Skoči na vsebino

RAT Slovenia


Chebi

Priporočene objave

vidva bosta nrdila vn bombnik! :D :D :D

komot tebi ko imaš lovki bombnik že tovarniško...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti je šumnikov zmankal? k tvoj je buči buči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK OK vsake oči imajo svojega malarja, ta motor pač spada moji zbirki in kot sem že rekel je ljubezen na prvi pogled.

 

trance_44_wink5.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK OK vsake oči imajo svojega malarja, ta motor pač spada moji zbirki in kot sem že rekel je ljubezen na prvi pogled.

 

trance_44_wink5.gif

keri zbirki??na profilu imaš samo dva..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keri zbirki??na profilu imaš samo dva..

Imam tudi Mercedes-a w110 repaša letnik 1967, ki je tudi nekaj posebnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj, kakšna debata...A bi tole nadaljevali ob kakšni pijači na primerni lokaciji? Sezona je tu...

Denis, carski "moped" :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

 

tudi to se lahko naredi, sicer sem pa v soboto že naredil par km. z motorjem, bilo je mrzlo ampak nič hudega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti je šumnikov zmankal? k tvoj je buči buči...

hja jst bol en tljanski polizdrlek na enem japoncu slisim, kot po dolenjsko zavijajocega tripla :D

drgac pa bi lahko nrdili kako mini triumph srecanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mislih imam splošno pomladansko podganjo furo...Že nekajkrat smo se triumpharji menili za "kavo", pa ni ratalo.

Smo zgleda bolj individualisti. A bo kdo le zagrabil? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nismo taki hudi individualisti. samo zgleda se tezje najdemo, ker nas ni ravno veliko (oz. vsaj jst jih na cesti ne vidim veliko, je pa res da od triumphatorju na cesti samo thumperja spoznam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nismo taki hudi individualisti. samo zgleda se tezje najdemo, ker nas ni ravno veliko (oz. vsaj jst jih na cesti ne vidim veliko, je pa res da od triumphatorju na cesti samo thumperja spoznam)

Jap lahko bi spet enkrat. Enkrat pred leti smo se že. Jaz vas pridem pa z avtom pozdravt. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ni res. Zlato daytono vidiš iz Ljubljane, scrambler je čisto nekaj posebnega, o mojem nebi izgubljal besed...

Res pa je, da sam srečujem le Thumperja, sva skoraj soseda. Drugače pa bova s Tomažem najverjetneje naredila "minifuro" v Mursko :grim ...štender in to. Me rabi, moj avatar pove vse :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nismo taki hudi individualisti. samo zgleda se tezje najdemo, ker nas ni ravno veliko (oz. vsaj jst jih na cesti ne vidim veliko, je pa res da od triumphatorju na cesti samo thumperja spoznam)

ja sej...jst te pa spoznam k sm 100m naprej k tolk mimo padem  :P

lohk se zmenmo pa gremo po moj štender...sam pol bojo hotl še ostali netriumfatorji zravn k ne bojo hotl štale zamudit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo vreme se popravi pa se lahko peljemo, sicer so me kolegi iz dolenjskega povabili na žegen v Mirno peč. Neznanec, vidim, da si iz Celja kar je blizu meni, jaz sem iz spodnje Savinjske. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap lahko bi spet enkrat. Enkrat pred leti smo se že. Jaz vas pridem pa z avtom pozdravt. :OK:

a si ga prodal?? si naštimal števec po želji kupca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pole povejta k bosta jo s thumperjem proti obali mahnila. edino jst ne bom se tko hitro ready verjetno cakam se baterijo, eno dihtngo pa gume morem menjat :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo vreme se popravi pa se lahko peljemo, sicer so me kolegi iz dolenjskega povabili na žegen v Mirno peč. Neznanec, vidim, da si iz Celja kar je blizu meni, jaz sem iz spodnje Savinjske. 

sej to je čist u redu...najprej na žegn po odpustek pol pa unga nategatorja u ms razfukat... mirne vesti... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ga prodal?? si naštimal števec po želji kupca?

Dobra roba se proda brez problemov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A, savinčan...to pa je blizu. Se bova pa res zmenila v naslednjih dneh. Moj je še na zimskem stojalu, ampak ne bo dolgo.

LP

Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to je čist u redu...najprej na žegn po odpustek pol pa unga nategatorja u ms razfukat... mirne vesti... grim.gif

Vidim, da si imel probleme s Š....., tudi jaz sem čakal na motor pol leta, tako, da sa em ga hotel odpovedati in seveda sem ga plačal 100% v naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A, savinčan...to pa je blizu. Se bova pa res zmenila v naslednjih dneh. Moj je še na zimskem stojalu, ampak ne bo dolgo.

LP

Rok

Sej jaz ga moram še registrirati, ker sem ga odjavil zaradi MS tablice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da si imel probleme s Š....., tudi jaz sem čakal na motor pol leta, tako, da sa em ga hotel odpovedati in seveda sem ga plačal 100% v naprej.

ih kaj bi ti govoril..a pol si zravn ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ih kaj bi ti govoril..a pol si zravn ?

Eh sam da sem ga dobil, pa je vse poplačano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!