Skoči na vsebino

a je ket ksn motorist zame:)


tinaROSSI

Priporočene objave

..preveč je tko, da se tipi delajo da so ne vem kakšni frajerji, da mislijo da lahko zajebavajo čist vse in se delajo da so oni najbolj pametni, da se preveč "nosijo" oz.da se majo za najlepše, najboljše, itd...

Samo kaj pa če dejansko smo vse to, se mormo delat da nismo? A ti je všeč če se fantje podcenjujejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..sej zato sm pa že prej napisala da če je vsega do neke normalne mere je še OK :D :grim

Popravljeno . Popravil *KAYA*
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..preveč je tko, da se tipi delajo da so ne vem kakšni frajerji, da mislijo da lahko zajebavajo čist vse in se delajo da so oni najbolj pametni, da se preveč "nosijo" oz.da se majo za najlepše, najboljše, itd...

sej se ne delamo, ampak to je pač dejstvo, mogoče vam ni pogodu ampak tak pač je :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..preveč je tko, da se tipi delajo da so ne vem kakšni frajerji, da mislijo da lahko zajebavajo čist vse in se delajo da so oni najbolj pametni, da se preveč "nosijo" oz.da se majo za najlepše, najboljše, itd...

tipi, ki jih opisuješ, pravzaprav niso bogvekako zelo samozavestni ... samozavest se pravzaprav odraža nekje povsem drugje, žuža naša mala ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem da se (večinoma) res odraža tut kje drugje, ampak tam kjer sm jst napisala se pa tut no :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurac a pijandura, se ga komej na pir zvleče :angry:

ti se oglašaš, nazande k si biu z mano si ob 11.00 spizdu

:slap: :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem da se (večinoma) res odraža tut kje drugje, ampak tam kjer sm jst napisala se pa tut no :)

grema v savno pa boš vidla kje se še drugje samozavest odraža :naughty: :naughty: :lol1: :lol1: :D :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jaooo :grrr :D

same neumnosti ti grejo po glavi.. :D :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jaooo :grrr :D

same neumnosti ti grejo po glavi.. :D :winkiss:

ehehe, pa malo heca more bit no... :D :P

ampak v vsakem hecu je nekaj resnice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..sm skoraj spregledala kaj si spodaj napisu k je blo rumeno..jst sm hotla čist isto napisat :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..sm skoraj spregledala kaj si spodaj napisu k je blo rumeno..jst sm hotla čist isto napisat :D :P

no vijiš kak se ujemava :D :D :naughty: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..hja čist ja..samo mlajši si od mene :P :) ..ampak sej leta niso važna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..hja čist ja..samo mlajši si od mene :P :) ..ampak sej leta niso važna :D

no to eno leto je pa res zanemarljivo :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no bom jst povedala kaj je zame idealen moški:

Fizično-čist odvisno od situacije. :D Ne vem no, nimam nobenega sanjskega moškega. Mi je pa recimo všeč če ma vsaj malo nakazane mišice, ampak ne preveč, ker ful nabildanih tipov res ne maram..Po notranjosti mi je pa važno, da je: iskren, prijazen, da ni preveč resen..to mislim tko, da se zna zabavat in hecat, pol je dobro če ma rad kake nevarne športe (adrenalin pa to), da rad potuje, da ma rad živali, itd...

Predvsem pa ne maram preveč samozavestnih in samovšečnih tipov!? :BUA:

Ampak v bisvtu je res čist odvsino pri nekomu mi je všeč nekaj, pri drugemu opazim kaj drugega in tut če ma kako lastnost ki je ne maram mi je lahko še vseeno všeč. Ljudje smo si pač različni. Nikol ne veš kaj bo tisto v kar se boš pri nekom zaljubil in zakaj ti bo tako všeč..

..aja pa še moje mnenje..dobrih pa resnih tipov je res ful premalo!? :yes:

Se strinjam Kaya :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je za vas spontano? to da ležiš na kavču pred tv-jem ješ burek in nekdo prileti skozi okno in te vpraša če bi se poročila z njim? :eek:

moreš najmanj kam vn it, in od tega koga hočeš spoznat je odvisno kam greš, pol moreš še najmanj telefonsko dat, itd. seveda ko greš vn je 90% možnosti da spoznaš kako budalo, isto kot je to tle gor. pa z motorjem al brez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..sej spontano je to da greš ven in se pač zabavaš (ali kam drugam, nism misla samo tko da greš ven-v diskač ali lokal) in važno je tut to da ne misliš skos na to kje je kšn v redu fant, kako se moraš obnašat, kaj naj nardiš, itd. Dostkrat se zgodi da spoznamo kakšno osebo, oz. potencialnega fanta/punco ko to najmanj pričakujemo..

Popravljeno . Popravil *KAYA*
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... seveda ko greš vn je 90% možnosti da spoznaš kako budalo, isto kot je to tle gor. pa z motorjem al brez.

:grrr

Tu boš 100% spoznala same budale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

Tu boš 100% spoznala same budale.

..sploh pa ne smeš tko negativno razmišlat :grrr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

Tu boš 100% spoznala same budale.

A za tazga me maš... :angry: :angry:

nism jst tak B) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je za vas spontano? to da ležiš na kavču pred tv-jem ješ burek in nekdo prileti skozi okno in te vpraša če bi se poročila z njim? :eek:

moreš najmanj kam vn it, in od tega koga hočeš spoznat je odvisno kam greš, pol moreš še najmanj telefonsko dat, itd. seveda ko greš vn je 90% možnosti da spoznaš kako budalo, isto kot je to tle gor. pa z motorjem al brez.

1) če pred tvjem na kavču ješ bureke, ni čudno, da te lahko reši samo čudež

2) tukaj gor ni 90% možnost, da srečaš budalo... je bolj bliže 100% :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je za vas spontano? to da ležiš na kavču pred tv-jem ješ burek in nekdo prileti skozi okno in te vpraša če bi se poročila z njim? :eek:

moreš najmanj kam vn it, in od tega koga hočeš spoznat je odvisno kam greš, pol moreš še najmanj telefonsko dat, itd. seveda ko greš vn je 90% možnosti da spoznaš kako budalo, isto kot je to tle gor. pa z motorjem al brez.

al pa da na motosvetu čakaš,da se ti pokaže potencialen kandidat? :blink:

:grim seveda da morš kam it.....

ampak...brez veze...bom rajš bla tiho....

:grrr

Tu boš 100% spoznala same budale.

to bi 99% držalo :grim ker ti ne spadaš mednje :nono:

1) če pred tvjem na kavču ješ bureke, ni čudno, da te lahko reši samo čudež

2) tukaj gor ni 90% možnost, da srečaš budalo... je bolj bliže 100% :D

:lol: :lol:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2) tukaj gor ni 90% možnost, da srečaš budalo... je bolj bliže 100% :D

A to si sebe tud štel :hmm: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

Tu boš 100% spoznala same budale.

me je kdo klical? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se oglašaš, nazande k si biu z mano si ob 11.00 spizdu

:slap: :slap: :slap: :slap:

Pa še to je bilo vsaj 15min prepozno. Sem ga komaj čez dvorišče spehal :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!