Skoči na vsebino

Kolk se nagnete


Stric Burek

Priporočene objave

Zanima me na kerih motorjih grete do tačke, kolk si upate nagnit, kako je če vam zadi guma zdrsne, a ste kdaj padli, a ste se ujeli....

Jest na moji 4ki že ene 3×zadnja guma zdrsnla, vsakič se ujel, enkrat sem celo en par metrov pelou počez, za mano pa kamion (zavijal sem iz glavne na stransko), enkrat sem se tudi nagnil v ovinku in mi je tačka zakačla v asfalt in sm hmal ruknu ampak sm se ujel , sicer čist pr robu ceste ovinka na sosednjem pasu, pač sreča :OK:

Popravljeno . Popravil DimmniBurek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejsni dt do tacke,parkrat zadna guma zdrsnla,mal poces,...zdaj na rski pa kolk prva guma dopusca,ene parkrat ze tudi zdrsnila al prva al pa cel motor,drugace pa po "pameti" :) (ce verjames)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od dneva, enkrat se bol na easy furam, spet drugič, pa da asvalt piple :D ; pač tam nek do tačk gre ponavadi, mogoče mal manj (odvisno od ovinka ane ;) )

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dna je sla do tacke enkrat se cez :BUA: :BUA: :BUA:

drgac pa mito brez problema sam da so ogrete gume paj to to :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, kul, jest si z 4ko ne upam več do tačke, ker sm jo odrezu in je nemogoče it do tačke-ni več gume tam :D , pa še gume so drek in zdrsavajo ko po džju jao...

Še neki, a ko vam na cestakuz zdrsne guma a je šanse da jo ujameš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa raj ne probavam velik k me skos kr neke odnasa. je tak cudna guma da se burnouta ne morm nardit... sucem pou ure pa se se kr ne kadi :whistle: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rit dol s sedeža pa po kolenu (z Gilero DNA) :OK: z RSko morm pa še mal sprobat dunlopke pol pa do fula :D

Še neki, a ko vam na cestakuz zdrsne guma a je šanse da jo ujameš?

je šansa ampak odvisno od gume in sreče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislu sm bolj tko iz iskušenj, vem to da so šanse sam praksa praksa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah s TDR-ko greš do tačk lahko čist brez problema sam je p ato že kr maksimum kt ene parkrat sm ga glih komi še ujel. Drgač pa mal mn kot do tačk, je pa odvisn kako si razpoložen če maš dan ga zalagaš če pa ne pa bl uizi. :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@justaboy:a ti si yamaho dt125 do tačke založu???No sej ne rečm da ni res sam jst tko že 2 let furam dtjko pa si kr dost upam zalagat sam do tačke pa ta motor ne gre pa da si bog!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pr moji ne pridem do roba :(. Mogoče je to krivo da mam uzad 160 gumo, sej dost mi ne manka :)

Zdrsnu še nism kr tko, razen po pesku, tisto se nekako zmer reš, filing je ko da plavaš :)

Crash, ja je bil mal nazaj, kaj čmo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@justaboy:a ti si yamaho dt125 do tačke založu???No sej ne rečm da ni res sam jst tko že 2 let furam dtjko pa si kr dost upam zalagat sam do tačke pa ta motor ne gre pa da si bog!

Ne!50ko sm do tacke!Zdej pa rs50 pa kolk prednja dopusca,ker pol ze zacne drset!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tokle :devil:

v krogu je šlo pa tud do tačke...trrrcincincincinc :)

post-1275-1117367875_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne!50ko sm do tacke!Zdej pa rs50 pa kolk prednja dopusca,ker pol ze zacne drset!

Ja no...50ke še nism probu pelat!

Še zmer pa pravim da je to težko težko izvedljivo...mogoče mal laži s slike gumami .)

tokle :devil:

v krogu je šlo pa tud do tačke...trrrcincincincinc :)

Ja pa teb tlele na sliki kr še manjka do tačke!Mogoče zgleda kot da ti manjka sam kšn centimeter sam ko si ti na robu zalaganja je tole velik velik velik še do tačke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej glede tega kako gumo ujameš če ti začne drset! sam lepo na izy mal tazadno bremzo prtisneš d ti fedr mal dol seda pa d guma spet oprijem dobi! Drgač ga pa jest zalagam odvism čist od dneva pa volje,sam do sedj s tačko še nism nikol po tleh podrajsov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Aprilio RS 125 sm z supergo drsov, kr mam zunanji del tačke (kak 1cm) že odlomlen nism mogu po tački drsat :grrr

Drgač je pa fuuuul odvisn od grobosti asvalta, kr sm ga js pr 110 na zdrsanem asvaltu mal položu pa mi je kr zdrsevala zadna guma tko d sm se kr pošteno usrov :slap:

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa teb tlele na sliki kr še manjka do tačke!Mogoče zgleda kot da ti manjka sam kšn centimeter sam ko si ti na robu zalaganja je tole velik velik velik še do tačke!

se razume .) ob normalni vožnji mi itak ni šlo do tačke,če sm pa na parkirplacu se v krogu vozu z 2.prestavo,je pa šlo.

ej glede tega kako gumo ujameš če ti začne drset! sam lepo na izy mal tazadno bremzo prtisneš d ti fedr mal dol seda pa d guma spet oprijem dobi

če te prou razumem-takrat,ko ti odnese zadnje kolo ti še bremzo stisneš :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravilna rešitev situacije

• Povečajte gas

• Krmilo obrnite v nasprotno smer od drsenja (razširite zavoj)

• Premaknite težo v smeri zdrsa.

(članek na motosvetu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja yamaha tdr pa gre brez problema do tačke in ni čutit kakega zdrsavanja. motor odlično leži na cesti. padu pa sm dvakrat. Prvič, ker sm imel zjebane vilce, drugič pa ker je blo mal preveč :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

res je hud filing ko gres do tačk, je pa res da se v prvo mal bojiš, sam vsaka nasledna vožnja je že boljša in komaj čakaš da spet zapelješ v ovinke po tačkah.

Imam Varaderota 125 ( kar visok in težak motor) sam v ovinku brez problemov do tačk , sam navadt se morš!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!