Skoči na vsebino

Husa trokira


Unikat

Priporočene objave

Danes sem dobil Husqvarno sm125s s servisa in zamenjane so bile dize. Zdej mi je pa motor začel trokirat. To se NE dogaja takrat ko ga res nažgem v obrate. Takrat je vredu, ko so pa obrati normalni mi pa začne mašina trokirat. Ampak ne tok da bi mene guncalo na motorju. Samo mašina trokira. Če napol spustim gas je vredu, ko ga dam nazaj do konca se 5 sekund normalno peljem potem pa začne trokirat. A je možno da je prebogata mešanica, ker mora biti 3% imam jo pa 5%? Preden sem dal na servis tega ni delalo. :?

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je možno da je prebogata mešanica, ker mora biti 3% imam jo pa 5%? Preden sem dal na servis tega ni delalo.  :?

mislim, da bo kar to :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko malo iglo premakneš, ali pa so ga na servisu kej z dizami usral, ali pa un šrauf, ki je še poleg šraufa za prosti tek, ni dobro nastavljen. Nazaj na servis jo vleč, pa naj se tam zezajo naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, tisti šrauf na forgazerju je problem. Sem ga mal prej nastavljal pa mi zdej skor nič več ne trokira. Včasih mi po ravnini v 5. in 6. prestavi mal sam skoraj nič. A mi lahko kdo prosim razloži kakšna je vloga tistega vijaka na forgazerju? 2 sta: en je velik s katerim nastavljaš štantgas in se na roko šraufa, drugi je pa manjši vijak. Kakšno vlogo ma ta vijak? :hmm: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno vlogo ma ta vijak? :hmm:  :blush:

Ko gas na hitro odpreš, da mašina ne crkne in da takoj prime obrate in pa pri zelo malo gasa, okrog četrt ali manj, da motor lepo dela.

Pa standard je, da je vijak odvit 1,5 ali 2 vrtljaja ven.

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je možno da je prebogata mešanica, ker mora biti 3% imam jo pa 5%?

men ni še nikol motor trokiru zarad mešance :) tko da je un šravf bil zihr problem.Če maš premočno mešanco ti sm kadi ... če ti že :D a je možno da ma pr bingu 18 un šravf isto funkcijo ? sm kvaj e fora če bl odšravfaš al pa bl zašravfaš ta šravfek ? :?

Popravljeno . Popravil T1cK0
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je možno da ma pr bingu 18 un šravf isto funkcijo ? sm kvaj e fora če bl odšravfaš al pa bl zašravfaš ta šravfek ?  :?

Ima isto funkcijo, ja. Če ti lepo laufa ga pusti na miru. Sem skor živčen zlom dobil, da sem ga na ATX-u lepo nastavil :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!