Skoči na vsebino

a je ket ksn motorist zame:)


tinaROSSI

Priporočene objave

išče se en NORMALN, samski z vikendom na morju :D (moja kolegica je izrazila željo da si takega najdem, da pol lahko gremo na morje) :grim

sem na PM-ju! :)

lp, nina

Drnovšek je še frej, sam ma vikend oz. prebivališče na Zaplani :evilgrin: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

išče se en NORMALN, samski z vikendom na morju :D (moja kolegica je izrazila željo da si takega najdem, da pol lahko gremo na morje) :grim

sem na PM-ju! :)

lp, nina

si normalna? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

išče se en NORMALN, samski z vikendom na morju :D (moja kolegica je izrazila željo da si takega najdem, da pol lahko gremo na morje) :grim

sem na PM-ju! :)

lp, nina

Velike želje malega zamorčka! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

norci!

kađiuc ti si drnovška kar domou pelji pa si ga mej!

ja normalna naj bi bla, čeprav se včasih ne zdi tak :whistle:

kakšen zamorček, js sem panonsko dete :grim :rolleyes: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

išče se en NORMALN, samski z vikendom na morju :D (moja kolegica je izrazila željo da si takega najdem, da pol lahko gremo na morje) :grim

sem na PM-ju! :)

lp, nina

Sem čuden, nisem samski, nimam weekenda na morju, ... A to pomeni, da odpadem? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem čuden, nisem samski, nimam weekenda na morju, ... A to pomeni, da odpadem? :headbang:

sam dost dougo počakaj ... pa bo že vzela :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pač čmo, tak je pogoj :)

nisem si js zmisla pogojev :)

men je zadost, če je sam motorist :D

Popravljeno . Popravil Nina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amaterji :rolleyes:

išče se:

motorist z vsaj desetletnimi motorističnimi izkušnjami, svojim motociklom (prostornina agregata > 600 ccm) in profesionalnim do polprofesionalnim fotoaparatom, dobro situiran, samski, izobražen, razgledan, svetovljan, ki rad bere in je verbalno dobro podkovan. Zaželeni vikend na morju, na gorenjskem in prekmurju, velika garaža in terensko vozilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pač čmo, tak je pogoj :)

nisem si js zmisla pogojev :)

men je zadost, če je sam motorist :D

sam to je velki pogoj :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amaterji :rolleyes:

išče se:

motorist z vsaj desetletnimi motorističnimi izkušnjami, svojim motociklom (prostornina agregata > 600 ccm) in profesionalnim do polprofesionalnim fotoaparatom, dobro situiran, samski, izobražen, razgledan, svetovljan, ki rad bere in je verbalno dobro podkovan. Zaželeni vikend na morju, na gorenjskem in prekmurju, velika garaža in terensko vozilo.

točno tak :whistle: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst izpolnjujem vse pogoje, ki jih postavlja nagaYa...razen da jem vikend prenosen, izobrazba na papirju pa itak ni znak inteligence :whistle:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično..rabim sodelavca, ki izpolnjuje pogoje, da bo znal delat in ima dovolj denarja da bo delal iz gušta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimate pojma!

js mam tle resne namene, vi se pa tle norca delate! ja ja, sej... se bo že najdu kak "primeren" (upanje umre zadnje :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amaterji :rolleyes:

išče se:

motorist z vsaj desetletnimi motorističnimi izkušnjami, svojim motociklom (prostornina agregata > 600 ccm) in profesionalnim do polprofesionalnim fotoaparatom, dobro situiran, samski, izobražen, razgledan, svetovljan, ki rad bere in je verbalno dobro podkovan. Zaželeni vikend na morju, na gorenjskem in prekmurju, velika garaža in terensko vozilo.

Skoraj sem pomislil, da mene opisuješ. Izpustila si pa glavno karakteristiko - žal imam tudi sebe zelo rad, tako da odpade. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj sem pomislil, da mene opisuješ. Izpustila si pa glavno karakteristiko - žal imam tudi sebe zelo rad, tako da odpade. :evilgrin:

namenoma Božanski :) ,..namenoma...

in kako delo je to? :whistle:

deklica za vse..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amaterji :rolleyes:

išče se:

motorist z vsaj desetletnimi motorističnimi izkušnjami, svojim motociklom (prostornina agregata > 600 ccm) in profesionalnim do polprofesionalnim fotoaparatom, dobro situiran, samski, izobražen, razgledan, svetovljan, ki rad bere in je verbalno dobro podkovan. Zaželeni vikend na morju, na gorenjskem in prekmurju, velika garaža in terensko vozilo.

Na žalost imam skoraj vse, vendar vikend samo v Zasavju! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amaterji :rolleyes:

išče se:

motorist z vsaj desetletnimi motorističnimi izkušnjami, svojim motociklom (prostornina agregata > 600 ccm) in profesionalnim do polprofesionalnim fotoaparatom, dobro situiran, samski, izobražen, razgledan, svetovljan, ki rad bere in je verbalno dobro podkovan. Zaželeni vikend na morju, na gorenjskem in prekmurju, velika garaža in terensko vozilo.

imam vse razen samskega stana, vikenda na gorenjskem in v prekmurju (mam pa vikend na morju in pohorju) in terenca (mam pa kabrio in enoprostorca). ob tem sem še zelo potenten.

zakaj imam občutek da vseeno nisem v nagayinem izboru?!?! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam vse razen samskega stana, vikenda na gorenjskem in v prekmurju (mam pa vikend na morju in pohorju) in terenca (mam pa kabrio in enoprostorca). ob tem sem še zelo potenten.

zakaj imam občutek da vseeno nisem v nagayinem izboru?!?! :whistle:

Ker Pohorje ni klasificirano pod rubriko "svetovljan". :evilgrin: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!