Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

Po dolgem času je tukaj spet malo zanimivo! :lol1:

se trudm, samo glavne zasluga gredo drugam...

...da me kdo ne ganja za avtorske pravice :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in še to: zanimivo kako lani, ko sem pisala dosti slabše, mi ni nihče nič rekel, moderatorji me niso opozorili, ker pač nisem mela jošk. letos, ko nobenega ne žalim, in sem si šla po umetne, in jih tako predrzno tu na ogled postavila, me je moderatorica Alla že dol fuknila za en dan, ker pač ji ne da miru da babja foušija.

To pa ziher zato, ker ma ona tudi neko srednjo žalost tam med ključnico in popkom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal, da se tule o joškah govori, pa prišel pogledat če se kaj vidi. Žal nič, le prepucavanje otročadi. Dolgčas.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vpraš mikeno....mogoč ti se posreč :P

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

draga moja mikena, veliko sreče v vsem česar se lotiš ;)

še en nasvet...pazi kaj si želiš lahko se uresniči :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj mikena, kar sem zaseldila; če iščeš motorista ima dovolj plastike na motorju, ne rabi je imet še na tebi :whistle:

kaj pa če ima nakeda? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če ima nakeda? :unsure:

tolko boljše - se bo pa brez modrčka in cot vozla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolko boljše - se bo pa brez modrčka in cot vozla!

teh dveh besed še ne obvlada :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ga sračkat, Mikena je čist v redu muca.Silikon še nobenemu ni škodil, od viška pa glava itq ne boli.Fossil ti se pa spravi na plažo in ne vznemirjaj mikenih in malo manj mikenih... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ga sračkat, Mikena je čist v redu muca.Silikon še nobenemu ni škodil, od viška pa glava itq ne boli.Fossil ti se pa spravi na plažo in ne vznemirjaj mikenih in malo manj mikenih... :whistle:

a nism odpovedi dubu...a pol mam spet svoj usran šiht...zmejen majn kapitan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100krat rajše kurbica za fuk, in ljubica, kot pa devičica za se poročit in za otroke čuvat in kuhat.

Missi, na motosvetu oz. netu ne iščem več nč. prej mogoče sm, k sm bla brez jošk preveč nesamozavestna, da bi flirtala v živo in se spoznavala. drugače pa tule lahko najdeš samo kakega obupanega, ki si ne more babe dobit oz. je z njim nekaj narobe. najbrž je blo tako tudi z mano.

sploh pa, najbrž ne bom šla potencialnemu jebaču govorit, da bi se sam mal fukarila čez poletje, pa z motorjem vozila, pa da mam še enega zraven, sam ta nima motorja, septembra pa se grem itak skurbat na absolventa.

No, visim tu gor pa zato, ker mam vročino in se slabo počutim že par dni. namreč prejšnji teden sva z jebačem šla malo v ekstremne varjante fukarjenja, za take temperature, ma je potem hitro letel po avto.

pol sva se šla jahat dokler naju ni dan pregnal :D še en vroč spomin, ki ga bom obujala, ko bom menjavala usrane plenice in kuhala. no pa sej resnici na ljubo, jst tega ne bom nikoli počela.

in še to: zanimivo kako lani, ko sem pisala dosti slabše, mi ni nihče nič rekel, moderatorji me niso opozorili, ker pač nisem mela jošk. letos, ko nobenega ne žalim, in sem si šla po umetne, in jih tako predrzno tu na ogled postavila, me je moderatorica Alla že dol fuknila za en dan, ker pač ji ne da miru da babja foušija.

Bad woman, a ni fajn da maš motor za $$$$ evrov, gor pa še pičko z joški za $$$$ evrov. tko pleharsko, da ti kar pride.

Drugače pa res je, ni vse v silikonih. Silikoni so pa hud dodatek. prvo je, da se moreš rešit ljudi, ki ti hočejo ali pa so hoteli uničit samozavest, ki so te imeli za tako psihološko šibko, da so mislili da te bodo manipulirali in podjebavali v glavo za vse večne čase.

In FOSSIL, ti ki se tako spotikaš ob moje poste. sedaj imaš 21 let in iščeš devičice, ko boš malo starejši bom mogoče zrel za kako prasico. če boš pa še vedno nesposoben jebač, boš še vedno iskal devičice oz. neizkušene.

amen to that

:worship: :worship: :worship: :winkiss:

Kje ste pa sploh vidli Mikenine joške,da lahk tolk debatirate o tem? :hmm: Bi jih še jaz rad videl!

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri kozinski želežniški postaji jo mahneš proti Črnotičem, pol pa gor do Slavnika.Ziher ne zgrešiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amen to that

:worship: :worship: :worship: :winkiss:

Kje ste pa sploh vidli Mikenine joške,da lahk tolk debatirate o tem? :hmm: Bi jih še jaz rad videl!

to se sam prlizuješ, ker bi jih rad videl, raj denarnico odpri, al pa zadrgo :whistle: sicer si pa njen profil poglej, sam umakn se ko vn iz ekrana pogledajo :evilgrin:

Popravljeno . Popravil fossil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se sam prlizuješ, ker bi jih rad videl, raj denarnico odpri, al pa zadrgo :whistle: sicer si pa njen profil poglej, sam umakn se ko vn iz ekrana pogledajo :evilgrin:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P

to bom vzel za priznanje krivde

Popravljeno . Popravil fossil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!