Skoči na vsebino

a je ket ksn motorist zame:)


tinaROSSI

Priporočene objave

Hehe, z veseljem :grim Pejt zravn,mogoče pa teb uspe :OK:

Qwa je s tabo... jest ti še do kolen ne sežem :lol1: Boš pa že zajahal svoj stroj in letu na kratek izlet .) Sej punca ne grize... preverjeno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako...ne grize? :blink:

kaj niso punce napol kanibali, ki ti strgajo srce ven s kavno žličko in ga še bijočega raztrgajo z zobmi in ostalo odvržejo krokarjem? :blink:

so me slabo informirali... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako...ne grize? :blink:

kaj niso punce napol kanibali, ki ti strgajo srce ven s kavno žličko in ga še bijočega raztrgajo z zobmi in ostalo odvržejo krokarjem? :blink:

so me slabo informirali... :blush:

Ne... ampak grizlja pa dobr :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neeeeeee :P

sm rekla da odstopam. :closedeyes: sm že obupala z iskanjem na tem forumu :whistle:

Smo res tolk obupni????? :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se pol da spoznat kakega NORMALNEGA motorista? :anrgy: na motozborih sigurno ne. tam če je že kak normaln je z babo. tle tud ne. in vse so keš pičke. saj jst tud nism boga ko cerkvena miš! :angry:

očitno sam če ti je sosed, da pol rečeš da je bla usoda. :glare:

Hm... Torej ciljaš na neko določeno grupo. Zase želiš motorista. A ni to neke vrste moto-pi*karstvo? :huh:

Si na MS-u ker želiš spoznat zase enga al pa ker te tematika zanima in razveseljuje? Greš na motozbor enga normalnega iskat al pa se družit z ljudmi ki jih veseli taka scena? Načrtno spoznavaš ljudi? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... Torej ciljaš na neko določeno grupo. Zase želiš motorista. A ni to neke vrste moto-pi*karstvo? :huh:

Si na MS-u ker želiš spoznat zase enga al pa ker te tematika zanima in razveseljuje? Greš na motozbor enga normalnega iskat al pa se družit z ljudmi ki jih veseli taka scena? Načrtno spoznavaš ljudi? :hmm:

Tako se govori... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... Torej ciljaš na neko določeno grupo. Zase želiš motorista. A ni to neke vrste moto-pi*karstvo? :huh:

Si na MS-u ker želiš spoznat zase enga al pa ker te tematika zanima in razveseljuje? Greš na motozbor enga normalnega iskat al pa se družit z ljudmi ki jih veseli taka scena? Načrtno spoznavaš ljudi? :hmm:

ma zakaj bi pa jst odgovarjala na taka vprašanja....

pol imaš že napisano, če bi si vse prebrala...

na Ms-ju sm še, ker me zabava...

drugače pa načrtno delam vse v življenju, ker enim se pač samo od sebe nič ne zgodi, tko da se morejo za vsako stvar jebat in sami it v akcijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..hmm..a lahko samo neki povem..po mojem se fanta ne da tko prov načrtno iskat, oz. če boš fanta iskala, sigurno ne boš nobenega spoznala..Brezveze da se obremenjuješ s tem kje pa kdaj,itd. boš lahko koga spoznala..moraš bit lepo sproščena pa mau se ti mora jebat za vse.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..hmm..a lahko samo neki povem..po mojem se fanta ne da tko prov načrtno iskat, oz. če boš fanta iskala, sigurno ne boš nobenega spoznala..Brezveze da se obremenjuješ s tem kje pa kdaj,itd. boš lahko koga spoznala..moraš bit lepo sproščena pa mau se ti mora jebat za vse.. :)

ali jebat z vsemi :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism jst to tko misla!? :)

Popravljeno . Popravil *KAYA*
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism jst to tko misla!? :)

.....samo, da dolgo traja... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa načrtno delam vse v življenju, ker enim se pač samo od sebe nič ne zgodi, tko da se morejo za vsako stvar jebat in sami it v akcijo....

to je običajno usoda grdih pičk ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pičk je preveč, dobrih tipov pa premalo. pičk ki so fotomodeli in dejansko lahko kakega lepotana obdržijo pa še manj.

Popravljeno . Popravil mikena
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... Torej ciljaš na neko določeno grupo. Zase želiš motorista. A ni to neke vrste moto-pi*karstvo? :huh:

Si na MS-u ker želiš spoznat zase enga al pa ker te tematika zanima in razveseljuje? Greš na motozbor enga normalnega iskat al pa se družit z ljudmi ki jih veseli taka scena? Načrtno spoznavaš ljudi? :hmm:

se strinjam :OK: , ker to načrtno spoznavanje je :blink:

..hmm..a lahko samo neki povem..po mojem se fanta ne da tko prov načrtno iskat, oz. če boš fanta iskala, sigurno ne boš nobenega spoznala..Brezveze da se obremenjuješ s tem kje pa kdaj,itd. boš lahko koga spoznala..moraš bit lepo sproščena pa mau se ti mora jebat za vse.. :)

s tem se tut :OK:

vse pride ko najmanj pričakuješ :OK: :closedeyes: .... in ne načrtno :slap: :blink:

drugač pa je zadost dobrih tipov, sam vprašanje je če si punca takega zasluži sploh ????:?

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugač pa je zadost dobrih tipov, sam vprašanje je če si punca takega zasluži sploh ????:?

to morm pa mojo vprašat

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

to je običajno usoda grdih pičk ...

prodam papirnate vrečke, cena po dogovoru........................

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..hmm..a lahko samo neki povem..po mojem se fanta ne da tko prov načrtno iskat, oz. če boš fanta iskala, sigurno ne boš nobenega spoznala..Brezveze da se obremenjuješ s tem kje pa kdaj,itd. boš lahko koga spoznala..moraš bit lepo sproščena pa mau se ti mora jebat za vse.. :)

vse pride spontano samo po sebi tudi ljubezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to morm pa mojo vprašat

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:lol: :lol: :lol: :lol:

;)

vse pride spontano samo po sebi tudi ljubezen

to je res ja :grim .....sam pač eni to drugač delajo oz.pričakujejo.... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugač pa je zadost dobrih tipov, sam vprašanje je če si punca takega zasluži sploh ???? :?

Ni ns zadost sej veš kolk časa že tebi iščeva neki primernga, pa ne mi spet tiste gorjanske pijandure omenjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ns zadost sej veš kolk časa že tebi iščeva neki primernga, pa ne mi spet tiste gorjanske pijandure omenjat

:lol1:

to je res ja :grim .... pijandure :hmm: a smokija :hmm: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!