Skoči na vsebino

RAT Slovenia


Chebi

Priporočene objave

Jaz sem svojga nabavil v Murski Soboti. Servis pa Jerman Marko, Depala vas pri Domžalah.

pejd u kranj ..banda noben noče z mano držat ...podpirate nateg ...tko ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kupi Tomosa. Se tudi začne na T..... :grim

itak mora met oba v garaži ... 

 

vsen podgancam in podgančkom želim veliiik sreče v novem letu !!! :beer2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

c,c,c... da malo oživim tole temo.

 

S Triumphom vam pošiljava en lep morski pozdravček ;)

Upam, da se letos kaj večkrat srečamo kot lani... če ne drugje, pa vsaj na cesti.

 

post-22737-0-04905700-1395410740_thumb.jpg

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko takoj ko bo kakšen vikend sonce :OK:. Sam ne mi rečt naslednjo nedeljo, ker sem cel dan v službi :jezen. Kje, pa po želji, sam da bo :kava: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej banda,

tole sem hotel že lansko leto lansirat pa rabim malo podpore; v bistvu samo par vaših "O.K." na forumu in da se ohlapno držimo tega.

Opažam, da smo podganice bolj solisti kot ne, kar pomeni težavo za usklajevanje skupinskih kavic.

Morda bi recimo določili v motoristični sezoni eno lokacijo (lahko Viki na Ovinku) vsako prvo ali/in zadnjo nedeljo v mesecu med 12. in 13. uro za coffee-stop pa kdor pride pride.

 

LP

Rok

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si skor tak optimist kot jaz z unim štenderjem ... :lol: 

pomoje če si za vsako drugo nedeljo zmislimo kako bolj nestandardno - za nas kofirejserje zelooo ekstremno -  lokacijo  se znamo do jeseni celo trije - štirje kakšno nedeljo zanalašč skup dobit ... :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolš da naredimo takole - datumi pa lokacije - vpišite/dopišite  kar vam pade na pamet ...pol pa če kdo pride al pa ne ...

 

30,03, - viki 12-13h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa nekje vmes, Trojane ali Jezersko ?

mogoče bi se pa ti kaj v tvojem koncu spomnil? pa ne reč da ti je preblizu ker je za vsakega pač kakšna lokacija blizu ...

 

6.4. Krofiada   :grim

jaz sem mislil , da bi potekali datumi nekako takole kot poteka članstvo podganarjev in podganark v tej temi ...vsak nasledni dopiše svoj datum in kraj k prejšnjemu postu ane... 

pa dajmo se zmenit takole ( če se ne bomo pobil kot ostali slovenčki) : kdor vpiše pod datum lokacijo to obvelja za vse !!!! bi šlo ?

pa brez vprašanj z več neznankami , da ne bo na koncu na en datum pet lokacij pod vprašajem - to ni anketa ...

------------------------------------------------------------------------------

30,03, - viki / črni kal 12-13h

06,04, - trojane

13,04, -

20,04, -

27,04, -

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi zdaj tule jamrat, da je kakšna lokacija v Sloveniji za koga daleč :angry:

Pa saj ste neki Triumph riderji in vožnja in šraufanje sta vam v krvi...

Sem pa za vse oblike kofetkanja vendar se mi zdi, da bodo različne lokacije povzročale malce zmede (ali smo danes zmenjeni na krofih ali pri Vikiju ali pri meni doma...)

Za 30.3. bom še ne vozen...(menjava dimnikov).

 

Ajd

Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi zdaj tule jamrat, da je kakšna lokacija v Sloveniji za koga daleč :angry:

Pa saj ste neki Triumph riderji in vožnja in šraufanje sta vam v krvi...

Sem pa za vse oblike kofetkanja vendar se mi zdi, da bodo različne lokacije povzročale malce zmede (ali smo danes zmenjeni na krofih ali pri Vikiju ali pri meni doma.. .)

Za 30.3. bom še ne vozen...(menjava dimnikov).

 

Ajd

Rok

za šraufat mam jst dost drugih v garaži ..

pa saj lokacija nima veze ... od 13h do 15h se lohk še kam zapeljemo pa potem vsak po svoje ....

 

pa kolk časa ti rabiš za dimnike zamenjat???   " Pa saj ste neki Triumph riderji in vožnja in šraufanje sta vam v krvi..."  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bi se pa ti kaj v tvojem koncu spomnil? pa ne reč da ti je preblizu ker je za vsakega pač kakšna lokacija blizu ...

 

jaz sem mislil , da bi potekali datumi nekako takole kot poteka članstvo podganarjev in podganark v tej temi ...vsak nasledni dopiše svoj datum in kraj k prejšnjemu postu ane... 

pa dajmo se zmenit takole ( če se ne bomo pobil kot ostali slovenčki) : kdor vpiše pod datum lokacijo to obvelja za vse !!!! bi šlo ?

pa brez vprašanj z več neznankami , da ne bo na koncu na en datum pet lokacij pod vprašajem - to ni anketa ...

------------------------------------------------------------------------------

30,03, - viki / črni kal 12-13h

06,04, - trojane

13,04, -

20,04, -

27,04, -

 

 

pozdravljam tale predlog...

edino kar me skrbi pri realizaciji je vreme - namreč po dežju se mi2  triumphom ne vozva  :blush:

tko, da je mal težko realno za en mesec vnaprej splanirat tole :(

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljam tale predlog...

edino kar me skrbi pri realizaciji je vreme - namreč po dežju se mi2  triumphom ne vozva  :blush:

tko, da je mal težko realno za en mesec vnaprej splanirat tole :(

saj je prav vseeno ... datumi z lokacijami bodo določeni...če ne bo nobenga noben ne bo opazil.... če se pa dva srečata pa že lahko rečeta da jima je ratal .. :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj je prav vseeno ... datumi z lokacijami bodo določeni...če ne bo nobenga noben ne bo opazil.... če se pa dva srečata pa že lahko rečeta da jima je ratal .. :D

 

maš prov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koje li mi komplikacije!!!!!!  :lol1: 

 

Kar pa se dežja tiče pa so Triumphi čist ok za po dežju, samo jst sem iz cukra :D

 

Bo treba še malo počakat, da bodo temperature med 25 in 30, potem pa bo za kakšno kavo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!