Skoči na vsebino

Kolk se nagnete


Stric Burek

Priporočene objave

ja se strinjam. jest sm zacel experimantirat :> sele letos po priblizno 1000 km ? res pa da sm jih naredu 500 pozimi :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nagibanje pride itak kr samo po sebi ko spoznaš motor in veš kolko lahko oz kolko se čutiš da lahko greš(se nagneš)

rajši ti lepo počasi naberii km in izkušnje in ne bit ko js("pameten"), ki sm že po parih dneh na motorju nožnike brusu, ker se takim kar hitro zalomi(sm že dvakrat padu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tema o tem kako se kdo pelje čez ovinke in ne kakšen zgleda mito :topic:

Drugače bi pa lepo zgledal če bi biu mal zadenj del nižje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js s tem mojim motorjem še nisem naredil velik km. naredu sm jih olok 300, pa še to večina sem pa tja po centru. Ker ni reg. tk da se ne upam kam dlje pelat.

Ampak prvih par voženj sem se prav mogu navadit ustavlat na tem motorju, prej sem mel skuterja, in pač na tem motorju moreš bremzat velik na sprednjo bremzo, ker zadno gumo ful nese :D ko sm se pa prvič tk mal bol pelal po eni ovinkasti cesti sem pa ugotovil da pred ovinkom 2 dol pa gasa vn, ampak nisem navajen in se mi zdi čudn it s tem motorjem v ovinek, ker tk čudn ležiš :)

a Grete vi z ritjo kej dol iz zica v ovinku? :hmm:  hm, kk jemat ovinek in kk bremzat in pospesevat v teoriji priblizno ze vem, sam kk se pa ulezt pa glih ne :D ampak vaja dela mojstra :D

ti kr lepo počas začni hodt na kačje ride prot postojni pa se uč tam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žio

Hja jz sm tud še k mulc najpre na 4ki dirkov po teh ovinkih pa sm biu kr nekat repsenečen... mi je sam superge začel drgent pa pogledam neki... pa sam iskrce...... je šla tud do tačke... No ap ni blo tega par dni... sm jih pokrivu... mal na gor... pa spet akcija.... in s eje še vseen dal pa tud zelo lepo drset.... res pa je da se tega ne da počet z original gumo... pa balanco.... jz sm meu slick gumo pa šroko balanco k maš bol občutek... no saj men se je zdel!!

Nasledn let sm pa še vse živo probal... kupu Super City... skoz do tačke brez problema... razen odvisno od asfalta seveda... uglavnem guma mi je zdržala slabih 2000 kilometrov... In sploh ni problem.. a sm bil sam al pa še koga zravn... sam d se mi je mal trgal ap d so bli dobri pogoji... to je šlo brez problemov do tačk.. :OK: :yea1:

Potem sm od kolega aprilio Replica... tud brez problema do tačk... Pa enkat sm tud z to yamaho čoper bl varjanta... SR mislm da je... je meu kolega.... se tud da kr uredu polagat.... men je tud ratal do tačk... sm prave ovink emoreš najst pa polna jajca met...

Sm pa tud od drugih kolegov vidu.... TDM-ka, brez problemov do tačk... pa d ne govorim pol še o močnejših motorjih... (duke, Bandit, Fezer... Diverson....) to je šlo zmeri vse do tačk...

Zdj pa nimam več bajka.... kupujem... bl za na teren cross varjanta

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah....

kle pa ne vrjamem d bi šlo... edin takat kose pol sam še pokadi...... pa na tački ostane :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da je tuki pol padu  :?

jap, padu je :rolleyes: to je blo na dirkaliscu Brno, se mi zdi da je bla to prva sezona za Rossija (u najvisjem razredu). Sej zato k je Biaggi zaruzu je pol on zmagu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Ja tudi s sport turing motorjem se da do tačk - BP! Imam Yamaho 1300 FJR! Z lahkoto se peleš po tacah samo nogo moraš prestavit na tac, da ti ne odbrusi čevlja. Pol ti pa ostane samo še Užiiitek! :OK:

Fantje do tace je še vse varno, je pa potrebno vedeti, da naprej voziš po robu! Lahko se konča s padcem - izkušnje so ključne, te pa pridobivamo počasi!

Veliko drsanja po asfaltu - Mare!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!