Skoči na vsebino

Pregrevanje motorja


Priporočene objave

Zdej se mi je začelo dogajat, da mi začne svetit lučk za previsoko tempereturo, kadar recimo speljem s polnim gasom al pa če se peljem hitreje kot +/- 70km/h. To se mi zgodi skoraj vedno, pa če je motor ogret ali pa ne. Sploh se mi zdi sumljivo da bi se motor tako hitro pregrel. Vode je dovolj in tut nisem nič tikal hlajenja, tako da ne vem kaj bi bilo lahko narobe. Ima kdo kakšno idejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej se mi je začelo dogajat, da mi začne svetit lučk za previsoko tempereturo, kadar recimo speljem s polnim gasom al pa če se peljem hitreje kot +/- 70km/h. To se mi zgodi skoraj vedno, pa če je motor ogret ali pa ne. Sploh se mi zdi sumljivo da bi se motor tako hitro pregrel. Vode je dovolj in tut nisem nič tikal hlajenja, tako da ne vem kaj bi bilo lahko narobe. Ima kdo kakšno idejo?

Sesalec pa kiler spucaj,kerj je veliko music in preglej ce nimaz izhoda za zrak zapacanega,mors pa tudi vpostevati da nimamo danes samo sonca 32stopinj celzija,ampak se ozracje katero hladi tvoj killer in poremore vceraj in danes pa se jutri bo 23 stopinj celzija.

Popravljeno . Popravil markob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa te kakšen kabel malo heca. Pa če imaš možnost, izmeri s termometrom, 10° gor ali dol, boš pa vsaj približno vedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sm se malo peljal in ko sm se ustavu je čez neki cajta izpod motorja pritekla voda. Ni je steklo veliko. Potem sem jo dolil in se malo poljal, v rezervarju pa jo je pozneje malo manjkalo. Zdej kaj je to narobe, je možno da mi je šla črpalka al je samo kakšna dihtenga... Niti ne vem kaj bi razdiral, da bi preveril kaj je narobe... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa da ti je termostat crknu in ti ne spušča vode iz cilindra zato se ti pa lahka pregreva pa se ti je dihtunga skuhala pa ti zdej iz cilindra spušča voda.

neki podobnga se je men na nrg ju dogajal pol sam ga pa dol vze pa dihtunge zamenu pa je blo vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa se je to dogajalo, samo da mi je pumpo uničlo :( skuhalo mi je tesnila, termostat pa spremenilo v prah)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pomoje se ti je tut fejst pregrel al pa celo zaribu.

A si že zrihtu al ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom danes verjetno pregledal kaj bi bilo. Motor ni zaribal, samo voda enkrat odteče skoraj vsa, spet drugič pa ne. Ne razumem zakaj temu tako, po moji logiki bi mogl vedno vn odtečt...

Popravljeno . Popravil manjak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se isto dogaja pri X9. Naprej sem opazil nekaj kapljic pod motorjem, odpeljal na servis in so ugotovili, da je potrebno zamenjat en del, ki se ga ne da dobit nikjer v SLO, ker se še nobenemu to ni pokvarilo. Na ta rezervni del čakam že 14 dni, pa še nekaj dni bo minilo predno pride.

Zanimivo je, da v garaži ni nobenega madeža na tleh, ko sem se pa pripeljal v službo, pa je steklo ven kar precej. No saj se ne vozim več, da ne bo še kaj bolj narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj pametno je namiru pustit, dokler še ni preveč narobe. Drugače sm pa na mojem motorju odkril luknjico v boku, noben pa ne ve, kako bi se tm lahko naredila luknja. V glavnem, tist bomo pošvasal pa adijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!