings je tud odvisn kazga ti nardi - nekateri hočjo čist odprte, drugi pač take, da nas policisti ne sližijo že 10 km prej.

Za motor 2T 1000 ccm ne vem, je bil pa do začetka 80ih en suzuki GT750 2T s tremi cilindri ( pa mislem do se bli tud kawasakiji ( mach ) več kot 500 cccm ), pa ke bila štima očitno drugačna od kateregakol 4T.

:slap: Ma kuga se sploh trudm itak mi je tema brezvezna :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, kawa mach je obstajal tud v 750 verziji (inline 3cyl), mislim d je mel 105 HP. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to zvok na mestu (v leru) ali zvok med vožnjo? V srednjih/nizkih obratih ali ko ga prvijaš?

Vsekakor - na mestu so najbolj simpatični italjani s suhimi sklopkami, k vse cingla in rožlja... pa tut k ga piliš, lohk ma 2-valjni Italijan ful lep zvok ... ;) Bavarci so kr neki ... Japanerji pa tut dobr žvingajo, k jih kolješ v visokih obratih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!