Skoči na vsebino

a je ket ksna motoristka zame :)


bLuZoNdEr

Priporočene objave

Ja, ful. Se grozno trudim, da bi bil kot oni, zato se že 6 dni ne tuširam...

... a to je blo včeraj? Jaz sn pa mislo, da od mojih zoknov od novembra... :whistle: , neki Cammembert duh se je valil po prostoru :evilgrin: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi tut rad mel eno za na zadnji sedež, ampak tako ki se nebo drla :whistle:

Ljubezni pa nerabim ... mam polno škatlo tega ... za skrajni slučaj pa še babo doma :lol1:

... tako, da ko ji štopl vun potegneš naredi samo frrrrrrrr in gre malo po luftu, pol pa nazaj v škatlo??? :whistle: :hmm: :lol1: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tako, da ko ji štopl vun potegneš naredi samo frrrrrrrr in gre malo po luftu, pol pa nazaj v škatlo??? :whistle: :hmm: :lol1: :nono:

pa ni težav z njo ... vsak vulkanizer ji reši edino težavo ki jo lahko ima ... nič ne jé pa nič ne pije ( no ja, včasih že :whistle: ) ... pa še taščo komot prenašaš :lol1:

Drugače vam pa jaz vsem privoščim tako fajn taščo ko mam jaz ... da sem malo starejši bi jo menjal za ženo :lol1:

pa...padli smo iz koncepta ... torej iščem eno za zadnji zic ... pa nesme doma nič povedat, kaj je vse mogla delat :whistle:

Popravljeno . Popravil NGregor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... torej iščem eno za zadnji zic ... pa nesme doma nič povedat, kaj je vse mogla delat :whistle:

O:-) torej, definiral si da iščeš mladoletno dekle :kva1: :xx:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O:-) torej, definiral si da iščeš mladoletno dekle :kva1: :xx:

.)

mladoletna lahko samo na števec pogleda pa gre dalje ... priporočljiv rang starosti je 27 - 45 ... te so najbol uporabne, ko se še ne al pa ne več derejo ko pune vsekaš mimo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
mladoletna lahko samo na števec pogleda pa gre dalje ... priporočljiv rang starosti je 27 - 45 ... te so najbol uporabne, ko se še ne al pa ne več derejo ko pune vsekaš mimo :whistle:

Za mladoletne se strinjam. Drugače je pa rang SAM DA DBIM. :whistle:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!