Skoči na vsebino

a je ket ksn motorist zame:)


tinaROSSI

Priporočene objave

Snoopy!!! :angry: :nono: Pa ne okol govort!!! :P :D

A sm kj reku :blink:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja črnolaska, mislila sem da skuter bi bil meni neuporaben, ker pač ne živim v mestu in ga nimam za kaj rabit. štekaš? ne da je nasplošno neuporaben. drugače pa ne skrbi, denarja mam tud za motor. (to ne pomeni, da ga rabim al hočem).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja črnolaska, mislila sem da skuter bi bil meni neuporaben, ker pač ne živim v mestu in ga nimam za kaj rabit. štekaš? ne da je nasplošno neuporaben. drugače pa ne skrbi, denarja mam tud za motor. (to ne pomeni, da ga rabim al hočem).

A je kdo na bojni nogi???

Sam da ni na moji pa je ql :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ne moreš verjet kaka je ta babja zavist in hudobija.. tudi če nobeni nič ne rečeš in se ob nobeno ne obregneš, že more imet neki proti tebi... in hvalit se zna tudi vsaka koga je ulovila...

kje ste še vidli da bi 2 babi DEJANSKO držali skupaj? to ne obstaja. to je možno sam pri tipih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja črnolaska, mislila sem da skuter bi bil meni neuporaben, ker pač ne živim v mestu in ga nimam za kaj rabit. štekaš? ne da je nasplošno neuporaben. drugače pa ne skrbi, denarja mam tud za motor. (to ne pomeni, da ga rabim al hočem).

aja.. :blush: mislim kako da nism vedla da u mestih ne rabijo skuterjev?? tm pa ja vsi hodijo peš .... sorry :eek: :D

ah mene za zelo malo stvari na svetu res skrbi tako da se ne sekiraj ti zame.. :D zanimivo da si pri svojih letih tako polna denarja.. močno sumljivo je vse skupaj..glede na to da ne cenim tistih ki se bahajo z očkovo denarnico..

A je kdo na bojni nogi???

Sam da ni na moji pa je ql :grim

ne jz sem na svoji.. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja.. :blush: mislim kako da nism vedla da u mestih ne rabijo skuterjev?? tm pa ja vsi hodijo peš .... sorry :eek: :D

ah mene za zelo malo stvari na svetu res skrbi tako da se ne sekiraj ti zame.. :D zanimivo da si pri svojih letih tako polna denarja.. močno sumljivo je vse skupaj..glede na to da ne cenim tistih ki se bahajo z očkovo denarnico..

ne jz sem na svoji.. :blush:

še enkrat si breberi uno. rabijo.

jst pa ne cenim tistih ki se bahajo s tem koga so ulovile. v besedi in sliki.

nimam bogatih staršev.

sam tako sem mislila, da če kak motorist, ki mu je očka kupu motor al pa ki je komaj zbral dnar za njega, pa zdej nima za bencin, da mu lahko jst tankam.

Popravljeno . Popravil mikena
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ne moreš verjet kaka je ta babja zavist in hudobija.. tudi če nobeni nič ne rečeš in se ob nobeno ne obregneš, že more imet neki proti tebi... in hvalit se zna tudi vsaka koga je ulovila...

kje ste še vidli da bi 2 babi DEJANSKO držali skupaj? to ne obstaja. to je možno sam pri tipih.

:blink: zakaj pa bi jz tebi bila zavistna? :photo: :wacko: haha.. al pa hudobna??? :lol1: ah jej kak si ti občutljiva..nobena ti nič noče.. in z nobeno ne držim.. ulovila ali ne svojga tipa, bi imela isto mnenje tudi če ga nebi imela...

ti bi pa lahko mal premislna kaj ti vsi tuki gor dopovedujemo namesto da napadaš vse po vrsti...

še enkrat si breberi uno. rabijo.

jst pa ne cenim tistih ki se bahajo s tem koga so ulovile. v besedi in sliki.

nimam bogatih staršev.

sam tako sem mislila, da če kak motorist, ki mu je očka kupu motor al pa ki je komaj zbral dnar za njega, pa zdej nima za bencin, da mu lahko jst tankam.

Ej a za avte tud to velja? te pelje moj kolega z mojmu avtam na kofi boš tudi tankala?? :D

še enkrat si breberi uno. rabijo.

jst pa ne cenim tistih ki se bahajo s tem koga so ulovile. v besedi in sliki.

nimam bogatih staršev.

sam tako sem mislila, da če kak motorist, ki mu je očka kupu motor al pa ki je komaj zbral dnar za njega, pa zdej nima za bencin, da mu lahko jst tankam.

eh... nobena se ti ne hvali.. svoje najdražje držimo ob sebi tako da ga vsaj jz ne bom hvalila preveč, ker tole bere da mu ne bo preveč samozavest zrasla..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ne moreš verjet kaka je ta babja zavist in hudobija.. tudi če nobeni nič ne rečeš in se ob nobeno ne obregneš, že more imet neki proti tebi... in hvalit se zna tudi vsaka koga je ulovila...

kje ste še vidli da bi 2 babi DEJANSKO držali skupaj? to ne obstaja. to je možno sam pri tipih.

:grim :grim :grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa dost, babe mir!

Kaj a ni nič za zlikat pa oprat da mate čas tuki lajat? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa dost, babe mir!

Kaj a ni nič za zlikat pa oprat da mate čas tuki lajat? :evilgrin:

to se da vse vmes narest :D ja dj no ... če se mi pa ravn da mal lajat... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...al pa ki je komaj zbral dnar za njega, pa zdej nima za bencin, da mu lahko jst tankam...

Potlej si pa le moja sanjska ženska :wub: :blush:

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grenninja, kaj bi se rada tepla z mano? ajde dej :evilgrin:

skuter pa bi bil meni neuporaben zato ga nimam. in niti mi niso všeč. finančno pa je sposoben vsak si ga kupit. vsaj tvojega.

Res te nimam v interesu dat na moj koledar splaniranga. :lol1:

Moj skuter ma Leo Vince-ta gor pa Malossi-jev kit.. (to je bilo spet hvaljenje svojga veš..) :OK: Smo pa tut že ugotovili ka bi blo teb uporabno.. :grim

Popravljeno . Popravil greenninja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ne moreš verjet kaka je ta babja zavist in hudobija.. tudi če nobeni nič ne rečeš in se ob nobeno ne obregneš, že more imet neki proti tebi... in hvalit se zna tudi vsaka koga je ulovila...

kje ste še vidli da bi 2 babi DEJANSKO držali skupaj? to ne obstaja. to je možno sam pri tipih.

Pri tem postu gre zgolj za lastni občutek in ugibanja, ane?

Zakaj bi bilo narobe, če kdo pohvali kakega krasnega partnerja ma?

In ja, neverjetno, tudi punce držimo/držijo skupaj.

Zdej pa dost, babe mir!

Kaj a ni nič za zlikat pa oprat da mate čas tuki lajat? :evilgrin:

:grrr Ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa dost, babe mir!

Kaj a ni nič za zlikat pa oprat da mate čas tuki lajat? :evilgrin:

how how :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa dam prav PEPE-tu :worship: tako kot ste lahko zlobne ženske do druge ženske ali tipa je neverjetno :grrr

tu smo tipi dosti bol človeški in usmiljeni, vsaj ne trpinčimo, ustrelimo reveža in konec :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jerry!!! Jerry!!!!Jerry!!! :OK: :OK: :OK: aja jebemo sej ne gledam Springerja,... :slap: to je le motosvet :lol1: :lol1: :lol1:

GOOOOOOO!!!! Mikena!!!! :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ne moreš verjet kaka je ta babja zavist in hudobija.. tudi če nobeni nič ne rečeš in se ob nobeno ne obregneš, že more imet neki proti tebi... in hvalit se zna tudi vsaka koga je ulovila...

kje ste še vidli da bi 2 babi DEJANSKO držali skupaj? to ne obstaja. to je možno sam pri tipih.

..jst res ne vem od kje ti pobiraš take!? :) ..ne boš verjela to dejansko obstaja! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam da vsaka od udeleženk te debate prilima eno (ali več) svojo sliko v čim bolj pomankljivih oblakah ali brez. ker je dejstvo da smo moški prasci in ne cenimo inteligence ali notranje lepote je to edini način da se odločimo za katero navijamo :grim

trenutno pi meni dobro kotirata kaya in mikena čeprav so slike bolj pomankljive ker ni videt vseh atributov.

mikeni v premislek če še hoče motorista pa še enkrat ponujam pregled mojega podpisa. mislim da se spodobi da zve kako se odplačujejo zadeve in to ne mislim na bencin :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam da vsaka od udeleženk te debate prilima eno (ali več) svojo sliko v čim bolj pomankljivih oblakah ali brez. ker je dejstvo da smo moški prasci in ne cenimo inteligence ali notranje lepote je to edini način da se odločimo za katero navijamo :grim

trenutno pi meni dobro kotirata kaya in mikena čeprav so slike bolj pomankljive ker ni videt vseh atributov.

mikeni v premislek če še hoče motorista pa še enkrat ponujam pregled mojega podpisa. mislim da se spodobi da zve kako se odplačujejo zadeve in to ne mislim na bencin :grrr

:devil:

pacek

ampak sm pa za :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!